Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem jó az internetes ismerkedés? fórum

Miért nem jó az internetes ismerkedés? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért nem jó az internetes ismerkedés?

1 2 3 4 5 6 7 8
2016. ápr. 18. 11:23

Ha ilyen eszedbe jut, már akkor egy gyáva féreg vagy!

Neked sose lesz nőd! Érzik, hogy menekülni kell.



Régen?Persze...igen, együtt dolgoztak, azért volt régen sokkal több nem dolgozó ,, háztartásbeli nő...

170. 1abbb5d144 (válaszként erre: 169. - 293e3da68b)
2016. ápr. 18. 11:21

Én viszont nem akarom most tovább olvasni ezt a nyivákolást a görcsös nőkeresésedről.

Téged se tudtalak férfinek nevezni, hiába vannak meg a nemi jellegek...

Az ideális pasi meg ilyen és kész.


"Egy társkeresőn tonnaszámra vannak "érett felfogású nők" akik az ilyen "átlag pasikat" keresik. Persze mikor jön a visszakérdezés, hogy "de mindezért cserébe mit tudsz nyújtani" "


ilyen lenéző visszakérdezésre én is megakadoztatnám a csetelést...

2016. ápr. 18. 11:18

Miért nem jó az internetes ismerkedés?


Több probléma is van a társkereső "hölgyekkel". Az idézőjel azért van, mert attól, hogy csecse van még fogalma sincs róla, hogy mitől nő egy nő.


Imádom, hogy társkereső oldalon ki van köpve az adatlapra, hogy "ne hívj chatre". Teccenek érteni? Mindez egy társkeresőn. Az indok az, hogy sok a bunkó. Ezzel miért kell kirekeszteni azt, aki normális? Nem is beszélve arról, hogy 10 normálisan megírt levélből egyre jön válasz, de az legalább korrektül meg van írva, hogy miért is kopjál már le.:)


Az is király, mikor le van írva az ideális pasi: Izmos, határozott, szép, okos, humoros, romantikus, kedves, egzisztenciálisan megfelelő(!), komoly, figyelmes, pörgős, soha nem unalmas és még sorolhatnám. És igen! Mindez létezik! A mesében... Egy társkeresőn tonnaszámra vannak "érett felfogású nők" akik az ilyen "átlag pasikat" keresik. Persze mikor jön a visszakérdezés, hogy "de mindezért cserébe mit tudsz nyújtani", akkor jön az akadozó chatelés és az ablak bezárása...részükről. Mikor ezt észleltem, akkor már tudtam, hogy nagy a baj.

Tudom, hogy pasasban is sok a funér, de a nők is nagyon odateszik a maguk részét. Szóval keep calm guyZ!:)

168. 293e3da68b (válaszként erre: 167. - 1abbb5d144)
2016. ápr. 18. 11:17
Ohhh hát ezeket ők szeretik hallgatni..
167. 1abbb5d144 (válaszként erre: 166. - 293e3da68b)
2016. ápr. 18. 11:13
nem csodálom, hogy leráznak a nők...nyilván ezeket előadod ott is
2016. ápr. 18. 11:10
Koncentrálok rá hogy többet keressek amikor bér emelést kértünk a kolégákkal mi volt a válasz? ha nem tetszik lehet haza menni holnap 100 másik tolong majd a kapuba.. és még fejlődjek persze hogy ne...javasolják menj iskolába de akkor ki fizeti a rezsit az ételt a ruhákat a hobbijaimat? könyörgöm ezek az emberek hol élnek? 4 millió koldus országa vagyunk szinte lehetetlen kitörni a szegénységből!
165. Gagababi (válaszként erre: 157. - 1abbb5d144)
2016. ápr. 18. 11:08

Persze, értem, amit mondasz...akiről írtam az túlválogatós....


Ez a srác, akivel most gondolatokat váltunk, tele van rossz tapasztalattal, haraggal, persze,hogy nem válik szimpatikussá...de megértem...sajnálom valahol...de ki tudja, lehet,hogy neki is olyan nő kell(külsőleg), aki elérhetetlen, és az pedig mindig csak csalódást fog hozni számára...


Ahogy egy bölcs ismerősöm szokta volt mondani...mindenki kell valakinek..csak türelem kell hozzá, és szerencse is..

164. Mutáns Jane (válaszként erre: 162. - 1abbb5d144)
2016. ápr. 18. 11:02
Ez az ő egyszerű kis világa. Nem véletlen, hogy az általa elképzelt női elvárásokat is úgy írta le, ahogy.
163. Gagababi (válaszként erre: 146. - 293e3da68b)
2016. ápr. 18. 11:01

:D :D tudod, hány ronda palinak van párja? soknak...és sok szép nőnek van ronda párja, és fordítva...tényleg számít valamennyire a külső, hiszen azt látod először, de a benyomás, a kisugárzás, a kémia tényleg fontos.. és hát kimondja meg,hogy ki a jóképű? mert ugye ez relatív..

Volt nekem szépfiú barátom, humortalan volt, gőgös, és unalmas...kb 1 hétig bírtam...önmagában a külső édes kevés...

162. 1abbb5d144 (válaszként erre: 159. - 293e3da68b)
2016. ápr. 18. 11:00
ha egy nőnek van elvárása, akkor meg pénzéhes, felszínes icsa - szerinted.
161. 1abbb5d144 (válaszként erre: 159. - 293e3da68b)
2016. ápr. 18. 10:59

uramatyám!

Tudtad, hogy nem minden otthon lakó anypuci pici fia?

De inkább legyen az, mint egy tahó!

160. Mutáns Jane (válaszként erre: 156. - Globus)
2016. ápr. 18. 10:56
Na ja, kérdés, hogy lenne-e bennük képesség egyáltalán tanulni belőle...
2016. ápr. 18. 10:56
2016 ban egy férfinek nem lehet elvárása mert akkor felszínes hímsovoníszta! lássuk mit is várnak el : legyél 180 cm magas jó pár férfi kiesik ne lakj otthon mert nem kell anyuci pici fia, magyarországon élünk mennyi is az átlag fizu? 130 nettó megint rengeteg férfi kiesik .és még reggelig sorolhatnám !
158. 1abbb5d144 (válaszként erre: 154. - Globus)
2016. ápr. 18. 10:54

én meggyőzöm bármiről.

Szeretném, ha kiforgatna...én meztelenül várnám rózsaszirmos ágyban azt a pillanatot.

157. 1abbb5d144 (válaszként erre: 155. - Gagababi)
2016. ápr. 18. 10:53

én is válogatok. Még szép!

Álljak le kedves fiúkkal, mikor vannak olyanok, mint most itt ez az úriember?

156. globus (válaszként erre: 150. - Mutáns Jane)
2016. ápr. 18. 10:51
Ilyeneket úgy lehet megbüntetni, ha kapnának egy hasonlóan nyekergő partnert, munkatársat, rokont, hozzátartozót, akit kénytelenek lennének naphosszat hallgatni.
155. Gagababi (válaszként erre: 133. - 293e3da68b)
2016. ápr. 18. 10:50
Szia. Sajnos ebben van igazság, amit írsz...én ismerek olyan lányt, aki két okból is egyedül van. 1 roppant válogatós, ő nem így mondja, de ez a lényeg, illetve már annyira megszokta,hogy egyedül van,hogy nem is veszi a fáradtságot, hogy legyen valakije...azt mondja,annál jobban szereti saját magát, mintsem bármiért "küzdjön",,na hát mondanom sem kell, hogy három éve még tagadta,hogy társkeresőn van (mert neki arra nincs szüksége, ő tud ismerkedni máshol) sose felejtem el, ahogy ezt kis pökhendisékkel közölte, és közben kiderült,hogy évek óta fent van...
154. globus (válaszként erre: 153. - 1abbb5d144)
2016. ápr. 18. 10:50
Vigyázz, mert képes lesz kifordítani, hogy meggyőződjön róla.
153. 1abbb5d144 (válaszként erre: 152. - 1abbb5d144)
2016. ápr. 18. 10:49
de szép a belsőm, és mivel a bunkókat szeretem, amilyen te vagy, ezért jó pár lennénk, ismerkedjünk!
2016. ápr. 18. 10:48

pedig a belinkelt cikk eleje is rólad szól. Tök jól jellemez. itt trollkodsz beteg módon, mert frusztrál, hogy semmi nincs


(egy pattanásos, zsíros hajú, 150 kilós, szőrös nő vagyok, ha ez megnyugtat...)

151. globus (válaszként erre: 149. - 293e3da68b)
2016. ápr. 18. 10:46
Ez igen. 70 év fölöttieknél tutira nyerő.
150. Mutáns Jane (válaszként erre: 138. - 293e3da68b)
2016. ápr. 18. 10:45

" A hűség, az őszinteség, a tisztelet, a megbízhatóság ma nem kell!"


Mondod ezt te, aki csak azokra a kérdésekre válaszolsz, amelyek neked nem kényelmetlenek. Tehát egy sumákolós alak vagy, nem őszinte. Tisztelet: "a nők" iránt a soraidból mélységes megvetés és lekezelés süt. Tehát ez sem igaz rád. Őszintén szólva aki már kettő ilyennel indít, azt én alapból nem tartom megbízhatónak sem. A hűséget pedig, mint extra különleges erényt emlegetni... hát ez magáért beszél.

Egyértelmű: te valószínűleg azért találkozol magas anyagi és külsődleges anyagi elvárásokkal, mert neked értékelhető belső tulajdonságod, mint olyan, nincsen. Ezért érdeklődnek veled kapcsolatban minden másról, és mikor kiderül, hogy a belső értékek hiánya mellett még az sincsen, akkor nem tudom, miért csodálkozol, hogy mehetsz a levesbe. Szerintem teljesen jogosan tettek téged lapátra, akik eddig megtették, és ha ilyen maradsz, akkor a veled szembeni elutasításnak továbbra is meglesz minden emberi (belső tulajdonságok hiányára épülő erkölcsi) alapja.

149. 293e3da68b (válaszként erre: 148. - Globus)
2016. ápr. 18. 10:44
Én a pénzes nőket szeretem,nagypofám és bunkó stilusom mellet még el is tartson engem.
148. globus (válaszként erre: 146. - 293e3da68b)
2016. ápr. 18. 10:41

Írsz csak, vagy olvasol is?

MILYEN nő az álmod?

Azt már tudjuk, hogy ölbe lehessen kapni.

147. 1abbb5d144 (válaszként erre: 145. - Mutáns Jane)
2016. ápr. 18. 10:41
Nekem mindent elmond az is, hogy nem reagál arra a felvetéseimre, kérdéseimre, hogy neki nem a külső számít. Pedig előtte azt hittem, tök szexi, mert végre egy vadállat, aki egy nőnek így visszaszól.
2016. ápr. 18. 10:40

A nőkben ne keressen senki logikát mert nincs. Hiába papolnak itt a jó belsőről. Ha nem vagy vonzó nekik, le se szarnak. Én most beszélgettem egy csajjal és azt írta hogy egy magabiztos, kedves pasi bármelyik lányt képes meghódítani. Képcsere megvolt, azóta kissé ellaposodott a beszélgetés,végül le tiltott. Na akkor hol az értékes belső szöveg? Nem lenne ezzel baj mert mi, férfiak is külső alapján döntünk 50%-ban, de mi legalább ezt nem tagadjuk le.


Na most ez,hogy kisugárzás, kémia, szikra stb, ezeket a fogalmakat nem szabad komolyan venni, ezek csak kisegítő szavak, hogy a nők tudjanak mivel elutasítani egy férfit. Én pl. az ördöghz hasonlító fejemmel hiába próbálnék mosolyogni, pozitív arckifejezést ölteni a pofámra, megkapnám,hogy nincs, vagy negatív a kisugárzásom, ellenben,ha egy jóképű csak állna magának fapofával, már nedvesedne is a nők cunija,hogy hű micsoda kisugárzása van. Van neki a f..omat van, egyszerűen csak szimmetrikusabb az arca, azaz jóképű.

145. Mutáns Jane (válaszként erre: 141. - 293e3da68b)
2016. ápr. 18. 10:39

"A nőknek fogalmuk sincs róla hogy mit akarnak"


Ahhahaha, te azt csak szeretnéd. Neked pont az a bajod "a nőkkel", hogy nagyon is tudják, hogy mit akarnak, és az nem te vagy.

2016. ápr. 18. 10:39
"kilépni a valóságba" Ha kimész az utcára, és leszólítasz 200 átlagos nőt. 199 azt fogja mondani, hogy bocs van barátom, és ebből 190-nek tényleg van is. :)
143. Nikice (válaszként erre: 141. - 293e3da68b)
2016. ápr. 18. 09:33
Szörnyen nehéz a megcenzúrázott infók után kilépni a valóságba, és ott keresni valami igazit, ez biztos. De őszintén, nem a legjobb formádat akarnád mutatni? Szóval hogy a netes dolgot belefűzzem, nekem azért sokszor eszembe jut, mennyire elfelejtik pl. face-en az emberek, hogy az nem egy társkereső, ahol messziről jött ember azt mond, amit akar. Hanem holnap mi összefutunk majd a suli folyosóján szülőként, vagy a kávézóban... Elmentünk egy agyonmarketingezett irányba, és sodródunk. Vélhetően magam is, még ha saját magam számára nem is egyértelmű ez mindig (különben tudnám koordinálni).
142. 1abbb5d144 (válaszként erre: 141. - 293e3da68b)
2016. ápr. 18. 09:30
Te se egy olyan nőt akarsz, nem?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook