Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem jön össze az aktus? fórum

Miért nem jön össze az aktus? (tudásbázis kérdés)


1 2
52. genlips (válaszként erre: 37. - 07c4794583)
2011. aug. 31. 13:58

terhességtől nincs félnivalója egy férfinek sem :)

max. a gyerektől és a felelősségtől :)

51. 53dfddad18 (válaszként erre: 45. - Beka86)
2011. aug. 31. 09:23
Ez egy nagyon fontos hozzászólás. Mutogatni kéne...
50. agis
2011. aug. 31. 09:14
Szerintem meg szuz a srac :)
49. Spiritus (válaszként erre: 45. - Beka86)
2011. aug. 31. 07:48

:)

Várható volt...

48. mothertiger (válaszként erre: 45. - Beka86)
2011. aug. 30. 23:29
Nahát, ez jó hír! Sok-sok örömet kívánok a továbbiakban. :)
47. 5e1b581a2e (válaszként erre: 45. - Beka86)
2011. aug. 30. 21:46

" a lényeg hogy mind a ketten élvezzük a dolgot, és láss csodát sikerült minden."


Bizony erről van szó.Nem agyalni kell,hanem élvezni.De azt nagyon...

El sem lehet téveszteni,így igaz...:)

46. ee8583e1f3 (válaszként erre: 45. - Beka86)
2011. aug. 30. 19:37
Szuper!:)
45. Beka86
2011. aug. 30. 19:31
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát és okfejtését .Tegnap találkoztunk és sokat beszélgettünk a problémáról nem volt mellébeszélése megmondta hogy nagyon izgul hogy nem úgy tud teljesíteni mint ahogy én elvárom tőle. Elmagyaráztam neki hogy nekem mindegy hogy hogy teljesít az a lényeg hogy mind a ketten élvezzük a dolgot,és láss csodát sikerült minden.
44. Vigyorex6 (válaszként erre: 42. - 5e1b581a2e)
2011. aug. 30. 11:12

Én képes voltam rá, és éppen azért, mert tudtam, hogy oda meg vissza van értem, és folyton próbálkozik, de valami gátat szab.

Természetesen, mind a nőknek, mind a férfiaknak eszébe jut, hogy csak nem az lehet a baj, hogy nem elég kívánatos a másik félnek.

Viszont egyrészt láttam rajta, hogy nem így van, másrészt beszélgettünk sokat. Tudtam, hogy tisztában van saját magával, ezért itt nem egy lelki eredetű dolog áll fenn.

43. Vigyorex6 (válaszként erre: 42. - 5e1b581a2e)
2011. aug. 30. 11:07
Persze, hogy elolvastam. Ezért írtam, hogy NEM volt semmilyen fájdalma, csakis ez volt az egyetlen nem oké, és ezért indultunk el az úton, hogy megtaláljuk az okát.
42. 5e1b581a2e (válaszként erre: 41. - Vigyorex6)
2011. aug. 30. 10:49

Elolvastad a cikket?Mert akkor tudnád,hogy én nem sikertelen aktusokról beszéltem,hanem máshol is fellépő kellemetlen fájdalmakról.


Egyébként én erre tuti nem lennék képes:

"sok próbálkozás, megértés, és lelki támogatás"

Egy idő után úgy lennék vele,hogy: "majd szólj,ha meg akarsz d*gni."

Rám nézve érezném tök sértőnek,hogy nem vagyok elég izgató ahhoz,hogy "magánkívül"-re kerüljön.Hogy egy nőnek tiszta marad sokáig a feje még közben is,az sem túl szerencsés,de ettől vagyunk nők és kell rajtunk dolgozni.Dehogy egy pasit nem borít be a tesztoszteron,az endorfin és üti ki totálisan,mert elmerült bennem,háááááát...Ez elég elkeserítő.

Most ezt nem a kezdetre írom,hanem arra,amit idéztem.A kezdeti drukk,az teljesen más.Az még az állatoknál is így van...:)

41. Vigyorex6 (válaszként erre: 40. - 5e1b581a2e)
2011. aug. 30. 10:37

Persze. Ezért írtam, hogy 2 alkalomból nem lehet messzemenő konzekvenciát levonni, de ha bizonyos idő, sok próbálkozás, megértés, és lelki támogatás után sem sikerül előrébb jutni, akkor érdemes elindulni feltárni az okokat, legyen az testi, vagy lelki.


Én csak annyit tudok hozzáfűzni, ami nálunk volt, hiszen ez is lehet, és mellette másik 50 dolog. Mi is másfél hónap (nagyjából), és folyamatos próbálkozás után indultunk el az úton.

Tünet nála ezen kívül nem volt, csak az orvosnál, tapintásra érzett fájdalomkor vált nyilvánvalóvá.

Amúgy 8, hogy miért fordulnak orvoshoz, a lényeg, hogy ne zárkózzanak el, de ezt csak javasolni lehet, kényszeríteni nem.

40. 5e1b581a2e (válaszként erre: 26. - Vigyorex6)
2011. aug. 30. 10:21

Azért nem szerencsés,hogy erre tippelsz,mert nem te élted át.A férfiak zöme pedig sülthülye,mert azt hiszik,hogy attól férfiasak,ha hallgatnak arról,hogy valami fáj,meg attól,hogy nem járnak orvoshoz.A tied is csak azért ment el,mert máshonnan is veszély fenyegette a "férfivagyok" érzését.Miről beszélek?Íme:

[link]


A topikindítónak:

gumi simán művel ilyet.Hát...gyakorlatozzon abban!:DDD

39. Nyafa
2011. aug. 30. 05:18
Szerintem minden kezdet nehéz , időt kell adni mindennek. Kb. Fél év eltelt nálunk , mire mindenkinek minden jó lett. Az én páromnak felállt, de pillanatok alatt kész is volt. Idő kellett & türelem, hogy 2percből 20 legyen & több. Csak nem szabad kimutatni, hogy szétvet az ideg :) egyikőtök sem hibás , csak még nem ismeritek egymást. Nem tudjátok még , mi jó a másiknak. Ki mire gerjed. Lassan mindent eltudtok mondani a másiknak , elmúlik a szégyenlőség,jó lesz az! Ne add fel , hajrá!
38. 53dfddad18 (válaszként erre: 3. - Beka86)
2011. aug. 29. 11:31

Idegesség. Ez egy ördögi kör, de van lehetőség a feloldására. Legtöbbször magától megoldódik egy idő után, csak szorgalmasan kell gyakorolni.

Az un. start-stopp technika is segíthet, meg egy pohárka bor.

2011. aug. 29. 11:25
vagy nagyon izgul, vagy nagyon fél a terhességtől
36. Sirga (válaszként erre: 34. - Ee8583e1f3)
2011. aug. 29. 11:17
Egyetértek. :) A Párom borzasztóan féltett engem, mert tudta, hogy az első alkalom lesz ... 3x próbálkoztunk hiába, pedig semmi szervi baja nem volt, csak aggódott, nehogy fájdalmat okozzon. Aztán egyszer spontán egymásnak estünk, és minden ment simán. ;)
2011. aug. 29. 11:17

Eleinte nálunk is így volt... a páromnak pedig semmilyen baja nincsen se a prosztatájával semmivel szimplán szerintem izgult, de kinőttük a dolgot.

Mellesleg gyógyszert szedek, mert az óvszer nálunk igencsak csökkentette a vágyat, engem irritál, ő meg nem érez semmit.


Szóval pár alkalom után, mostmár minden rendben van ilyen téren. :)

2011. aug. 29. 10:59
Szerintem stresszel, és izgul meg akar felelni Neked, így már Én is jártam! Legyél hozzá türelmes és kedves, ne vágd be emiatt a durcit, mert még rosszabb lesz Neki! Hidd el meg fog oldódni a probléma!
33. Vigyorex6 (válaszként erre: 31. - Várhegyi Márton)
2011. aug. 29. 10:56

26.hsz


Ezért hívják zavarnak. Lehetséges, de csak ideig-óráig tart.

2011. aug. 29. 10:55
Könnyen lehet, hogy a szexuális tapasztalatlanság az ok.
31. Várhegyi Márton (válaszként erre: 20. - Vigyorex6)
2011. aug. 29. 10:54

"Mindenki mindent a stresszre fog, lelki okokra, de olvass után a neten, hogy az ilyen jellegű panaszok oka csak nagyon kis százalékban lelki eredetű, döntő többsége testi, szervi."


Nem tudom, te hol olvastál ilyet. Éppen fordítva: Nagyon ritka (arányában) az organikus eredetű impotentia (coeundi).


El lehet menni urológushoz vele, de láthatólag a merevedés lehetséges, valószínűleg nem ott van a hiba.

2011. aug. 29. 10:53
És a srác mit mondott? Előfordult már nála máskor is, vagy most nagyon meg akar felelni? Sok mindentől lehet, mint azt előttem is írták. Lehet, egy korábbi rossz élmény, stressz. Ajánlanám, ha a továbbiakban sem sikerül, keress magadnak más parnert.
29. Vigyorex6 (válaszként erre: 28. - Mothertiger)
2011. aug. 29. 10:40

Persze, sőt... :O)

Tudom, hogy kellett a lelki támogatás is, de az elsődleges ok nálunk szervi dolog volt.


De ahogy írták előttem, a második alkalomnál még nem kell betojni. Szeretgetni kell, elmagyarázni neki, hogy ez nem vér komoly, nincs semmi baj, hogy a nőnek is lehetnek olyan problémái,ami lehetetlenné teszi a szexet egy időre.


Nem emlékszem pontosan..., azt hiszem olyan másfél hónap folyamatos sikertelen próbálkozás után keresett fel urológust.

28. mothertiger (válaszként erre: 26. - Vigyorex6)
2011. aug. 29. 10:37

Értem.

Remélem azóta csak jobb lett minden? ;)

2011. aug. 29. 10:35

De hát a második alkalom után ezen aggódni!


Ha tényleg tetszel neki, meg akar neked felelni és izgul!

Én itatnék vele egy sört előtte, lazuljon el, és vedd a kezedbe az irányítást!


Ha kb. a 10-re sem változik semmi ott már gond van!

26. Vigyorex6 (válaszként erre: 24. - Mothertiger)
2011. aug. 29. 10:32

Én csak abból tudok kiindulni, ami nálunk volt. A páromnak sosem voltak előttem problémáim. Valahogy akkor kezdődhetett mikor megismerkedtünk, mert már az első 1-2 alkalom is furcsa volt, de aztán ugyanaz lépett fel, mint ami a fórumindító párjánál. Próbáltam keresni a megoldásokat, majd többek közt ezt is találtam:

"A merevedési zavar oka a legtöbb esetben szervi eredetű, a korábban fő kiváltó okként kezelt lelki tényezők ritkábbak, vagy másodlagosak. Előfordulhat az is, hogy a kettő egybemosódik, és együttesen okoznak merevedési zavart.!"

A lényeg, hogy ő is megakarta oldani a helyzetet, hiszen már abszolút nem volt képes az együttlétre. Felkeresett egy urológust. Majd két kontroll következett (a kezelés közben, és végeztével). Azóta minden oké. Prosztatagyulladás volt az oka. Persze próbáltam támogatni, szex közben segíteni neki, hogy érezze, hogy ettől nem kevesebb. Nem hagytam, hogy lelkileg maga alá kerüljön, mert akkor hiába oldódnak meg a szervi problémái.

25. genlips (válaszként erre: 19. - Beka86)
2011. aug. 29. 10:27
ahogy más is írja, lehet szervi probléma is, erre majd nektek kell rájönni. mindenesetre ha beszélgettek, csak kedvesen, megértően, hogy érezze, ettől még minden marad a régi
24. mothertiger (válaszként erre: 20. - Vigyorex6)
2011. aug. 29. 10:27

Szerintem meg nem testi oka van. Kár lenne rögtön gyógyszerekkel tömni, vagy orvoshoz küldeni azt, aki még csak most próbálkozik a partnerénél MÁSODJÁRA. Nem mindenki lepedővirtuóz, és ahogy a kérdező is mondta: a fiúnak nem volt túl sok szexuális partnere, tehát eleve nem túl gyakorlott.

Ha nincs önbizalma, nagyon akarja az aktust, a srácoknál bizony ez jellegzetes reakció, hogy lekonyulnak, vagy elsülnek a bejárat előtt. :P


A természetes gyógymód mellett voksolok! Azaz: sok simogatás, sok csók, még több türelem, és mindig zavartalan körülmények! :)

23. 1675f7fe54 (válaszként erre: 22. - Beka86)
2011. aug. 29. 10:25
sajnálom..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook