Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem kapcsolódik a telefonom a routerhez? fórum

Miért nem kapcsolódik a telefonom a routerhez? (tudásbázis kérdés)


12. Nívea
2013. szept. 6. 07:47
Igen:) Túl okosak...:D
2013. szept. 4. 21:36
De jo :) Akkor vegul mindkettonknel megoldodott a problema! Hiaba, cselesek ezek az okostelefonok... :)
10. Nívea
2013. szept. 3. 21:54
Nekem úgy sem ment. Sőt, ha újra indítottam a telót, akkor sem. Semmi sem ment. DE! Nevelőapám a routeren állított valamit, aztán most lett jó! :)
2013. szept. 3. 21:46
Nekem is az itthonival volt gond, de ugy tunik, megoldodott: beirtam ujra a jelszot es mukodik :) Esetleg probald meg te is, hatha...
2013. szept. 3. 19:22

Én nem merem használni úgy a netet. Hiába mondták, írták le, hogy mennyi a határ és azután nem működik, de én mégsem merem használni. Egyszer csináltam véletlenül (kioldódott a billentyűzár) 45e ft-os számlát... szóval már félek ettől.

Nekem máshol lehet csatlakozni más routeréhez, csak az itthonihoz nem tudom. Vajon miért?

2013. szept. 3. 06:36

Igen, lehet :(

Csak ez igy eleg gaz, mert van ugyan net-elofizetes rajta, de az par nap alatt lemerul, es anelkul meg iszonyat lassu az egesz. Es epp csak arra nem lehet hasznalni a telefont, amire valo... :((((

2013. szept. 2. 22:24

Akkor ez valami Samsung vírus :DD :/

Ám azokra azt mondta az eladó, hogy hibás készülékek. Lehet, hogy ez lehet a baja a tiédnek...

2013. szept. 2. 22:12
Nalam is ez a problema, bar az en telefonom mar nem uj (Samsung Galaxy Ace egyebkent). Egy par napja van ez, elotte nem volt ilyen gondom vele :(
2013. szept. 2. 22:09
Én még csak az itthonin próbálkoztam. Hát nem jött össze :S Ha valamit megtudsz, akkor írd meg légyszi, mert használhatatlan arra a funkcióra, amire igazán vettem...
2013. szept. 2. 22:01
Nem tudom de nekem is ez a bajkm. Valamelyik wifire fud kapcsolódni valamelyikhez nem :S
2013. szept. 2. 21:55

Sziasztok!

Az új telefonom észleli a routert, de hiába írom be a jelszót, mégsem kapcsolódik a hálózathoz. Már újraindítottam a telefont, mégsem sikerül továbblépnem. Azt hiszem egyszer csatlakozott, nagyon rövid időre, de aztán magától szétkapcsolt.

Kiírja, hogy kapcsolódás....ellenőrzés....kapcsolódás...szétkapcsolva. Aztán kezdi elölről az egészet. Mit csinálhatnék vele?

Samsung galaxy mini 2 a példány.

2013. szept. 2. 21:52
Miért nem kapcsolódik a telefonom a routerhez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook