Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem sül át a gofrim? fórum

Miért nem sül át a gofrim? (tudásbázis kérdés)


9. esther78 (válaszként erre: 8. - Forrest2010)
2013. szept. 6. 18:04
A cserélhetőt semmiképpen nem ajánlom. Mi karácsonyra kaptuk, bár nem valami nagy márkás, mert orion. Lehet hogy egy drágább, minőségibb jobb. Én a tesómtól kaptam, miután előző évben ezt kértek és kaptak tőlünk és nem vált be nekik,egyszer cserélték mert bedöglött, arra is rájöttek hogy nem süti meg a gofrit, de ugyanezt vették meg nekünk is, pedig mi csak szendvicssütőt kértünk.
8. forrest2010 (válaszként erre: 7. - Esther78)
2013. szept. 6. 15:44
De jó , h írtad , én cserélhető formákat szerettem volna , aztán kaptam egy goffrisütőt , csak nem találtam igazán jó receptet hozzá .
2013. szept. 6. 14:24
Csak sima gofrisütő, vagy esetleg cserélhető a sütőlap? Nekünk 3 az egyben melegszendvics, gofri, grill sütőnk van, amiben nem lehet gofrit sütni. Nem melegszik fel eléggé, és nem tudsz bele annyi tésztát önteni, hogy a felső lap is hozzáérjen. Volt olyan, hogy kb 10 percig volt a tészta a sütőben, és mégsem sült meg. Egy idő után lekapcsol az érzékelő miatt, próbáltam megfordítani benne, de úgy se az igazi.
2013. szept. 6. 13:10
Mi másik márkát vettünk, és nem is abban a boltban, gond nélkül visszaadták a pénzt a blokk ellenében.
2013. szept. 5. 19:25
Sütőnek lehet baja, vagy ennek a 'márkának'?
2013. szept. 5. 19:18
Vidd vissza, hirtelen süti meg, a külseje már ég, a belseje meg nyers:(
2013. szept. 5. 19:10
72 órán belül a legtöbb boltba visszaviheted, én azt tenném. Mi bicajt vittünk így vissza az auc.han-ba, nem tudta hajtani a kisfiam.
2013. szept. 5. 19:05

A régi sütőm elromlott, tegnap vette egy másikat. Egy vagyon volt, de egy fillért se ért.

Nyers marad a tészta, pedig 'kiégettem' a sütőt..

2013. szept. 5. 19:02
Miért nem sül át a gofrim?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook