Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem ismeri fel a gépem a telefonomat? fórum

Miért nem ismeri fel a gépem a telefonomat? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 9. 19:29
másegyéb: próbáld a pc-t bemutatni a telefonnak :D
2012. jún. 9. 19:28

egyéb javaslat:

guglizzál pc oprendszer + telefonmárka+tel.oprendszer

bemutatási protokoll :D

2012. jún. 9. 19:27
miért nem nézed meg a gyártó weblapján
8. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 6. - Reload)
2012. jún. 9. 17:48
Aha, nekem is az van.
7. Álomvirág1 (válaszként erre: 4. - E369fc680d)
2012. jún. 9. 17:47
Bocsi, látom már tudod. Nekem úgy tökéletes működik, ha fut a kies. Nem tudom, mi lehet a baj akkor. :(
2012. jún. 9. 17:46

Szia!


nekem nem galaxy-m van, de samsung. Van egy program samsung pc studio a neve, anélkül nem tudok én sem belépni a telefonba, lehet ezt kéne letöltened neked is..

2012. jún. 9. 17:46
Töltsd le a samsung kies programot, majd azt nyisd meg. Legyen megnyitva az a program, de a szokásos módon nyisd meg a telefon memóriáját, így menni fog. Nem tudom, miért ilyen béna, de ez van sajnos.
4. e369fc680d (válaszként erre: 3. - A93ca9f1c5)
2012. jún. 9. 17:34
Cd alapból nem is volt...de nem is értem,ez a másik telomnál nem így volt...csak annyi,h amikor bedugtam egyből kiírta,hogy telepítsem,megvolt,utána fel is dobta,hogy mappa megnyitása és minden klappolt... Itt meg feltelepítette,kiírta,hogy oké,és utána nem találtam sehol semmit,nem tuom megnyitni sse,de ez a Kies progi is elég fura...nem is jó semmire,azt olvastam,csak futnia kell,miközben pakolok cuccot a telora,különben nem ismeri fel a gép,dehát így se ismeri fel....
2012. jún. 9. 17:31
Ja, hogy feltelepítetted, azt ki kellett volna raknia asztalra, nem neked kellene keresgélned.
2012. jún. 9. 17:30
Nincs saját telepítőcédéje?
2012. jún. 9. 17:29

Sziasztok!

Ma vettem a telefont,zsírúj,és egyszerűen nem tudom elérni,hogy a pc felismerje.Az usb kábel be van dugva,a telefon pittyen egyet,ki is írja,h húzzam ki,mert totál fel van töltve az aksi.Először bedobott egy ablakot,h telepítsem fel,megtörtént,valami ablak kiugrott,hogy feltelepítve,de se a szaámítógépben nem látok F meghajtót,se total commanderen nem találom.Letöltöttem a Kies nevű progit,azzal se lett semmi.A telon állítólag a legördülő részen kéne lennie valaminek,ami felajánlja,hogy akarom e USB háttértárolóként csatlakoztatni,de ilyen ikont sem látok,sőt semmit se hoz ki,se a telon,se a gépen.Drivert is töltöttem le,semmi...Tök tanácstalan vagyok,és mivel holnap vasárnap,csak 2 nap múlva tudok visszamenni a boltba,hogy mivan...Nem járt így valaki vele,akimeg is tudta oldani utána? :S:SSSS

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook