Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem élek át úgy orgazmust, hogy nem segítek rá a "dolgokra"? fórum

Miért nem élek át úgy orgazmust, hogy nem segítek rá a "dolgokra"? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 1. 13:40
Azert mert a legtöbb nönek KELL a rasegites !/ több mint 95%-nak!/
2008. okt. 1. 09:40

"Mostanában megszaporodott azoknak a problémáknak a száma, amikor a férfiak „elvárják” a nőktől a hüvelyi orgazmust. Arra hivatkoznak, hogy az előző barátnőjüknek volt.


Pedig a Spektrum TV többször is adta azt a filmet, amiben bebizonyították, hogy a nők hüvelyében 1000x kevesebb érzőideg végződés van, mint a csiklójukban! Persze, hogy a csikló érzékenyebb! A Természetnél nincs bölcsebb! Ugyanis, ha a nők ugyanolyan érzékenyek lennének a hüvelyükben, hogy bírnák ki a szülés fájdalmát??


Nem véletlen az, hogy annyit hangsúlyozzuk az előjáték fontosságát! Hiszen a nők szexuális izgalma a szavakkal, tettekkel, a simogatással, csókolózással kezdődik és a csiklóingerléssel fejeződik be. Az orgazmus végső soron az agyban keletkezik, és onnan sugárzik szét az egész testbe, annak teljes ellazulását okozva. A hüvely az csak egy csatorna, amelyen keresztül az ondó a méhbe jut. Amikor egy nő szexuális izgalomba jön, természetesen már nem tudja megkülönböztetni, hogy pontosan hol jó, ezért a csikló és a hüvely közelsége miatt érezhet „hüvelyi orgazmust”. Ehelyett bizony agyi orgazmusa van! De ennek keletkezésében a csikló sokkal nagyobb szerepet játszik, mint a hüvely.


A férfiak szeretik azt hinni, hogy az ő nemi szervük okozza a nőknek az orgazmust. Pedig nem! Az egész személyiségük kell hozzá! "

19. zse pi (válaszként erre: 4. - 8bb1d56c4d)
2007. szept. 19. 22:25

ne haragudj, de én nem csodálom, hogy rá kell segítened...

Olvastam a naplódat, és ez alapján nem is csodálom, hogy segítség nélkül nem megy...

Vigyázz magadra!

2007. szept. 15. 13:46

Orgazmusra való rásegítés az én esetemben néha úgy alakul,h. olyan helyzetekre gondolok( több férfi álló pénisszel néz),ami nagyban megnöveli az orgazmusom minőségét.De nem érzem úgy,h. ez negatív dolog lenne.A párom ezt nem tudja.

Nem szabad szégyelnünk vágyainkat, kívánságainkat.Meg kell mondani a férfinek konkrétan,h. mit szeretnénk.Ez egy kapcsolat elején nehéz,mert félünk,h. mit szól a férfi.

17. Jázminka (válaszként erre: 13. - 8bb1d56c4d)
2007. szept. 14. 14:58

Én is pont így voltam.Az évek ezt is megoldják.

Azért jobb minél hamarabb rátérni a dolgokra. Nekem szerintem az segített,hogy a férjem sokat kérdezte,hogy hogy csinálja.

Aztán vörös fejjel-talán még ma is -válaszoltam.

Sok szerencsét!!!

Végülis tényleg jobb a semminél Ha rá is kell segíteni...

16. Alexa77 (válaszként erre: 15. - Icus)
2007. szept. 14. 12:56
Kar, hogy nem hamarabb olvastam, amit irtal, epp az elobb kaptam el a parom egy fordulora:-))). Azert meg este lehet, hogykiprobaljuk, proba-szerencse!:-))) Koszi!
15. Icus (válaszként erre: 11. - Alexa77)
2007. szept. 14. 12:37

Látod, ezért nem tudok segíteni másoknak!:)) A lovaglós nekem ritkán jön be, úgy csak akkor csináljuk, ha én kívánom.


Hagyományos hanyatfekvő póz és a bal lában a férjem támasztókezén kívűl van, miközben a csípőmet egy kicsit jobra fordítom. Tehát baromira egyedi. Azért mondom mindenkinek saját magának kell kikisérletezni. (nekem igazán csak igy jó, másik lábbal, két lábbal, hason, hanyat, tök mindegy csak ez jött be)

2007. szept. 14. 12:37
Az a helyzet hogy szerintem egy férfi sem tudja igazán mi jó egy nőnek a szexben és ezt csak te tudod megmutatni neki, hiszen te ismered a saját tested. Szépen lassan vezesd rá a párod hogy neked hogy jó. Ne szégyeld magad előtte hiszem neki úgy tetszel ahogy vagy különben nem lenne veled ennyi ideje, biztosan szeret és ezért nyugodtan kibontakozz ki előtte!
13. 8bb1d56c4d (válaszként erre: 6. - Jázminka)
2007. szept. 14. 11:48
én is elég gátlásos vagyok.már több mint 3 éve vagyunk együtt és több mint 1 éve élek nemi kapcsolatot,de még is.nem merek levetkőzni előtte alig csináljuk világosban,szégyenlős vagyok nagyon!
2007. szept. 14. 11:01
Abban egyetertek, hogy meg kell tanulni. A huvelyi orgazmushoz tudni kell azokat az izmokat kontrollalni. Erre van torna amivel lehet ezt fejleszteni jelentosen.
11. Alexa77 (válaszként erre: 9. - Icus)
2007. szept. 14. 10:44
Ha nem titok es meg szabad kerdezni, melyik is ez a pozitura? Lehet, hogy segithetnel nehany tippel masoknak. Nalunk mondjuk a lovaglos pozicio jott legjobban be eddig.:-))
2007. szept. 14. 05:49
Nekem is "rá kell segíteni"... Ne izgasd magadat! Lényeg, hogy legyen!
9. Icus (válaszként erre: 8. - Jázminka)
2007. szept. 14. 05:47

Nekem sem volt évekig "hüvelyi-orgazmusom". egyszer aztán véletlenül találtunk egy pozitúrát, ami nagyon jól bevált. Azóta nállam "mindennapi" a többszörös hüvelyi orgazmus.

Erőlködni tényleg nem szabad, mert akkor még egy sima mezei orgazmus is alig jön össze!:))

8. Jázminka (válaszként erre: 7. - Angyalka76)
2007. szept. 13. 21:10
Szerintem nem.Nálunk legalábbis.Az előjátékkal semmi probléma,de a hüvelyi orgazmus elmarad.De állítólag meg kell tanulni,hogy kell...
2007. szept. 13. 16:17

Szerintem csak úgy lehet rásegítés nélkül orgazmust átélni,ha eléggé fel van izgatva valaki,és ez elsősorban a partnertől függ.

Az előjátékon van a hangsúly!

Ha az eléggé felcsigáz akkor onnan már egyenes az út a menyország kapujáig.

2007. szept. 13. 15:37

Azt gondoltam,ez szégyen.De most,hogy másnak is van ilyen Gondja,én is elmondhatom,hogy nekem is csak így megy.

A férjem is sokat "segítkezik" ha úgy alakul,de nekem ez évekbe tellett mire mertem mondani,hogy hogyan is lenne jó.

Eléggé gátlásos vagyok,ha beszélni kell róla,de rájöttem,hogy ez így jó és természetes.Ez úgyis tuti csak köztünk marad,viszont elengedhetetlen ahoz,hogy mindketten egyformán jól érezzük magunkat a kapcsolatunkban.

Úgyhogy én is azt ajánlom,beszéljétek meg!

2007. szept. 13. 09:35
Nekem sem megy "rasegites" nelkul, de a parom profin csinalja! Kiserletezzetek, elobb-utobb megtalaljatok, ami igazan jo! Ne akard gorcsosen, engedd el magad es merd kimondani amit gondolsz. Csak akkor tudhatja a parod, mi jo neked igazan, ha mindig elmondod neki. Megeri!
2007. szept. 12. 21:07
de amugy köszönöm a segítséget
3. 8bb1d56c4d (válaszként erre: 2. - Eva7)
2007. szept. 12. 21:06
megmutattam már,csinálta is de mégsem volt valami jo ugy hogy ő csinálta
2. eva7
2007. szept. 12. 13:19
Mutasd meg a párodnak a rásegitési módodat!hogy ő csinálja!
2007. szept. 12. 13:06
Miért nem élek át ugy orgazmust, hogy nem segítek rá a "dolgokra"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook