Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem jó a wifi? fórum

Miért nem jó a wifi? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 6. 12:22
Tesóm ki és bedugta és megjavult! :D :D
2013. júl. 2. 11:53

Ha korrekt védelmed van, jó a jelszavad, akkor nem törik fel úgysem.

A hibát talán úgy lehetne orvosolni, hogy újra futtatod a telepítést.Ha egyszer sikerül beállítani, örökké fog tartani, sosem bont.

2013. júl. 1. 19:17
Be van állítva jelszó, nem indítottam újra,de azóta már ki volt kapcsolva.
4. 55416fb8e2 (válaszként erre: 3. - 45b4ec3330)
2013. júl. 1. 18:43
tehat racsatlakoztok, de utana egybol bontja a kapcsolatot? nem allitott be a hozzaerto egy jelszot? mert ha nincs titkositva, sokan racsatlakozhatnak, akkor szokta ezt csinalni, hogy hamar bontja a kapcsolatot. persze ez csak az egyik lehetseges oka. ezt a virusirtot nem ismerem, legalabbis nem hasznaltam meg. a gepet probaltad ujrainditani? hatha akkor visszaall a rend
2013. júl. 1. 18:36
Elérhető, úgy mint eddig egyből megtalálja de azután kiírja, hogy szétkapcsolva. Nem értem mi baja, az avastot is nézegettem, de semmit nem értek hozzá....
2013. júl. 1. 18:09
nem elerheto, vagy nem tudtok ra csatlakozni?
2013. júl. 1. 16:49

Pár nappal ezelőtt vettünk egy routert, hívtunk egy hozzáértőt aki beüzemelte és szépen működött is, de ma miután lefuttattam egy víruskeresést a gépen (avast) nem működik. Azt írja, mikor csatlakozni akarok telóról, hogy szétkapcsolva. Próbáltam több telefonról is.

Próbáltuk most először laptopról is, de azzal sem elérhető. Arra gondoltunk először, h lehet emiatt nem jó, de hát akkor inkább az avast miatt, nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook