Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért nem éhes valaki? fórum

Miért nem éhes valaki? (beszélgetős fórum)


9. ariana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 10:14
Lehet eszik szaloncukrot, csokit, vagy vmi nasit, ami elveszi az étvágyát. Vagy telítődött sok karácsonyi étellel.Meg lehet soká kel fel, akkor már tolódik a reggeli, az ebéd, vacsora meg el is marad.Ilyenkor szerinte felborul a bioritmus, mivel nem kell korán kelni, iskolába menni.
2021. dec. 26. 20:50
Vmi bújkál benne.
7. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 26. 20:48
ha nem kórosan sovány, akkor ne foglalkozz vele, ha majd éhes lesz, eszik
2021. dec. 26. 19:54
Pont ma olvastam, hogy a legújabb covid variáns jellemző tünete az étvágytalanság (más tünetek mellett). Meg ezen kívül lehet egy csomó más oka, a többiek már leírták.
5. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 26. 19:09

Hány éves a fiad? Lehet hogy csak keveset mozog levegőn.

Nem lehet ezt így tudni ismeretlenül. Ha nem boldogulsz vele, lehet hogy orvoshoz kellene vinni mert én is csak tippelgetni tudok.

4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 26. 19:06
Elég sok oka lehet az étvágytalanságnak. Én B12 vitaminra, vagy valamilyen ásványianyagok hiányára tudok most gondolni. A Béres csepp pl. nagy étvágyat képes csinálni, vagy a Huminiqum. Utóbbi teljesen természetes, kaphatja gyerek, felnőtt egyaránt. Betegeknek roborálás céljából is adják, szedtem én is.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 26. 18:41
Jól lakott?
2. Barbooca (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 26. 18:32

szia. ugyan nem vagyok szakértő, de esetleg B-vitamin hiány.

én az egészségem érdekében pár hónapig szedtem komplex multivitamint (igaz felnőttként) és állandóan éhes voltam.

tele volt mindenféle B vitaminnal.

patikába ha bemész mondd el a problémát és gyereknek valót kérj :) akár elrejtve az ételébe, italába. általában amúgy gyümölcs ízűek :)

2021. dec. 26. 18:30
A fiam már hetek óta nem eszik. Pár falatot egész nap. Most is itt a bejgli, a húsok, a töltött káposzta, zserbó. Azt mondja nem éhes. Mitől lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook