Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem küld a Tigáz csekket? fórum

Miért nem küld a Tigáz csekket? (tudásbázis kérdés)

17. tixtina (válaszként erre: 9. - Abeni)
2013. jan. 20. 18:52

Bakker most tudtam meg,hogy nincs csekk augusztusban.

Ezek szerint tíz hónapot küldenek,majd az elszámoló a 11.

Így az előnyöm csökkent sajna:(Pedig számítottam egy nagyobb összegre.

Már meg vagyok kavarodva:oo

Azt hiszem szolgáltatót váltok,sok a baj velük:o

2012. szept. 19. 15:16
azon tanakodnak mennyibe keruljon a csekk...ha kitakaktak kuldeni fognak....v a kesedelmi kamat miatt amit ue Te fox megfizetni
2012. szept. 19. 08:55

Az utóbbi időben a TIGÁZ tömegesen rágalmazza meg a fogyasztóit mérőóra mágnesezéssel, majd a saját,a tetemes kötbér kiszabásában érdekelté tett, de jogellenesen függetlenként beállított szakértőjének a szakvéleménye alapján több, mint félmillió forint kötbér kiszabásáról dönt.


Mivel a fórumszabályzat szerint a témával foglalkozó weblapok reklámozása tilos, akit érdekel a téma írja be a keresőbe, hogy "TIGÁZ kötbér" és rengeteg érdekes, egyben elképesztő történetet, újságcikket, bejegyzést fog találni.


Tárgyban már tiltakoztak fogyasztóvédők, gyakorló ügyvédek, polgármesterek, volt utcai demonstráció (keresd Zentai Mihály cikkeit és bejegyzéseit)és az illetékes minisztert interpellálta Pócs János orsszággyűlési képviselő is, azonban a szolgáltató mentalitása érdemben sajnos nem változik.

2012. szept. 4. 13:53
Nekünk is jelezték, hogy jönnek leolvasni, nem jöttek, viszont küldtek egy hasraütött számlát, ami 3x annyi volt, mint amit egyébként fizettünk, párom írt nekik, a csekket nem adtuk fel, egy hét levelezés után kijöttek, leolvasták, most várjuk a valódi fogyasztás utáni számlát. Nagyon oda kell figyelni, mert elég mocskos munkát végeznek!
13. Évi81
2012. szept. 4. 10:03
Nekem azt mondta a hölgy hogy 11-14között.Gondolom ez mindenhol más.
2012. szept. 4. 09:48
Én ma reggel kaptam mailt, hogy szeptember 7 éjfélig adhatom le a mérőállást.
11. Évi81
2012. szept. 4. 07:22

Tegnap sikerült beszélnem ügyfélszolgálattal,a júliusit kiküldték,de nem érkezett meg...az augusztusit meg nem mert leállás van.Csak ezt nem tudtuk mert mi átalányt fizettünk eddig és most lettünk diktálosak.

Köszi mindenkinek.

2012. szept. 3. 17:11
Augusztusban nem kell diktálni,nincs csekk se.megnyugodhatsz,szeptemberben fogsz kapni :)
2012. szept. 3. 11:47
Ne aggódj, augusztusban se diktálás, se csekk. Már évek óta így van.
2012. szept. 3. 11:42
Hozzászolók írták hogy aug.nincs csekk,és más se kapott.
2012. szept. 3. 11:15
Pedig muszáj lesz... Azt nem fogják elismerni, hogy hibázta, te pedig fizethetsz, mint a katonatiszt az ő kényük-kedvük szerint. Itt nincs kegyelem!
6. Évi81 (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2012. szept. 3. 11:05
Telefonon nem érhetőek el,ügyfélszolgálatra kisgyerekkel...
2012. szept. 3. 10:33
Ügyfélszolgálathoz nem juttok el???
2012. szept. 3. 10:32

Augusztusban szünetet tartanak.

Most van - lesz szeptemberben diktálás.

Nézzétek meg az előző számlátotkon a következő leolvasás tervezett időpontját!

2012. szept. 3. 10:31

Esetleg hívd fel őket :)

Nálunk májusban olvasták, júliusban jött az éves elszámolás, augusztusban meg sosincs csekk... Szóval mostanában várom én is, mindig hó végi befizetés esedékességgel jön hó eleje közepe felé.

2012. szept. 3. 10:28
szerintem igen,mert én sem kaptam:)
2012. szept. 3. 10:23

Már két hónapja nem kapunk gázszámlát és nem tudom mi ennek az oka.

És bese lehet jelenteni az óraállást.

Nyári szabin lennének:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook