Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem jó az internetes ismerkedés? fórum

Miért nem jó az internetes ismerkedés? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért nem jó az internetes ismerkedés?

1 2 3 4 5 6 7 8
51. moonlight13 (válaszként erre: 46. - 1abbb5d144)
2016. ápr. 10. 20:32
Sok gondot a körítésre sem fordított. Bár lehet, hogy a fórum elolvasása után változik majd az oldalán a szöveg.
50. moonlight13 (válaszként erre: 46. - 1abbb5d144)
2016. ápr. 10. 20:31
Atyavilág! Hát én nem fordulnék hozzá tanácsért, az tuti! Merthogy erre irányult a cikk, ez egyértelmű! Ne használjuk a társkeresőt, mert semmi értelme, ellenben őt, mint segítőt megkereshetjük.
49. vándor69 (válaszként erre: 48. - Dafke)
2016. ápr. 10. 20:29
Jobb, ha már most megírod, hogy ne kelljen keresnünk! :D :D
48. dafke
2016. ápr. 10. 20:27
Ez a 4 perc, amit erre a cikkre szántam, soha többé nem jön vissza, és határozottan meglopva érzem magam emiatt. Pedig lehet a halálos ágyamon még pont 4 perc kellene, hogy elmondjam, hova tettem a betétkönyvet. Felfoghatatlan, hogy ki és miért írta ezt a """véleményt""", miért érezte azt, hogy cikkbe kell önteni, hiszen pont erre van szüksége a hoxa népének. :I
47. Szilvia E (válaszként erre: 46. - 1abbb5d144)
2016. ápr. 10. 19:50
Hát ez nem a költő-író fórum az tuti, de attól még nem volt rossz
46. 1abbb5d144 (válaszként erre: 38. - Szilvia E)
2016. ápr. 10. 19:38
ebben nem sok minden van. Egy ötödikes házi feladat fogalmazása összeszedettebb.
45. vándor69 (válaszként erre: 44. - Judit36)
2016. ápr. 10. 19:01

Mi is a neten jöttünk össze a feleségemmel.

Ráadásul nagyon sok közös barátunk is van a netről, akikkel személyesen is találkoztunk.

2016. ápr. 10. 18:21

Miért ne lenne jó az internetes ismerkedés??


Hááát, másképp nem nagyon történhetett volna a mi esetünkben, hiszen több ezer km volt a távolság köztünk.


Az első "Szia!" közel tíz éve hangzott el köztünk írásban, azóta már együtt élünk boldogan.

És ez így van :)


Szerintem mellesleg nem a hely a mérvadó.

Azt gondolom, hogy ha két embernek dolga van egymással, valamilyen formában az Univerzum létrehozza a találkozót.

Akkor is, ha ez egy internetes felületen történik.


Ragozhatnám még, hogy nincs "jó" vagy "rossz"...


:) <3

43. o.andi
2016. ápr. 10. 17:34
van aki hisz benne..mindenesetre egyszerü megoldás mindenképpen.
42. gyöngy:) (válaszként erre: 41. - Metálmackó)
2016. ápr. 10. 16:57
:))
41. Metálmackó (válaszként erre: 34. - Gyöngy:))
2016. ápr. 10. 16:50
Van van, de az... öhmmm... mondjuk úgy, hogy rendszeres karbantartáshoz való.
40. Metálmackó (válaszként erre: 32. - 1abbb5d144)
2016. ápr. 10. 16:49
Úgy valahogy. Csak nem tudsz hol reklamálni ha kiderül, hogy hibás a termék.
2016. ápr. 10. 16:06
Jó is, meg nem is, szerencse is kell. Nekem is onnan volt egy majdnem 4 éves kapcsolatom, "elszúrtam". Már nem érdekel az ismerkedés.
2016. ápr. 10. 15:45
Nem béna a cikk.Sok igazság van benne szerintem...de kinek a pap,kinek a paplan
2016. ápr. 10. 15:34

Azt gondolom (és szándékosan nem olvastam el a többi hozzászólást), hogy pontosan azok próbálnak meg így ismerkedni, akiknek valamilyen okból nincs lehetőségük "a spontán ismerkedés kalandos útjai"-t bejárni.

Sok csalásról és átverésről lehet hallani, de mindez azért kerül nagyító alá, mert a való életről nincs statisztikai adat. Hogy valójában hányan vernek át másokat, hányan érzik magukat becsapva, pedig szemtől szemben állnak a húsvér másik személlyel. Szóval nem kell eleve leszedni a keresztvizet is a netes ismerkedésről és társkeresésről. Ez korunk egyik lehetősége és azt mondom nyugodtan ismerkedhet és keresgélget társat bárki. Nincs nagyobb rizikó ebben, mint az élet bármely mást területén. :)

2016. ápr. 10. 15:25
Ez szerintem is béna cikk és reklámnak pedig szánalmas. Jó a netes társkeresés. Nyilván van benne lutri, de én és sok ismerősöm, barátom talált így párt magának.
2016. ápr. 10. 14:42
Pedig jó a netes. Odáig, hogy szimpi/nem szimpi, eljut az ember, és utána úgy megy már tovább, mintha spontán ismerkedtek volna meg. Csak az ismeretségi körömben 6-7 ilyen párocska van, házasok is, gyerekkel. (A fedősztorik: vonaton, egyetemen, stb. jöttünk össze.)
34. gyöngy:) (válaszként erre: 30. - Metálmackó)
2016. ápr. 10. 14:35
Csak van valamilyen szerszámod!:)
33. jeti (válaszként erre: 31. - Unom)
2016. ápr. 10. 14:23
Gondolom azért mert úgy gondolja, itt nagyon sok a nő, és kedvére válogathat az ostromlók közül.
32. 1abbb5d144 (válaszként erre: 30. - Metálmackó)
2016. ápr. 10. 14:12
Ha az utcán, buliban nézed a nőket(pasikat), akkor meg olyan, mintha egy bevásárló központban nézelődnél, nem?
31. unom (válaszként erre: 29. - Jeti)
2016. ápr. 10. 14:06
Nem ismerkedni szeretne :) Azt szeretné, hogy aki ismerkedni akar, hozzá forduljon. Hogy miért épp hozzá, az nem derült ki.
2016. ápr. 10. 14:04

"Kíváncsi voltam rá, hogyan működik. Technikailag, arculatilag nagyon szépen ki vannak dolgozva ezek a párkereső honlapok, de nekem folyamatosan olyan érzésem volt, mintha legalábbis egy IKEA katalógust lapozgatnék, és bútorok helyett a hölgyek közül szemezgetnék."


Engem csak az érdekelne, hogy melyik az az oldal, ahonnan lapraszerelve lehet rendelni a nőket? Szerszámot adnak az összeszereléshez vagy azt külön kell beszereznem?

29. jeti
2016. ápr. 10. 13:55
Ez a cikk gondolom azért íródott, mert itt szeretne ismerkedni az írója.
2016. ápr. 10. 12:11

:D :D Ez annyira szánalmas, BOCS! Aláírom, hogy biztos, sokan vannak akik hazudnak, kamuznak, átvágnak, de szerintem elég sok az ellenpélda is. Szerintem több szempontból is jobb az internetes társkeresés. Pont mert lazább az ember nem olyan feszkós, jobban tudja Önmagát adni mint személyesen, mert magamból kiindulva ott visszafogottabb az ember. Meg azért mit értünk személyes randi alatt? Ebből is személyes randi lesz. Ritkán ismerkedik az ember úgy hogy egy neki tetsző személyt csak úgy leszólít.

Ellenpélda: Én is társkeresőn ismertem meg a párom, és ha nincs a társkereső valszeg soha nem találkozunk mert 300 km-re laktunk egymástól. Ennek lassan 6 éve. Azóta házasok vagyunk és boldog is. Két éve megszületett első gyermekünk is. Szerintem igenis kell és jó dolog. Ebbe a rohanó modern világban másképp már nehéz szinte lehetetlen ismerkedni.

27. 2c5f60da64 (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2016. ápr. 10. 12:00
naná :) mindjárt megyek randizni. Nagyon kíváncsi vagyok! Utána írok. A csávó nem tudja, hogy tudom, ki az ex nője és sokkal többet tudok a nőről, mint ő, mert olvastam az exem gépén a nő leveleit az az exem apjához :D hahaha. Vicces lesz.
2016. ápr. 10. 11:37
Férjemmel egy társkeresőn ismerkedtünk meg, idestova több, mint 12 éve. Nővéremék szintén az interneten ismerkedtek meg, most már 5 és fél éve együtt vannak. Nem gondolom azt, hogy mindenképpen rá kellene húzni a vizes lepedőt az internetes társkeresésre. Néha sokkal izgalmasabb tud lenni, mint a személyes találkozás. Egyébként meg miben jobb az, amit a mai fiatalok űznek, hogy elmennek egy diszkóba, aztán két feles után már a sarokban tipi-tapizzák egymást? Ott aztán baromi nagy lehet a szerelem első látásra :)
25. Schnuffiland (válaszként erre: 23. - 1abbb5d144)
2016. ápr. 10. 11:21

ja ja :D

és most kiderült :D

24. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Dézsy István)
2016. ápr. 10. 11:19
Bocs, de ez szánalmas.
23. 1abbb5d144 (válaszként erre: 21. - Schnuffiland)
2016. ápr. 10. 10:52
Te meg egy fesztivalreklam vagy? 😄😄
22. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Dézsy István)
2016. ápr. 10. 10:43

Ezert kar volt "cikket" irni... Mindenki maga donti el, hol ismerkedik. Nekem eselyem sem lett vna az akkori munkakoromben megismerkedni barkivel is,ha nincs a net.

Immar 8 eve elunk boldogan a ferjemmel es van 2 gyerkocunk is :) Baratnomek detto :)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook