Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem kéri meg a kezem? fórum

Miért nem kéri meg a kezem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. szept. 1. 11:40

semmi baj, nyugodtan, szeretem ha adnak valami segítséget. Tényleg túl kedves vagyok...lehet úgy kellett volna az előző kedvesemmel viselkednem, hogy munkából hazajövet nem virágot viszek neki, hanem berontok a házba, és mint az Apafej filmben elüvöltöm magam:"Főztél vacsorát, büdös banya"-) Hátha tovább tartott volna 8 évnél:-)))

tanítsatok bátran Hölgyeim, rám fér a tudás.

58. Gigi13
2010. szept. 1. 11:36

első randin rózsát se vigyél...:-)

figyi, ha tényleg ilyen problémád van szívesen kitanítunk, maxipasit faragunk Belőled közös erővel!!!

:-)

tényleg kedves pasinak tűnsz,

szóval csak a túlzott kedveskedéssel ronthatod el.., a csajok (sajna, rá kell döbbennem, néha én is), szeretnek kicsinykét szenvedni. Na persze nem szivatásra gondolok, de arra, hogy Mi is szeretünk adni, sokat... és megérdemelten kani. Ilyesmi.

Nade, kérés nélkül inkább nem adok tanácsokat.

Bocs, ha ez is túlzás volt...

minden jót!

57. vikucka (válaszként erre: 56. - 0d750a8686)
2010. szept. 1. 11:21
Hidd el, hogy megijednek a túl sok romantikától, még ha királykisasszonyok akkor is. Első randi kv valahol, vagy süti, séta a parkban...
56. 0d750a8686 (válaszként erre: 55. - Vikucka)
2010. szept. 1. 10:47
á, dehogy is, első randin max meghívom egy gyertyafényes vacsira, meg adok neki egy szál rózsát, és vicces vagyok, vagy épp megkukult, a lámpaláztól:-))))
2010. szept. 1. 10:46
Ha ezt az első randin előadod, akkor a nő hanyathomlok menekül :) Türelem... türelem :)
54. 0d750a8686 (válaszként erre: 53. - B73e24f31f)
2010. szept. 1. 09:31
Nem tudom mit ronthatok el, valamit nagyon, talán túl kedves lennék, vagy odaadó? Mindig kiszolgáltam a Nőt, mert Tisztelem. Nincsenek nagy elvárásaim, csak hogy őszinte legyen, és szeressen. Ne csaljon meg és ne játsszon az érzelmekkel,. lehet túl komoly kapcsolatra vágyok? Nekem a család szent, pici lurkókat akarok, imádom őket, de már nem is remélem, hogy lesz valaha:-S Már azon gondolkodom, hogy lehet nagyon elkényeztetem a nőt, és megszokja, ami egy idő után unott.
53. b73e24f31f (válaszként erre: 52. - 0d750a8686)
2010. szept. 1. 09:25
Tényleg? Pedig helyes vagy! Sok lány szeretne ilyen párt magának. Valamit rosszul csinálsz :), pedig lelki szemeim előtt láttam a leánykérésedet és szerencsés az akit így kényeztet a pasija.
52. 0d750a8686 (válaszként erre: 51. - B73e24f31f)
2010. szept. 1. 08:14
Nincsen, engem mindig elkerülnek:-(
51. b73e24f31f (válaszként erre: 49. - 0d750a8686)
2010. szept. 1. 08:11
Hú, de jó lesz a barátnődnek :)
50. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - 50b5748a9e)
2010. szept. 1. 08:01
Hát nem akarlkak elkeseríteni, de ha két hete feléd se szagolt akkor ennek vége, főleg azok alapján, amiket írtál a viselkedéséről!
2010. aug. 31. 22:27
Felejtsd el azt a gazembert, nem méltó rá, hogy egy ilyen csodálatos teremtménnyel összekösse az életét. Én teljes tekintetben tisztelem a nőket, bármilyenek is. Én nem adtam volna ultimátumot, nekem több eszem lett volna pláne nem majdnem hat év után, hogy önként megkérjem az imádott nő kezét, akár elvinni tengerhez,vízeséshez, étteremben, esti holdfényes séta közben letérdelve... bárhol megszervezni egy romantikus lánykérést. Megalázó lehetett neked, hogy még te hoztad szóba a témát. Egy férfi legyen mindenben férfi, szívügyekben is legyen otthon. Az ami utána jött, gusztustalanságot tett, szó nélkül hagyta, hogy elmenj tőle. Ne bánkódj egy ilyen miatt, nem érdemled meg kedves.
2010. aug. 31. 21:50
Azért nem lennél jó menyasszony, mert ő nem is akarja, hogy amenyasszonya legyél. Akkor meg mi értelme van az egésznek szerinted? Hogy ne veszitsd el? Elveszitetted. Ebben a két hétben, amióta nem keres, ő elveszett valahol. és tudod mi az egészben a gáz, hogy ő ezen egy percig sem agonizál, nem forgatja magát, mint te. Ez a szomorú, ő éli világát és lehet meg sem fordul a fejében, hogy esetleg megbántott téged. Tessék összeszedni magad, 23 éves vagy, fiatal, tessék eljárni szórakozni. 23 évesen még nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy megházasodj. 19 éves korod óta vele vagy. Lehet más pasikkal is kellene próbálkozni, eljárni bulizni, ismerkedni. szerintem, de a döntés a tiéd.
47. 4e51fafc75 (válaszként erre: 1. - 50b5748a9e)
2010. aug. 31. 21:12
A leírtak alapján ne is várj ilyesmire...sajnos...
46. a14deb9047 (válaszként erre: 44. - 50b5748a9e)
2010. aug. 31. 21:11
Lép tovább! Előre kell nézni, a holnap a fontos, nem a tegnap meg a tegnapelőtt. Vége. Elmúlt. Pont. Holnap, holnapután, jövőhét. Ez a fontos, mert ez rajtad is múlik. Hiába rágódsz rajta. Nem kellesz neki. Próbálkoztál. Ez sem jött be. Hát köpje egy nagyot és csapd be az ajtót magad után és közöld a tükörrel, amibe belenézel, hogy HOLNAPTÓL MÁSKÉNT AKAROK ÉLNI, ÉREZNI, ÉS NEM GONDOLOK VISSZA, MERT AKKOR EGY NAGYOT FOGOK ERRE A TÜKÖRRE KÖPNI!! És jöhet új ruha, az új frizura, az új smink, süti és üdítő kint a téren, mozi a lányokkal, új parfüm a táskába és így tovább. Nem csak ez az egy tarka kutya van a világon! Ezt közöld magaddal újra meg újra!
45. Veronika27 (válaszként erre: 4. - Nívea)
2010. aug. 31. 20:54
Egyetértek.
2010. aug. 31. 20:45
már olvastam...sőt már A-Z-ig tudom a Miért a rossz lányokat szeretik a férfiak" c. könyvet is : ))) ez volt idáig a legjobb. De tudod, igazából én attól még nem érzem jobban magam, ha rájövök, hogy miért nem lenne belőlem jó menyasszony : ( Sőt!
2010. aug. 31. 20:39
Ajánlom figyelmedbe Csernus A nő c. könyvét. Olvasd el és elemezgesd magadban.
2010. aug. 31. 20:32
2 hónapig azt se tudta, hogy mi annak a helynek a neve, ahol dolgozok. És akkor még nem telt le a fél év..
41. kevian (válaszként erre: 1. - 50b5748a9e)
2010. aug. 31. 20:31

Elege volt belőle, hogy nyaggatod a házasság kérdésével, ezért mondta a fél évet. De eszem ágában sem volt ezt betartania! Csak te számoltad mikor telik le az idő, ő már azt is elfelejtette, hogy mondott valaha olyat.


Sajnálom!!!

De majd találsz valakit, aki tényleg imád téged és meg is érdemel!!!!!!

2010. aug. 31. 20:31
Ja és ami lemaradt: az esküvőre nem kísért el. De ez csak egy példa a sok közül.
2010. aug. 31. 20:30

Elsősorban azért költöztem el, mert nem tartotta magát az igéretéhez, és itt nem azt kérdeztem meg, hogy leviszi-e a szemetet. Másodsorban meg azért mert az utóbbi 2-3 (-4) hónapban már abszolút szingliként éltem mellette: pl.: egy barátnőm bátyyjának volt júliusban az esküvője, amire meghívott, és ő inkább lement a haverjaival Diósjenőre szórakozni -régebben még engem is levitt.

Egyébként 29 éves lesz decemberben.

38. giga455 (válaszként erre: 32. - 50b5748a9e)
2010. aug. 31. 20:28

a válasz egyszerű:mert kényelmes volt neki így

Még csak 23 vagy, és szerencsére nincs gyerek. fiatal vagy, kezdj új életet mással. Jobb is hogy most derült ki milyen, minthogy rápazarolj még több évet!

Hidd el, leszel még szerelmes, sőt!!!

37. aida22
2010. aug. 31. 20:25
de egyáltalám miért költöztél el?azért mert nem kérte meg a kezed?
2010. aug. 31. 20:24

Kíváncsi lennék mennyi idős srác?

Jó voltál neki, most meg már uncsi, újra vágyik, te meg komolyan kezdted gondolni, és nincs benne annyi gerinc hogy legalább szemtől szembe mondja meg neked, hogy bocsi, de ő már nem úgy gondolkodik,stb...


Én ezt látom, ilyen lehet a helyzet.

Én azt tenném, hogy szépen falhoz állítanám, mondja meg mi a helyzet, akkor most mi van, ha meg bizonytalankodik, meg mondja a hülyeséget, akkor az egyenlő a nem-mel, és emelt fővel állj tovább ,neked nem ilyen pasi kell, nem számíthaszt rá, aki pl két hét alatt rád sem csörög?? Ez nem komoly kapcsolat.

35. vikucka (válaszként erre: 20. - 50b5748a9e)
2010. aug. 31. 20:20

Szia! Nem olvaStam még végig az összes hozzászólást, de két dolgon megakadt a szemem:

- csalódtál, mert nem kérte meg a kezed

- januárban megkérdezted, hogy hol a gyűrűd...

nem tudom, lehet új hullámos vagyok, de nem arról szól, hogy megbeszélitek ketten, hogy akkor most hivatalosan is együtt szeretnénk lenni (házasság) és esetleg elmentek közösen gyűrűt nézni, majd megbeszélitek, az eljegyzést. Vagy egyszerűen megkéri a kezed, akár gyűrű nélkül. Sok féle lehet a leánykérés, DE ami szöget ütött a fejembe, hogy te a házassághoz ragaszkodsz, az eljegyzéshez, a gyűrűhöz, és akár homokba dugva a fejed - tudomást sem vennél a kapcsolatotok gondjairól. Ilyen nincs, hogy fél évig fogd be a szád a házasságról. Lehet gondolkodási időt kérni, aludni rá egyet, de nem fél évet.

Két hete az sem érdekli, hogy élsz-e vagy halsz-e. lehet itt már nincs is miről beszélni.

34. 50b5748a9e (válaszként erre: 30. - Spinneli)
2010. aug. 31. 20:20
Nem, hanem másfél éve jártunk már, amikor hozzá költöztem, és 4 évig laktam nála -na persze ezt is kisebb megszakításokkal.
33. aida22
2010. aug. 31. 20:18
szerintem is ha már eggyütt se vagytok miért kérné meg a kezed?nekem a volt párom mikor megkérte karácsonykor 2 éve megvolt a buli meg minden februárban otthagytam mert elegem volt belöle és a gyürü miatt sem változott semmi.azota megtaláltam életem párját és ezt onnan tudom h kérnem se kell ö mindent magátol tud és mindent megtesz értem és mindig ott állt meletem mindenben.szoval ha te is ezt érzed majd akkor akard ennyre h megkérjék a kezed!sok szerencsét ezt a bolondot meg felejtsd el!
2010. aug. 31. 20:18
Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ilyen érzelemmentesen véget érjen, mert nagyon sok közös emlékünk van, meg hát még csak 19 voltam, mikor odaköltöztem, mostmár 23 vagyok, tehát mondhatni mellette nőttem fel... számomra ez több volt, mint puszta együttélés...ő meg olyan ridegen kezelte ezt a dolgot! megfulladok a tehetetlenségemben, mert nem értem, hogy akkor miért tartott maga mellett még ilyen sokáig? Nem értem.
31. 1da9380ac7 (válaszként erre: 28. - E687feafa5)
2010. aug. 31. 20:15
Egyetértek!
30. spinneli (válaszként erre: 25. - 50b5748a9e)
2010. aug. 31. 20:15
4 év után elköltöztél és még 2 évig reménykedtél, hogy elvesz?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook