Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem kívánom? fórum

Miért nem kívánom? (beszélgetős fórum)


24. AirMan (válaszként erre: 20. - 52fd553855)
2010. júl. 21. 08:32

Kipróbáltad valamelyik zöldség vagy gyümölcs hatását?


Látva, hogy a téma lanyhult, gondolom, hogy a problémád is megszűnt.

23. AirMan
2010. júl. 5. 15:27
:( Úgy látom, hogy sikerült leoffolnom a témát! :(
22. AirMan (válaszként erre: 20. - 52fd553855)
2010. jún. 27. 12:24

Vágykeltő étel (gyümölcs, fűszer, nasi) lehet: a gránátalma, a banán, az ananász, a mandula (főleg nőknél!), a füge, a ginzeng, a vanília, a fahéj, a kávé, a méz és persze a csokoládé.


Lehet jó minőségű, csak természetes, gyógynövény alapanyagokból származó táplálék-kiegészítőket és teákat is kapni.


Talán több nőnél is fenáll ez a probléma, csak még maguknak sem valják be, mert természetesnek gondolják, hogy egy-két gyerek mellett, a napi munka és az otthoni teendők elvégzése után (amiből jó eséllyel a férj is kiveszi a részét) enerváltan lehuppanni a TV elé, majd beesni az ágyba és egymásnak hátat fordítva elaludni az természetes. Max. ha már nagyon piszkálják, akkor havonta vagy kéthavonta "megengedik" a férjüknek, hogy legyen egy jó éjszakájuk, de persze akkor sem viszik tulzásba a dolgot, csak legyenek már túl rajta.


Ja, ami még elő szokott fordulni, hogy mivel ilyen keveset vannak együtt, ezért persze a nők nem is védekeznek (hisz minek!), a férj ha akar valamit, akkor használjon óvszert. E mellett persze a nők állandóan aggódnak, hogy nehogy ismét teherbe essenek, mert még egy terhességet nem hordanának ki. Ez mind a szexuális együttlétükre, mind annak a vágyára rányomja a pecsétjét.


A munkámból kifolyólag számos ilyen és ehhez hasonló dologgal találkozom, amire azért vannak megoldások - persze csak ha valakinek elege van már a fent felvázolt helyzetből.


Kedves ilyen cipőben járó feleségek, higyjétek el, hogy a férjeknek - ha nem is mondják - de "elegük van" a hasonló hozzáállásból. Tegyetek a kapcsolatotokért még mielőtt baj lesz!!!

21. sunshine24 (válaszként erre: 20. - 52fd553855)
2010. jún. 26. 10:24
És mit jelent az, hogy nem nagyon kívánod? Egyáltalán nem, vagy mondjuk hetente egy alkalom? Mert azért nem mindegy ez sem.
20. 52fd553855 (válaszként erre: 18. - Sunshine24)
2010. jún. 25. 19:07

nem szedek és szedhetek gyógyszert.semmilyet.

Szerintem nekünk nőknek is kellene potencianövelő valami...

a zeller az.Tudtok még ilyen gyümölcsöket.?

Stressz hellyel -közzel van.Az viszont feltünt,hogy agresszivabb vagyok mostanában.Bár okom nem mindig van rá!

2010. jún. 24. 16:42
a viragpor ferfiaknal potencia novello,gondolom noknel is bejon
18. sunshine24 (válaszként erre: 14. - 52fd553855)
2010. jún. 24. 15:27
Munkahelyi probléma? Családon belüli fel nem oldott konfliktus? Rengeteg minden lehet mögötte. Nem szedsz semmilyen gyógyszert, ami okozhatja?
17. sunshine24 (válaszként erre: 16. - Ariadna)
2010. jún. 24. 15:25
Hidd el, ugyanebben a cipőben voltam én is. Nem is adnék ilyen tanácsot, ha nekem nem segített volna. Én sem hittem el, hogy segíthet, pedig igen. Nem muszáj beöltözőst választani, ha az riaszt. Válasszatok valamilyen nektek szimpatikus segédeszközt vagy egyszerűen csak szakadjatok el a mókuskerékből kis időre, ha tudtok. Akár egy hétvége is csodákra képes.
16. ariadna (válaszként erre: 13. - Sunshine24)
2010. jún. 24. 15:18
Köszi a segítséget! Mintha az egyik barátnőmet hallanám. :)Érdekes ezt a "problémámat" még egy nő sem értette meg igazán, viszont a férfiak annál inkább tudják miről van szó! Nem tudom milyen kiegészítőkre gondolsz, olyat már hallottam, hogy beöltöznek, de nekem az ilyesmi nem menne. :)Sajnos muszáj lenne új vizekre eveznem, ez lenne az egyetlen megoldás, de nem fogom megtenni.
15. hte23
2010. jún. 24. 14:14

Csak azért mert látom Balaton a kedvenc.


1. ok lehet depresszió

2. pajzsmirigy ( én pl. alulmüködök, és ez igen keményen okozhat ilyen jellegü problémát)

14. 52fd553855 (válaszként erre: 13. - Sunshine24)
2010. jún. 24. 14:10

undor nincs.SŐT!!!

Jól megvagyunk.Még a féltékenység is működik,de csak módjával.Igazából magam nem értem,vagy a testem..

13. sunshine24 (válaszként erre: 12. - Ariadna)
2010. jún. 24. 13:31
De ez rajtatok is múlik. A lángolás természetes, hogy elmúlik. De sokat lehet tenni azért, hogy ne váljon a szex mindennapi rutinná. Szerencsére már annyi kiegészítő közül lehet választani, amik sokat tudnak dobni. De ezek csak akkor hatásosak, ha mindketten akarjátok, és ha legalább a vágy szikrája megvan még. Mert ha csak az undor maradt, azon már nem lehet segíteni.
12. ariadna (válaszként erre: 8. - 52fd553855)
2010. jún. 24. 12:42
Nehéz megmondani miért van így, ennek ezer oka lehet. Nálam is ugyan ez a helyzet viszont nagyon is tudom az okát. Sajnos ha már több ideje együtt vagyok valakivel, elmúlik a kezdeti lángolás, megszokottá, unalmassá válik, elveszíti a varázsát és már abszolút nincs kedvem vele lenni. Sőt már egyre inkább nyűgnek érzem és csak kötelezettségből megyek bele. Egy talpmasszírt százszor többre értékelek. Hát ez van...
11. Kriszta0930 (válaszként erre: 10. - 52fd553855)
2010. jún. 24. 12:33
Ha megértő egy férj akkor nem fog megcsalni,csak azért mert most te nem kivánod!!!
10. 52fd553855 (válaszként erre: 6. - Ministry)
2010. jún. 24. 12:30

Köszi.

Nem olyan és ezt már bizonyitotta.

Igazából szeretjük egymást,csak mást akar az eszem és a testem.

Szeretném én is,de nem tudok megmozdulni amikor ő elkezdi.Ami még zavarja,hogy nem kezdeményezek.

2010. jún. 24. 12:28
Szia! Igazából nem nagyon tudom, mi zajlik le ilyenkor egy 35 éves nő fejében, és hogy milyen lesz majd amikor én is elérem ezt a kort... de az az egy biztos, hogy egy ilyen dolog tönkre teheti a kapcsolatot! Főleg ha a férj próbálkozik, és megteszi a tőle telhetőt. Kicsit el kell lazulni, és átadni magunk az érzéseknek.. hagyni hogy kicsit kényeztessen... és élvezni azt! A többi majd jönni fog magától. Nem szabad mindíg elutasítónak lenni a férfivel, mert ez megsérti a lelkét, és azt fogja hinni ő nem csinál valamit jól.. és Uram bocsá.. még a legrosszabb is megeshet, hogy idő után, félre kacsingat. A férfiak, olyanok, mint a kisfiúk... :) Szeretetre, gyengédségre, romantikára van szükségük, még ha némelyik tagadja is! Meg kell adnunk nekik ezt az örömöt, nehogy másnál keressék meg. Szóval én mindenképpen megpróbálnám feldobni valamivel ezt a kapcsolatot!!!! Bocsánat ha sértőt írtam volna, de én ezt így látom 20 éves fejjel! :) Sok sikert kívánok! És kitartást! :)))
2010. jún. 24. 12:27
Spirálom van melyet egészségügyi okokból kaptam.Még 2 évig nem vehetem le.Az első évben nagy volt az "étvágyam",de azóta inkább lassan csökkent most pedig pang.
2010. jún. 24. 12:27
Ilyen velem is szokott lenni:S Nem tudom miért van, és nem tudom mit lehet vele kezdeni.
2010. jún. 24. 12:25

Attól, hogy te nem kívánod, neki sem kell lemondani a dologról.

Figyelj, mert ha sokáig elutasítod, előbb-utóbb keres valakit, aki nem mond neki nemet!

2010. jún. 24. 12:23
Fáradtság, stressz...fogamzásgátlót szedsz? Mert attól is lehet.
4. ariadna (válaszként erre: 1. - 52fd553855)
2010. jún. 24. 12:22
Egyél sok olyan ételt amiben cink van pl. eper, málna (ezeknek úgyis most van a szezonja) ez növeli a libidót. Vagy úgy érzed inkább lelki okai vannak?
3. Kriszta0930 (válaszként erre: 1. - 52fd553855)
2010. jún. 24. 12:22
Szia!Sajnos én is elég sűrűn igy vagyok!:(Pedig csak 29éves vagyok bár 4 gyermekem van!
2010. jún. 24. 12:21
Több oka is lehet, de ami nagyon be tud játszani: stressz, fogamzásgátló. A kettő együtt meg tuti vágyölő. Ha szedsz, akkor válts vagy hagyd el. Stresz ellen nehezebb tenni, de kineziológia segíthet. Vannak az emberek életében aszexuális időszakok. Erről senki nem beszél, de ettől még van. Az esetek többségében rendeződik magától.
2010. jún. 24. 12:17
Kb 3 hónapja nem igazán kívánom az együttlétet.Este csak alvás miatt vonz az ágy.Férjem panaszkodik,de nem tudom mit tegyek.Ilyen régen nem volt már.Vele nincs gond probálkozik,csak én nem reagálom le.Hormonok okozhatják,vagy 35 fölött már csak igy megy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook