Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem jelentkezik? fórum

Miért nem jelentkezik? (beszélgetős fórum)


1 2
46. fa96ed4cf8 (válaszként erre: 42. - 3c63fb387c)
2013. aug. 23. 12:14
ne pedalozz ennyire! felet tagadd le annak, amit erzel!
2013. aug. 23. 12:13
nem kell a pasi feneket kinyalni
44. Caroly (válaszként erre: 42. - 3c63fb387c)
2013. aug. 22. 16:43

A a baj,hogy már nagyon oda vagy érte. És e miatt nem tudsz reálisan gondolkozni,de ez természetes,ezzel mindenki így van ilyenkor :)

De jobb az elején kiszállni,mint később,mikor még jobban belezúgsz,és majd ott vesz hülyére ahol akar,akkor találkoztok mikor neki jó stb. De te majd mindig megbocsátod,mert szereted,vagy mert akarod őt,és csak jóval később,hónapok,évek múlva jössz rá,hogy kár volt ilyen pasira fecsérelni az időd.

Nem jobb lenne egy olyan,aki oda van érted,nem kell mindig a telefont lesni,hívott e, írt e már,és azon agyalni,miért nem?

Ha most felhívod,két dolog lehet:

1. megmondja,hogy bocs,de nem

2. hazudik valamit, mert arra azért jó vagy neki,hogy mikor unatkozik,vagy kedve van,elszórakoztasd. Persze te elhiszed,mert el akarod hinni.

De most jó lenne neked így? Hogy mindig te tegyél azért,hogy működjön a dolog,alkalmazkodni mindig hozzá,nehogy megint "ne legyen hozzád kedve" stb?

43. Idhikai (válaszként erre: 42. - 3c63fb387c)
2013. aug. 22. 15:12
NE!
2013. aug. 22. 14:44
Szerintetek felhívjam és megkérdezzem tudunk e a hétvégén találkozni? Tudom, hogy más a helyemben szóba se állna vele, de én meg akarom vele beszélni a dolgokat és azt a legjobb személyesen és ha látni fogom, hogy ot ez nem érdekli annyira, mint engem, akkor vége..
41. Lady Avalon (válaszként erre: 39. - Caroly)
2013. aug. 21. 16:34
Teljesen egyetértek veled.
2013. aug. 21. 16:30
:( De én meg pont azt vettem észre, hogy mostanában jobban érdeklem ot (kivéve, hogy nem keres), meg a jovoheti programot is megterveztuk már.. O nem én..
39. Caroly (válaszként erre: 36. - Ina87)
2013. aug. 21. 16:27
Hát ha elfelejti a pasi,hogy a lány írt neki üzit,az elég gáz! Egész nap te kellene,hogy járj a fejében,ahogy neked is most ő.
38. Lady Avalon (válaszként erre: 34. - Ina87)
2013. aug. 21. 16:25

Igen, én is ismerek ilyen pasikat, de még az ilyen típusú pasik is veszik a fáradságot és írnak, vagy hívnak, ha érdekli őket a nő.

Én több férfinál tapasztaltam, hogy hogyan viselkedtek akkor amikor érdeklődtek és hogyan változott meg a viselkedésük, amikor már nem érdekeltem őket annyira.

37. Caroly
2013. aug. 21. 16:25
Sajnos tényleg így van,ahogy többen is írták nem kellessz neki eléggé. Azzal,hogy te keresed mindig,csak megalázod magad. Neki kellene oda lennie érted! Főleg most,a kapcsolat elején. Hidd el,ha akarna,találna rá lehetőséget,hogy küldjön legalább egy sms- t,vagy felhívna, akkor is ha elfoglalt. Olyan elfoglaltság nincs,amitől ne tudjon az ember legalább egy sms- t küldeni. Ha érdekelnéd őt,aggódna,hogy megbánt téged vagy elveszít amiért nem keres napokig. Inkább próbáld elfelejteni,biztosan találsz sokkal jobbat. Az már rég nem jó,ha téged ő jobban érdekel, mint őt te.
36. ina87 (válaszként erre: 33. - 3c63fb387c)
2013. aug. 21. 16:25
Nemlehet akkora baj,föleg hamár úgybemutatot neki,ám azis lehet ha ráirnál akk jelentkezne.volt egy ismerösöm összejöt egy pasival,a pasi nemjelentkezet egésznap majd az ismerösöm ráirt hát a pasi nem irt vissza neki,végül kiderült h mikor ráirt a pasira az elvolt foglalva és csak rápillantot az üzire és nemirt vissza neki ám késöbb meg elfelejtete a pasi h kapott üzit és ez úgyjött ki töle mintha nem is akk vissza válaszolni,pedig akart csak elfelejtete ilyen is elöfordul.
2013. aug. 21. 16:21
ha 24 ora alatt nem oldodott meg egy ilyen nagyvolumenu problema, az megoldhatatlan;
34. ina87
2013. aug. 21. 16:16
Amugy nem azt álitotam h az idösebb korosztály nem netezik,telefonozik.csak azt h vannak olyan pasik akiket a telefon nemköt le h pl sms ket irogason vagyis ir de nem anyira fontos ez számára mint pl a másikfél ezt várná...
2013. aug. 21. 16:16
De én meg nem tudom hol a hiba. Hétvégénként ha talákoztunk minden ok volt, jól éreztuk magunkat. Az egyik haverjának már be is mutatott, hogy a barátnoje vagyok. Nem értem :(
32. ina87
2013. aug. 21. 16:12
Szerintem a kérdezönek kellene ezt átlátnia h vajon miért nem,mert itt mindenki adhat tanácsot de atol még ugyan ugy fog minden maradni a pasi etöl szerintem nemfogjelentkezni.
31. 40f1eafcfc (válaszként erre: 27. - Lady Avalon)
2013. aug. 21. 16:01

Egyetértek.

Ráadásul szerintem a pasik,amikor keresgélnek több fele nézelődnek,és lehet hogy éppen van egy befutó,akkor a többi másik szépen le van ejtve....ritkább az,aki őszintén el meri mondani.Igaz nagyon rosszul tud esni több találkozás után,de ez még pont az a fázis,amikor az ember meggondolhatja magát mindenféle következmény nélkül.Ha van valódi vonzódás,érdeklődés az annyira egyértelmű.

30. Lady Avalon (válaszként erre: 29. - Ina87)
2013. aug. 21. 15:50

Ezt cáfolnám, mert az én párom már elmúlt 40 és mégis rendszeresen használja a mobilt és a netet is.


Nekem is volt olyan pasim, aki nem szeretett sms-t írni, de ha akart tőlem valamit, akkor fel tudott hívni, sőt az én kedvemért, megerőltette magát az sms írásban is. Hangsúlyozom, hogy amikor tényleg akart tőlem valamit.


A kérdező esetében arról van szó, hogy egyáltalán nem ír, nem hívja és nem küld sms-t a pasi. Egyet sem! És napok óta. Tehát nem érdeklődik iránta.


Velem is volt olyan pasi, aki napokat, hétvégéket töltött el, aztán mégsem lett belőle komoly kapcsolat. Az érdeklődésnek folyamatosan fenn kell állni, mert csak úgy lesz belőle hosszútávú kapcsolat, úgy ismerhetik meg egymást.

29. ina87 (válaszként erre: 1. - 3c63fb387c)
2013. aug. 21. 15:29
Szerintem ne te keresd,mert általában az szokott lenni h ja ő keres akk én majd kivárom,ha nem kellenél neki nemtöltöt volna elidöt veled,vannak pasik és föleg az idösebbekre gondolok akiket nem a telefon köt le valaki max 1-2sms t küld vagy hív és ez nemazért van mert a másikfelé nemérdeklödik hanem simán mert ők nem a mobil mellett nyötek föl,amugy meg meglehet nézni a mai korosztály a mobilmánia mellett nyönek fel na ők pl 20évmulva biztos többet telefonoznak majd mint a mostani idösebb generácio,szoval inkább probálj több időt vele együtt tölteni.
28. 3c63fb387c (válaszként erre: 27. - Lady Avalon)
2013. aug. 21. 15:25
Egyrészt még jobban elszomorítottál, másrészt neked és a barátodnak is koszonom az oszinte választ.
2013. aug. 21. 15:05

Az én véleményem:

A társkeresési időszakom alatt számos olyan pasiba botlottam, akik csak szexkalandot vagy hosszabb távú szexkapcsolatot kerestek. Én meg azt hittem, hogy az érdeklődésük komoly, amikor naponta felhívtak és mindenféle szépet, kedveset mondtak nekem. Még olyan is volt, aki a „kis feleségének” nevezett. Aztán pár hét után eltűnt valamilyen ürüggyel. Valahogy hirtelen elmúlt a nagy lelkesedése irántam, pedig nem volt szex köztünk. Tudom, hogy nem bennem volt/van a hiba, ez a pasi volt alkalmatlan a számomra. Ma már örülök neki, hogy nem lett belőle semmi. A párom által most már tudom, hogy milyen az, ha egy pasi komolyan érdeklődik egy nő után és párkapcsolatot szeretne vele. A te ismerősöd nem ilyen. Ha három nap alatt nem jutottál eszébe, hogy vajon mi lehet veled és nem próbált meg kapcsolatot (levél, telefon, sms) létesíteni veled, akkor nem érdekled annyira. Ha pedig bizonytalan, akkor is felejtsd el, mert neked egy olyan pasira van szükséged, aki biztos benne, hogy téged akar.

2013. aug. 21. 15:04

Tudom, hogy nehéz arra a gondolatra jutnod, hogy valójában nem érdekled őt. De ez lehet a helyzet, ha nem keres téged. Megkérdeztem a páromat a kérdéseddel kapcsolatban, hogyan is látja ő egy pasi szemével.

Ezt mondta: „Ha egy pasi, aki már régi ismerőse egy csajnak és egyszer csak (láthatóan) komolyabb kapcsolatot kezdeményez vele, attól még nem biztos, hogy tényleg komolyan is gondolja. Sok egyéb oka is lehet. Pl. egy pillanatnyi érzelem a lány iránt, ami napok alatt ilyen-olyan okok miatt elhalványul benne; vagy lehet akár egy bizonyítási vágy is, amit ismerős terepen szeretne kipróbálni stb.stb. De ha egy pasi valóban komolyan gondolja, akkor rákattan a nőre és a saját stílusában próbálja szorosabbra fűzni a kapcsolatukat. Ha így áll a helyzet, akkor nem tűnik el napokra, hanem folyamatos kommunikációban akar maradni. Akkor is, ha dolgozik, ha nagyon elfoglalja magát valamivel. Természetesen lehetnek elfogadható érvek egy-két napig, hogy miért nem keresi a csajt ilyenkor egy pasi. De ha már rendszeresen a nő keresi a srácot, akkor ott nincs minden rendben. A srác fejében nincsenek letisztázva a dolgok a kapcsolatukat illetően. Hogy akkor miért nem mondja meg egyenesen a csajnak, hogy számára nem jelent annyit, hogy folytassa, amit elkezdett? Ennek is sok oka lehet. Pl. nem kapott tiszta visszajelzéseket az udvarlására, vagy nem akarja megbántani a lányt azzal, hogy kiadja az útját. Lehet egy gerinctelen alak, aki nem érzi a felelősségét egy olyan ügyben, amit ő maga indított el. Lehet bizonytalanság a háttérben, egy olyan srácé, aki nem nagyon tudja mit is akar. Előfordulhat, hogy csak éretlen a pasi és fel sem fogja, milyen érzelmeket kavar a játszadozásaival. Lehet, hogy egyszerűen képtelen egy kapcsolat kibontakoztatásához. Stb., stb. De mindenképpen az a sanszos, hogy az emberünk nem számítható hosszú távú lehetőségnek. A tettei nem erre mutatnak.”

25. lepke99 (válaszként erre: 13. - 9c57fd10dc)
2013. aug. 21. 14:42
Az nagyon jó film :) tényleg tanulságos, de sajnos akármennyire is tudja az ember, hogy nem kellek, mert nem keres, mindig ott van az a hülye remény, addig amíg nem jön az a rohadt pofára esés...
24. cc3f65d69e (válaszként erre: 22. - B7b6b56e13)
2013. aug. 21. 13:08
Tehát úgy érted ,a csaj lépett le szó nélkül?Megkérdezhetem hány éves vagy?
23. cc3f65d69e (válaszként erre: 20. - Bd55e3f068)
2013. aug. 21. 13:05

Nem csak én látom így,hanem a környezetemben élő csajoknak is hasonló tapasztalata,véleménye van....

De jó a kérdésed...Nem tudom miért vonzom be az ilyeneket(mondjuk nem nehéz,ha az arányokat nézzük..) Talán túl őszinte,határozott nő vagyok?Félnek tőlem?Passz :)

22. b7b6b56e13 (válaszként erre: 14. - Cc3f65d69e)
2013. aug. 21. 12:57
Akkor én a 10%-ba tartozom. Akivel én szakítottam, az elé odaálltam, megindokoltam. A vicc az, hogy nálam fordítva adódtak gondok. :)
2013. aug. 21. 12:52
És akkor mit csináljak? Hagyjam az egészet a francba?
20. bd55e3f068 (válaszként erre: 14. - Cc3f65d69e)
2013. aug. 21. 12:51
Talán inkább az a kérdés, hogy te miért ilyen pasikkal kezdesz folyton.
19. 95ac5d28e3 (válaszként erre: 17. - 95ac5d28e3)
2013. aug. 21. 12:45
De van férfi is aki ilyen.
18. cc3f65d69e (válaszként erre: 17. - 95ac5d28e3)
2013. aug. 21. 12:42
Szomorú....,egy nő maradjon nő,legyen tartása...és ne hagyjon hülyét csinálni magából!!
17. 95ac5d28e3 (válaszként erre: 16. - Cc3f65d69e)
2013. aug. 21. 12:40
Pedig hidd el vannak ilyen hülyék.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook