Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért nem múlik a köhögésem? fórum

Miért nem múlik a köhögésem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
64. 7adb785833 (válaszként erre: 62. - 7a23ed9179)
2013. ápr. 22. 23:03
nálam is az éjszaka a bajos..nappal jól elvagyok.amúgy szedem az ambroxol rapidot.
63. 7adb785833 (válaszként erre: 61. - F1eff0c6fd)
2013. ápr. 22. 23:02

anyukám elment..neki is az a baja ,ami nekem..írt neki ki valami allergia gyógyszert és kész.semmi javulás.


egyébként nagyon sok embernek van ez a baja..köhögnek és nem tudnak kigyógyulni belőle..mindenki arra panaszkodik,hogy már két hónapja és semmi..szedik a rengeteg gyógyszert és nem gyógyulnak...

2013. ápr. 21. 15:06
Látom, nem én vagyok az egyetlen...A lányommal együtt már két hónapja köhögünk...nem fáj semmi, csak ugatunk, főleg éjjel...voltunk orvosoknál, de hát neki muszáj iskolába menni, nekem dolgozni...és semmi nem használ!
61. f1eff0c6fd (válaszként erre: 60. - 7adb785833)
2013. ápr. 21. 14:55
Orvos??????
2013. ápr. 20. 18:35

én még mindig beteg vagyok..nem akar múlni a köhögésem,hörgök meg minden ilyesmi.((

már nem is tudom hány hónapja..vagy kettő?.(((

59. grizus
2013. ápr. 18. 06:57
Igyál echinacea gyógyteát, az nagyon jó rá.
2013. márc. 18. 22:34

olyan nem jól érzem magamat..lehet tényleg el kéne kezdeni valami gyógyszert szedegetni,esetleg megmutatni magamat az orvosnak.na majd még az éjszaka megálmodom..

kettő nap feküdtem a többin meg dolgozom rendesen..küzd a szervezetem..idáig még én vagyok a győztes.)


Nektek is nagyon jó egészséget kívánok!!!

57. pocokdiszno (válaszként erre: 55. - 7adb785833)
2013. márc. 18. 13:31
Én 4 hét után már alig köhögök. A hangom sajnos rekedt maradt, de legalláb az orrom már csak kicsit folyik. A férjem a 2. hétnél tart, ő sem ment orvoshoz. Fullad, hörög és folyik az orra. Nagyon szenved. Ő csak mézet eszik, de nincs sok hatása.
56. f1eff0c6fd (válaszként erre: 55. - 7adb785833)
2013. márc. 18. 13:28

Ha én nem mentem volna orvoshoz,hát bizony nem csak a megpusztulás szélén lettem volna,hanem .....kitudja milyen végem lett volna!Egy kialakulóban lévő tüdőgyuszit bizony a harmadik antibió fogta meg!Az igazán hatásos volt!

Most már jól vagyok ....remélem nem kiabálom el! 5 hét elég volt belőle!!Mielőbbi gyógyulást mindenkinek!

2013. márc. 18. 11:43

sziasztok..


én is harmadik hete vagyok benne a betegségben..csütörtökön visszabetegedtem..belsőlázam van..köhögök,kegyetlenül hörgök..


próbáltam a hagymát mézzel..az jól leviszi a torokról a fájdalmat, a kakukkfüves köptetőt,itt semmi hatás.

szedem a svéd cseppet..


mától megpróbálok tengerisós vízzel inhalálni..hátha segítene valamit..lassan a megpusztulás szélén vagyok..de orvoshoz nem megyek.

54. f1eff0c6fd (válaszként erre: 53. - Pocokdiszno)
2013. márc. 12. 14:55
Én is jobban vagyok,de még nem jól!!!!Vetten finom gyógyfűves-mézes köptetőt az jó volt,fokozatosan megszűnt a mellkasomban a "zenekar",de ehhez kellett még egy ütősebb antibio. is!Két napja nincs hőemelkedésem ,de maradványtünet még egy kis nátha,egy kis köhögés,gyengeség,fáradékonyság!
53. pocokdiszno (válaszként erre: 51. - F1eff0c6fd)
2013. márc. 11. 22:30
Én még nem. Ez a 24. napom, de már annyira nem zörög a légcsövem. Szagokat még nem érzek, az orrom folyik és még köhögök, de már sokkal jobban vagyok.
52. hamyka
2013. márc. 11. 22:01
nekem most a szám széle fáj, bekentem flektor gélel :D
2013. márc. 11. 12:32
Mindenki meggyógyult?
50. moonlight13 (válaszként erre: 49. - Pocokdiszno)
2013. márc. 8. 19:00
csak calcium sandoz+ c 1000, mert más bajom nem volt.
49. pocokdiszno (válaszként erre: 48. - Moonlight13)
2013. márc. 7. 23:52
Szedtél valamilyen gyógyszert?
2013. márc. 7. 21:21
Én kb. a 3. hónapnál tartok köhögés-ügyileg. Most már csak ritkán jön rám a köhögés...
2013. márc. 5. 20:18

én már több, mint egy hete vagyok így, köhögök, fáj a torkom, és ennyi. De hogy mitől, fogalmam sincs...legrosszabb mikor fekszek, aludni akarok,akkor kezdekmindig köhögni, persze száraz köhögés. Annyi kamilla-,hársfa-,citromfű- és bodzateát ittam, hajaj...meg még zsályateát is...

én várok még max 1 hetet, aztán megyek orvoshoz

2013. márc. 4. 11:49
Most végeztem a háziorvosnál. Ez a 3. orvos volt a 17 nap alatt, aki megvizsgált. Azt mondta, van most egy alap vírus (köhögős), ezt kapta el a férjem és a lányom is tőlem. Nálam viszont ez a vírus kiváltott egy asztmás reakciót. Kaptam még több köhögés csillapítót és új fajta hörgő tágítót. Ja, és a 2 féle antibiotikumtól lett még egy jó kis hüvelygonbám is. A betegeknek jobbulást kívánok!
45. syria (válaszként erre: 41. - Kisj)
2013. márc. 3. 21:48
Igen, s ahogy olvasom jó sokan vagyunk benne. Kíváncsi vagyok, mit mond holnap a háziorvos, mert elszántam magamat, hogy meglátogatom.
44. pocokdiszno (válaszként erre: 35. - Vianett)
2013. márc. 2. 20:48
Az első antibiotikum Curam volt, aztán jött a Cefizil.
2013. márc. 2. 20:45

A hörgés még nagyon durva volt kb. délig. Reggel bevettem egy calcimuscot, mert nagyon köhögtem. Most is hörgök kilégzésnél, de már nem olyan, mintha egy horror filmben lennék főszereplő :)

Szerintem jobb, mint tegnap volt. Letettem a gyógyszereket.

42. pocokdiszno (válaszként erre: 27. - Hamyka)
2013. márc. 2. 20:37
Ma kamilla + bodza keveréket ittam és kaptam ajándékba a nyáron fenyőmézet. Ezt eszegetem mellé.
41. kisj (válaszként erre: 40. - F1eff0c6fd)
2013. márc. 2. 20:16

Nekem se volt még ilyen soha.

Érdekes ez az idei kórság.:/

40. f1eff0c6fd (válaszként erre: 16. - Pocokdiszno)
2013. márc. 2. 12:51

Ugyanezek a tüneteim egy hete....a köhögésem,náthám már csökkent,de ez a légcsőzörgés nagyon idegesít,ez nem akar múlni!Ez a se nem száraz,se nem hurutos köhögés nekem sem volt még soha!

Én Islát szopogattam az csökkentette azt az érzést mintha tollpihével ingerelnék a torkomat!

Még nem vagyok jól csak jobban......de a légcső sípolás /főleg kilégzéskor/ nem szünik!A hangom is elég orrhang még!Antibiotikum még mára van,probiotikum megy!

2013. márc. 2. 12:22
megfazas,vmilyen gyogyszer szedese is okozhatja
38. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Pocokdiszno)
2013. márc. 2. 08:39
Nem akarok senkit elkeseríteni, nálunk is valami vírus tarolt. A munkahelyemen felváltva hárman köhögtünk. Egyébként semmi, se láz, se más... Azóta eltelt 2 hónap, és még naponta egyszer-kétszer rámjön a köhögés. Negróval járok mindenhová.
2013. márc. 2. 08:26

Most ilyen járvány van, nekünk a gyerek hozta haza. Ami nekünk segített STODAL köhögéscsillapító, és sok pihenés.

Nekem még a torkom is viszketett, Dorithricint szedtem. Elmúlt, de állítólag 2x, 3x is visszaeshetsz, mire teljesen elmúlik...

36. Vianett (válaszként erre: 1. - Pocokdiszno)
2013. márc. 2. 08:15
Hogy vagy?
2013. márc. 2. 08:14

Ugyanez volt a bajom, oll még mindig nem vagyok 100-asd. 2 hétig köhögtem ami rosszabbodott, pont ahogy írtad már hánytam 1 órán keresztül köhögtem folyt a könnyem. Fájt a hátam.


Elmentem dokihoz!!!! 3 gyerekem van nem macsóskodok az majdénkikúrálomagamat dologgal.

Influenza, de már hörghurut!!!!Kaptam antib-t köhögéscsillapitót sinecodot, ésp orlasztottam szódabikarnát, és sóoldaot ( ez felhozta durván a dolgokat)

Én sem szoktam gyóygszert szedni, ezért azóta is hányás ízű a szám a gyomrom szerencsére ok, szedem a re general kapszulát meg sok kaukázusi kefirt mellé.

3 nap után szinte már csak 1-2-t köhögök de mikor elkezdtem felköhögni már nem szedtem a köhögéscsillapitót, csak reggel egy adag prospant.


Szerintem is hagyd el a köhögéses gyógyszereket, mert igazéból az antib-nek meg a hörgőtágítónak kellene hatni a köhögésre.

nekem aköhégscsillapitó se használt 1-2 nap, este majd megfulladftam még akkor is.


mellé igyál sok kamillateát, meg hársfateát, mézet, de lehet kell még egy adag antib, mert nem pont hatásosat írtak fel. Én fromilidet szedtem.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook