Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem engednek bizonyos fórumokat? fórum

Miért nem engednek bizonyos fórumokat? (beszélgetős fórum)


2018. júl. 18. 19:58

A " közösségi oldalon " elsősorban a munkatársak, volt osztálytársak miatt vagyok.

( jobb ha nem tudják mik is érdekelnek engem. :P főleg a 18 karikás témakörösekről )


Elég sok mindenre kíváncsi vagyok, találok rá választ ha valami érdekel...

Nem kellett fórumot indítanom. így a törlés nem érintett.

Naplót írok, klubbokba vagyok. Elég sok témába " beleütöm a nózim ".

Jó olvasni mások mit gondolnak " valamiről ".

Volt rá példa, megváltozott a véleményem menet közbe. Olvasótársak hatására.

Új oldal egész jó...

20. Hoxa (válaszként erre: 18. - Mézes-Krémes)
2018. jún. 13. 16:35

Ebben igazad van, néhány évvel ezelőtt csakugyan sokkal jobb volt. Azt írtam, a megújítás nem változtatott semmit.


Pár év alatt nagyot változott az internet. Én is emlékszem azokra az időkre, amikor még nem sok lehetőség volt önmagunk kinyilatkoztatására, csak a fórumok, egy-két helyen meg lehetett jelenni, már voltak blogok is. A hoxások rengeteg cikket írtak akkoriban, pörgött minden.

De ma már itt a közösségi média, bármikor bármit kiadhatsz magadból, megoszthatod mit gondolsz, mit reggeliztél, hova mész, mit csinálsz. Az emberek többsége nem megy el ezért egy külön fórumra. Nem véletlen, hogy nagyon sok oldal megszűnt, mert a facebook beszippantja az embereket. Ez van.

19. 6360f9a5a8 (válaszként erre: 18. - Mézes-Krémes)
2018. jún. 13. 15:24
Én már Csak max naplót írok, szánalmas ez a cenzurázás. Méghogy nem esik vissza... dehogynem! Szerintem is.
18. Mézes-Krémes (válaszként erre: 16. - Amaunet)
2018. jún. 13. 14:57
Nincsen, csak érzem. Nézd meg, hogy a szavazásokra hány szavat érkezik átlagosan most, és hány érkezett mondjuk néhány évvel ezelőtt... Ebből gondolom. Meg érezhető sajnos, hogy egyre kevesebb a normális téma.
2018. jún. 13. 14:52
Na ennyit erről... Ismét törölve hozzászólásom
16. Amaunet (válaszként erre: 13. - Mézes-Krémes)
2018. jún. 12. 21:45

Neked vannak erről statisztikáid?


Egyébként nem is baj, ha az olyan fórumok, amelyek csak arról szólnak, hogy naponta beírnak olyanokat, mint "semmit","semmi". Kit érdekel? Nem informális fórumok.

15. 6360f9a5a8 (válaszként erre: 8. - Smirnoff)
2018. jún. 12. 21:32
Persze igy is lehet burkoltan fogalmazni
14. Hoxa (válaszként erre: 13. - Mézes-Krémes)
2018. jún. 11. 21:28

Ha csak öt ember lenne itt, akkor sem engednénk, hogy valaki három különböző néven regisztrálva akarjon valami terméket rásózni a többiekre.


Egyébként nincs visszaesés. A facebook előtt nyilván sokkal jobb volt. A megújítás sem okozott "haldoklást" a statisztikák szerint.

13. Mézes-Krémes (válaszként erre: 2. - Dreamlifehunter)
2018. jún. 11. 14:11
Pedig nagyon erőssen haldoklik a Hoxa, főleg az új arculat bevezetése óta....
12. 6360f9a5a8 (válaszként erre: 11. - Hoxa)
2018. jún. 10. 21:09
Na persze és mi van a "Haragszom anyósomra hazodós vallomással??" hagyjuk ezt.
11. Hoxa (válaszként erre: 6. - 6360f9a5a8)
2018. jún. 9. 09:01
Kedves Ágibági! A vallomásod másokat provokált, nem rólad szólt. Önmagaddal szemben bármikor lehetsz kritikus egy vallomásban, de mások szidalmazására, véleményezésére nem szolgál.
10. Hoxa (válaszként erre: 2. - Dreamlifehunter)
2018. jún. 9. 08:57

Kedves Dreamlifehunter! A fórum törléséről privát üzenetben tájékoztattunk, amelyben szerepelt pontosan megjelölve, hogy a szabályzat melyik pontjával volt ellentétes a témád. Érdemes lett volna elolvasni, tájékozódni. A tiéd egyébként a reklámozásról szóló részt sértette, ha eddig még nem tetted meg, olvasd el, milyen szabályok szerint használhatod a weboldalunkat!



A burkolt reklámozást is ki szoktuk szűrni, főleg, ha hirtelen sok frissen regisztrált nyitogat azonos termékről, szolgáltatásról fórumot, vagy szólnak hozzá szépen sorban. ;) Sőt, a többi felhasználó, akik olvassák a témákat, szintén tudják jelezni, ha szerintük valamilyen fórum, vagy hozzászólás szabályellenes. Így sok segítséget is kapunk a munkánkhoz.

9. Hoxa (válaszként erre: 1. - Kaliz)
2018. jún. 9. 08:53

Kedves Kaliz, nincs sem törölt fórumod, sem hozzászólásod, ezért téged érintő konkrétumról nem tudok írni...


Téged is a SEN fórum érdekel, ugye?

8. Smirnoff (válaszként erre: 6. - 6360f9a5a8)
2018. jún. 9. 08:15
Ez nem cenzorálás, hanem moderálás.
2018. jún. 8. 23:20

Nagyon szépen köszönöm az információkat!

Kedves Ágibági és Dreamlifehun! Sajnálom, hogy a fórumaitokat letörölték!

Kedves Fisica és Guruljka! Köszönöm a tájékoztatást és a segítséget az eligazodásban!

2018. jún. 8. 19:42
Nem csak azt nem engedik. Én vallomást írtam ki és törölve lett pedig rólam (is) szólt. Jó jogy ekkora a cenzúra 😐
2018. jún. 8. 19:07
Olvassátok el még egyszer és meg lesz mit szabad és mit nem :)
4. Guruljka (válaszként erre: 2. - Dreamlifehunter)
2018. jún. 8. 19:07
És hogy kinek sikerült, kinek nem? Ha nem tudod elképzelni sem, akkor egyéb helyeken megtalálod.
2018. jún. 8. 19:06

Az oldal alján találod a felhasználói szabályzatot.


De idehoztam. Az 'o' pontban találod.


[link]

2018. jún. 8. 18:40
Erre én is kiváncsi lennék…..épp ma reggel kérdeztem egy Sen-es autós programról….érdekelt volna,hogy valakinek sikerült-e már autóhoz jutni ezen keresztül…..s törölte a kérdést…..hivatozva, hogy "szabályt sértettem"….
2018. jún. 8. 18:35

Sziasztok!

Aziránt érdeklődöm, mert bizonyára elkerülte a figyelmemet a szabályzatban-, hogy mitől függ az, hogy engedik-e megjelenni itt a felületen a beszélgetést vagy sem?

Milyen témákban lehet megosztani a véleményt és tapasztalatot?


Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook