Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért nem sikerül fogyni? fórum

Miért nem sikerül fogyni? (beszélgetős fórum)


28. tixtina (válaszként erre: 26. - Sapienta)
2011. febr. 16. 09:42

Igen,igen-ezt én is alátámasztom.

Édeskével ittam a kávét,és elég émelyítő volt.

Aztán csak egy fél tablettát tettem bele,most nélküle iszom-és egész jó,-Igaz tejjel tudom csak meginni.

2011. febr. 16. 08:04

sziasztok! elképzelhető, hogy a REDOX szedése mellett híztam annak ellenére, hogy diétázom és mozgom?

Légyszi írjon, akinek sikerül lefogynia a Reddoxxal!

Illetve minden megoldás érdekel, mert már minden fogyókúrát próbáltam( Norbi, vércsoport, Slim glabridin, Reduce Fast Fast, lúgosítás, egyedül a 90 napossal fogytam úgy, hogy 180 napig csináltam és 10 kilót fogytam, de fél év után 12 jött vissza:(

Minden megoldás érdekel, mert már a fél periódusos rendszert beszedtem, de a következő az arzén lesz, ha ez sem jön be...

Sikersztorik is érdekelnek!

Várom a tanácsokat, köszi!

26. Sapienta (válaszként erre: 25. - 4c07880d46)
2011. febr. 15. 23:08

persze, sokkal kevesebb kalória, viszont nem valami egészséges. nézz utána a xilitnek, nem olcsó, de úgy tudom, az legalább egészséges. nyírfából vonják ki, édes, mint a cukor (kóstoltam, tényleg jó), és még a fogaknak is jó állítólag.

az édesítővel még az a gond, hogy a light dolgok sokkal édesebbek, így ha ezeket fogyasztod, egyre édesebb lesz számodra a jó ízű.

megpróbálhatod még azt is, hogy mindig csökkented az édesítő mennyiségét, és lassanként leszoksz róla. a kávé, és némelyik fajta tea fincsi édesítés nélkül is, csak szokás kérdése ;)

2011. febr. 15. 21:33
Ha pl. cukor helyett édesítőszert használok, jelent valamit?
2011. febr. 15. 19:50
amit már itt emlitett valaki hogy délután kettő után csak fehérje bevitel, az jó lehet, mellette a napi minimum 2 liter folyadék és este a 30perc aerobik. jól hangzik ez igy összeálitva. Nekem ezekből minden OK lenne, csak sajnos a vizzel, teával nem birok megbirkózni, pedig muszaj lesz.
23. 4c07880d46 (válaszként erre: 20. - 6b006fc769)
2011. febr. 15. 18:46
Köszi:-)
22. 4c07880d46 (válaszként erre: 21. - Sapienta)
2011. febr. 15. 18:46
Az ivás már nekem is eszembe jutott...Köszi az ötleteket:-)
21. Sapienta (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2011. febr. 15. 18:04
szia, nekem rögtön az jutott eszembe, hogy vajon eleget iszol? rengeteg folyadékot kell inni, jó, ha étkezés előtt is iszol egy nagy pohár vizet, így hamarabb jóllaksz. igyál sok zöld teát is, az is segíti a fogyást. csak ne tegyél bele cukrot ;) a gabonaféléket felejtsd el, amíg fogyózol, ha húst eszel, ne egyél hozzá semmilyen köretet, legfeljebb salátát (lehet savanyúság is). jó, ha délelőtt csak gyümölcsöket eszel, ebédelsz valami normálisat, vacsorára meg hagyd el az abonettet a joghurt mellől ;)
2011. febr. 15. 17:58
vacsora: alma sajttal, körözött magában, főtt tojás zsírszegény sonkával, narancs
2011. febr. 15. 17:52
Írj légy szíves vacsorára ötleteket!
18. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2011. febr. 15. 09:03

Szia!

Nálam az váll be,hogy délután 2 óra után,már csak fehérjealapú táplálékot ettem.

Szóval semmi kenyérféle,csakis fehérje.

Hús,keffír,tojás,virsli.Gyakorlatilag álmomban fogytam ezzel a módszerrel.

14 óra előtt meg ettem kenyérféléket,tésztákat stb.

Ez nem más mint az inzulindiéta.

És persze kardió ,és erősítő edzés.

2 év alatt 72 kilóról 48 kilóra változott a súlyom.

17. 55cf864a30 (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2011. febr. 15. 07:55
szia, pont igy vagyok a fogyással én is, tavaly januártól március végéig lefogytam 15kgy /mert van miből/ aztán szépen lassan visszajöttek a kilók, most pedig jan.3tól elkezdtem 90naposozni, kb. 1,5kg ment le jan. végéig, azután abbahagytam, és most igyekszem csak reggel és délben enni, este max.1joghurtot, tornázom is naponta 30percet és mégsem mozdul a mérleg, fogalmam sincs mi lehet az oka. Kenyeret alig eszem, reggelire max 1 "barna"kifli.
2011. febr. 15. 06:56

Sziasztok! Én is elkezdtem január elején, lement 3 kiló. Most vissza jött egy kicsi. Teljesen igaz, hogy írni kell miből mennyit eszünk. Én is 9oo kal.körül eszem egy nap. Kenyérfélét csak reggelire - 1 szelet - sok gyümölcsöt.

Az a gondom, hogy refluxom is van, így néha kell valami, ami felszívja a savat. Nekem is sokat kell fogyni, nagyon lassan megy. Ja meg van egy alulműködő pajzsmirigyem, így nagyon nehéz. A mozgásnak hiányában vagyok. Bevallási időszak van és sokat ülök, várom én is a kicsit jobb időt. Ha unokáimmal vagyok akkor sokkal többet mozgok, de muszáj kitartani.

15. tixtina (válaszként erre: 14. - 4c07880d46)
2011. febr. 14. 22:45

JÓ is ,ne hagyd abba-szépen formál,izmosít.

Csináltam én is,mikor vékonyka voltam.

Ha lefogyok,újra elkezdem.

Csak a nagy fogyáshoz nekem nem elég sajna:O

2011. febr. 14. 22:28

A callant meg azért csinálom, mert mindenki áradozik róla itt a fórumokon. Van is izomláz rendesen, ezért bíztam/bízom benne. Ne bízzak?

Köszönöm a tanácsokat nektek, ha van még valami, írjatok légyszi. Jó éjt mindenkinek!

2011. febr. 14. 22:14
hiszem=hiszen :9
12. tixtina (válaszként erre: 10. - 4c07880d46)
2011. febr. 14. 22:11

Hááát,nekem nagy a súlyfeleslegem,és ezért mennek könnyen a kilók.

A többől könnyebb leadni,mintha csak 5-6 kiló van az emberen.

Igazából 1000 kalória alatt vagyok/nap,és igyekszem tornázni-ami intenzív mozgással jár-ami emeli a pulzusszámot,ergo leizzadok tőle,lóg a nyelvem.

Minimum fél óra torna.

Nem eszem liszt származékot,cukrot,és származékait.

Ennyi.Mást mindent fogyasztok.

Természetesen a krumplit,és a rízst is mellőztem az étrendemből-helyettük zöldségköretet készítek.

11. Fibonacci (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2011. febr. 14. 22:10

Ne legyél elkeseredve, meg fog indulni a fogyás, csak 40 felett már nehezebb.

Amit én javaslok: mindenképpen vezess étkezési naplót. Ugyanis azt hisszük, hogy tudjuk mennyit ettünk, eszünk, pedig nem így van. Minden kis nasit is bele kell írni. Illetve fontos, hogy ameddig nem tudod mi hány deka, addig méricskélj!

Nekem ez bejött. Már ránézésre tudom hány szem szóló, mogyi, dió, stb. 10 dkg. Lassan, de éhezés nélkül leadtam 5 kilót kb. 6 hónap alatt. Én mindig is sportoltam, azt is fel kellett kicsit emelnem, hiszem a testünk egyre zsírosodik, viszont izmot nem célszerű veszíteni. De azóta is fogyok, pedig már nem kellene. :) De nem gond, mert így ha olyan alkalmak vannak gond nélkül eszem bármit. Mondjuk most is, csak mértékkel mindent. :)

10. 4c07880d46 (válaszként erre: 8. - Tixtina)
2011. febr. 14. 22:06
Hogy csináltad azt a 10 kilót? Ez óriási eredmény!Gratulálok! Leírnád a módszert?
2011. febr. 14. 22:04
Igen,puffasztott búzát szoktam még enni,a rízst nem bírom-de az abonett a legjobb szerintem.
2011. febr. 14. 22:03

Elhiszem.

Lassan egy hónapja nem eszem kenyeret,és liszt származékot,tegnap rámtört a kenyéréhség,és csak a kérgéből törtem le,hogy érezzem az ízét.

Sajnos nekem rengeteget kell fogyni.Most mínusz tíz kilónál tartok egy hónap elteltével,és még további 30 -tól meg kéne szabaduljak:DD

Már nagyon nehezen viselem:(

Várom a jó idöt,hogy a szabadban sportolhassak.

A sok mozgás ,nagyban segíti a kilók apadását.

Sok sikert:))

7. Szilvamama (válaszként erre: 3. - 4c07880d46)
2011. febr. 14. 22:00
Nem kell. Jó az Abonett vagy a puffasztott rizs szelet helyette.
2011. febr. 14. 21:59
Ledobni nem fogod tudni, kemény munka kell hozzá sajnos :) "Mindent eszem, csak kevesebbet" Van, amit teljesen el kellene hagynod. Amiben cukor, liszt van, próbáld a minimálisra csökkenteni, a rozskenyér sem fogyaszt, csak lassabban szívódik fel, mint a fehér, ergó nem leszel olyan hamar éhes.
2011. febr. 14. 21:59
Épp ezért nem is várok gyors eredményt, csak legalább mozdulna meg valami:-(
2011. febr. 14. 21:58
De biztos igazad van, csak marhára szeretem a kenyeret...
2011. febr. 14. 21:58
Kössz...Kenyeret csak azért eszem (napi 2 szeletet), mert állítólag az kell a szervezetnek.
2011. febr. 14. 21:54

Hello!:)A kenyeret teljes egészében ki kell iktatni.A rozskenyér is pont ugyanúgy hízlal,mint a fehér kenyér.

Az Abonettet délután 3-ig javasolt fogyasztani,és ezen kívül napi minimum fél óra intenzív mozgás kell,ami emeli a pulzust.Nem a callanetics.

Nem tom,jól írtam -e-

2011. febr. 14. 21:36
Sziasztok! Kb.1 hónapja elkezdtem diétázni. Nem vagyok híve a hirtelen fogyásnak, ezért a lassú, fokozatos módszert választottam. Rozskenyeret eszem, este joghurtot Abonettel, minden másnap tornázom. (Pilates, callan felváltva) Egyébként mindent eszem, csak kevesebbet. Mégsem ment le talán még fél kg sem, s a ruháim pont úgy állnak, mint előtte. Mi a hiba? Azért meg kellett volna már indulni a fogyásnak, nem? Kb. 5-6 kilót szeretnék ledobni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook