Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem szeretnek engem? fórum

Miért nem szeretnek engem? (beszélgetős fórum)

17. papája (válaszként erre: 16. - Papája)
2019. júl. 22. 12:17

Sajnálom, hogy nem néztem előbb meg az adatlapodat, mert akkor mást írtam volna.

Azt hittem gyerek vagy, általános iskolás kislány.


Talán épp itt a megoldás, felnőttként gyerek módjára gondolkodol és viselkedsz, ezért nem tudsz beilleszkedni a korodbeliek világába.


Olvass, tanulj sokat a kommunikációról, a mindennapokról, az életről. Valószínű kicsit idősebben és érettebben könnyebben fogsz barátot és társat találni. Vigyázz ne használjanak ki, nem mindenki barát, aki kedves, - sőt...

16. papája (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. júl. 22. 11:58

Írj egy kicsit magadról légyszíves.

Nem tudjuk hány éves vagy, mit tanulsz, mi a hobbid, mi érdekel, - netán van-e veled valami probléma.../baj/betegség. Jobban megértenénk, ha erről tudnánk.

Unokatesókon kívül ki jöhet számításba, akivel barátkozhatnál, szomszédok, iskolatársak.

Jársz-e társaságba, keresed-e az alkalmat.

Lehet, hogy csak nem tudsz megnyílni, kapcsolatot teremteni. Anyukád és a mamád mit mond, segít-e.

Esetleg a tanáriddal beszéltél-e már erről.

Lehet, hogy gátlásos vagy, sokszor segít az is, ha hasonló "engem nem szeretnek" gyerekkel találkoznál és barátkoznál. Kérj ehhez segítséget.

2019. júl. 22. 05:29

Jó kérdés....lehet a természeted olyan,ami taszítja az embereket.

Bár szerintem ezt neked kéne tudnod,hol vagy hibás,lehet szakemberrel kéne beszélgetned,az megmondja a frankót.

14. Guruljka (válaszként erre: 10. - 0adc8842b1)
2019. júl. 22. 00:11
Sok helyen a mama - a nagymama.
13. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. júl. 21. 21:10

Miert vinnenek vasarolgatni, kirandulgatni?


A kapcsolatok nem igy mukodnek.

Te nem teszel semmit senkiert, de elvarod, hogy teged vigyenek, hivjanak.


En is nagyon gyorsan leepitettem mindenkit, aki csak kifele vitt, akár az időt, akár energat, akar penzt.


Ezek a dolgok kölcsönösen alakulnak ki. Csak te vmiert csolatassal csak azt latod, hogy masoknak megvan, amit te szeretnel. Azt pedig nem, hogy ebbe masok mennyi erforrast tesznek.

12. vivo44 (válaszként erre: 11. - Scherlock)
2019. júl. 21. 16:01
:-))))
11. Scherlock (válaszként erre: 10. - 0adc8842b1)
2019. júl. 21. 16:00
Előbb lovagolsz a szivárványon, minthogy erre őszinte választ kapj. :)
10. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. júl. 21. 15:23
Örülj, hogy anyukád és mamád szeret. Bár ők nem ugyanazok? Milyen pasikat találtál? Lehet, hogy nem igaziak? De ha belenézel a tükörbe, Te milyen vagy? Külsőre?,... milyen a természeted? Kötözködsz, igényeid vannak, vagy makacs és látni nem akarnak? Komolyan írd meg, mit gondolsz magadról?
2019. júl. 21. 13:45
öt unokatestvérem,ebből kettőt,ha szembejönne velem,meg sem ismernék.olyanok,mint az idegenek.
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. júl. 21. 13:36

Próbáltad már magad, a viselkedésed kívülállóként látni? Ismerd meg magad, és megkapod a válaszokat!


Te hány emberhez vagy kedves? Hány embert szeretsz úgy, hogy azt nap, mint nap ki is mutatod feléjük? Hány ember élete érdekel annyira, hogy érdeklődsz is irántuk?

7. Scherlock (válaszként erre: 6. - Banános Zselé)
2019. júl. 21. 12:24

Szerinted ő törődik az unokatesókkal?


Előfordulhat, hogy nem, csak elvárja, hogy középpontban legyen, miközben ő meg semmit se tesz másokért. Hm?


Sok ilyen van ám.

6. Banános Zselé (válaszként erre: 3. - Scherlock)
2019. júl. 21. 12:22
gondolom a rokonait meg a férfiakat, csak az unokatesók nem tőrődnek vele
5. vivo44 (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. júl. 21. 12:19

Ha egy ilyen fórumnyitás után még kérdezed, akkor a baj nálad lehet.

Ilyen embereket én is messzire elkerülök, hát nem is csoda....

4. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. júl. 21. 12:17
Előbb - utóbb minden zsák megtalálja a foltját. Csak arra kell vigyázni, hogy az a folt se túl kicsi, se túl nagy legyen.
2019. júl. 21. 12:15

Te kit szeretsz?

Kit hívsz fel azzal, hogy: "Szia! Rég hallottam Rólad, jól vagy?" ?


Miért nem mentél már el valami pszichológushoz?


Miért kérdezel, ha nem akarsz semmin se változtatni?


Einstein mondta, hogy az őrültség jele az, hogy várod a változást, miközben mindent ugyanúgy csinálsz.

2019. júl. 21. 11:36
Ilyen esetben ha egy férfi érdeklődne utánam azt meg kell ragadni? Mert olyan ritka akinek kellenék
2019. júl. 21. 11:34

Még a család sem szeret engem. Csak az anyukám és a mamám. Unokatestvéreim közül egyikkel sem tartom a kapcsolatot. Egy van aki 40 km-re lakik néha váltunk pár üzenetet és évente 2-3 szor találkozunk. Azt írja sokszor hogy puszi szeretlek. De egyszer sem visznek kirándulni vagy vásárolgatni. 37 éves. A fiának van barátnője aki 16 éves és őt bezzeg viszi. Öltözteti meg csajoskodnak.

A pasik sem tudtak szerelmesek lenni belém és barátnőim sincsenek. Miért vajon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook