Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem írja ki a Nokia a névjegyzékbe beírt nevet csak a számot? fórum

Miért nem írja ki a Nokia a névjegyzékbe beírt nevet csak a számot? (tudásbázis kérdés)


7. lila virág (válaszként erre: 4. - Papaver13)
2013. márc. 17. 16:14
Különben leellenőriztem az utolsó két számot, és tényleg, ahol +36-tal volt írva, azt kiírta, a másik meg 06-tal kezdődött és nem írta ki. Ha ez a megoldás, örök hálám!
6. Sylvia81 (válaszként erre: 2. - Ficusbenjamicus)
2013. márc. 17. 16:13

Igen, az én Nokiám is csinálta ezt ilyen esetben - mondjuk ez még a kőkorszakban volt... :)

Bár szerintem a porblémával azóta sem tud mit kezdeni. :)

5. lila virág (válaszként erre: 4. - Papaver13)
2013. márc. 17. 16:12
Ez egészen biztos? Honnan tudod?
4. papaver13 (válaszként erre: 1. - Judit1960)
2013. márc. 17. 15:55
Mert úgy kell felvinni már a számokat a névjegyzékbe, hogy +36! Mi is igy jártunk, és hetek kellettek, mire megtudtuk!!!
2013. márc. 17. 15:51
Nekem is volt ilyen dupla beírás, de mostanában megint megcsinálja, hogy csak számot ír ki, nevet nem, pedig tuti fix, hogy csak egyszer írtam be a telefonkönyvbe. És nem tudom, mi alapján válogat, mert van olyan, akit meg kiír... Ja, és az enyém is kétkártyás, nem tudom, ennek van-e jelentősége.
2013. márc. 17. 15:41
Nekem akkor fordult elő ilyen, ha valakinek a száma véletlenül kétszer volt lementve, két külön név alatt. (pl. "Lajos mob." és "Lajos") Akkor a telefon nem tudta, hogy melyiket írja ki, így csak a számot írta ki. Először én is meglepődtem, aztán töröltem az egyik nevet.
2013. márc. 17. 15:37
Párom vett egy két kártyás Nokiát. Ha valaki hívja, annak csak a számát írja ki, pedig a neve is be van írva. Miért van ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook