Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem akarok gyereket? fórum

Miért nem akarok gyereket? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért nem akarok gyereket?

13. tupecné (válaszként erre: 5. - Lilluska25)
2011. jan. 5. 16:17
persze ezzel nincs is gond :)
12. 745c235007 (válaszként erre: 1. - Marmar)
2011. jan. 5. 16:16

Szerintem ne aggódj!! :))

Nincsen Veled semmi baj... nem gondolkodhat Mindenki egyformán, az nagyon unalmas is lenne :))

Én is 28 vagyok, bár Én megveszek már egy-két babáért...:), de azért értem a Te érveidet - tökéletesen!!! Egy kérdés, azért felmerült Bennem és ezt tényleg nem rosszindulatúan kérdezem; de a párodat el tudod képzelni Apaként?? Úgy értem, Benne bízol, nem a kapcsolatban van valami kis labilitás???? Ez csak egy kérdés, mert sok ilyenről hallottam már... persze ez nem törvényszerű. Majd eljön a pillanat hogy másképp fogod érezni...:)) Nem vagy elkésve....

Ha meg nem, az is a Te döntésed. A párod mit szól hozzá??? Ő hogyan áll a baba-témához? :)

11. lilluska25 (válaszként erre: 6. - 04e95f637a)
2011. jan. 5. 16:16
na szia,irtam többet is de egyikre sem irtál,haragszol?se msn
10. manul (válaszként erre: 1. - Marmar)
2011. jan. 5. 16:16

Van ilyen ember és van olyan ember.Van akinek gyerekkora óta az anyává válás a legnagyobb álma és van akinek nem.Ne csinálj ebből problémát,vagy megjön az érzés vagy nem.Csak azért ne vállalj gyereket mert ez a társadalmi elvárás.

Én sem voltam soha az a kimondott gyerekre rácsodálkozós,amitől meg is rémültem rendesen.Mostmár a fél karomat is odaadnám egy kis törpevízműért!:DDDDDDD

Ennyit változik az ember.

9. tupecné (válaszként erre: 3. - Lilluska25)
2011. jan. 5. 16:16
ez így van nem szabad erőltetni ha nem érzed magad késznek olyan dologra ami egy életen át végig kísérne akkor nem kel nem is szabad erőlteni
2011. jan. 5. 16:15
csak maximum a férjed akarhat..ilyenkor lehet probléma
2011. jan. 5. 16:15

Én nem tudnám elképzelni az életemet gyerek nélkül. Az életem sivár és üres volt, amíg ők nem voltak.


Ettől függetlenül nem ítéllek el. Inkább ne szülj gyereket, mint hogy megszüld és ne szeresd, vagy ne érezze az a pici a maximális szeretetedet. Még fiatal vagy, van időd. Aztán vagy megjön hozzá a kedved, vagy nem.

2011. jan. 5. 16:15

Van ilyen! :)

Én ma is babáztam,mert azért imádom őket!Jól elvannak velem,de szívesen adom vissza,ha nyűglődnek!:)

5. lilluska25 (válaszként erre: 4. - Tupecné)
2011. jan. 5. 16:14
vannak olyan emberek akik igy is egész életet tudnak élni
2011. jan. 5. 16:12
a nővérem kicsi kora ota azt hajtotta hogy neki soha nem kell gyerek :( 35 éves és tényleg nincs gyereke sőőőt nem is akar még most sem, de miért ez ö sem tudja meg mondani :(
2011. jan. 5. 16:11

uh ezt Én is irhattam volna.27 et töltöttem de nem érzem abszuolut.nem itéllek el,egy érzés ami majd jön vagy nem, amugy is

most belegondolnék,kinek???hova ???anyagi gondok stb??áááá


ja és miért hiszi azt mindenki h minden nönek kötelezö szülni?hidd el az élet biztos kárpótol mással ha nem lesz vagy nem lehet,minden embernek megvan a sorsa,minden ug történik ahogy történnie kell

2011. jan. 5. 16:11

Ugyan én nem tudnám elképzelni az életemet a gyerekem nélkül, bár már nem él velem, de csak az vállalkozzon szülésre, akiben belül megszületik erre a vágy.


Ne ius akarj mások elvárásaink megfelelni, vállad fel a döntésedet, ez korrekt, és senkinek sincs sem oka, sem joga ahhoz, hogy bíráljon ezért.

2011. jan. 5. 16:08
Anyukák, nagymamák, kismamák most biztosan megvetnek. Ez nem egy "jaj de boldog vagyok, hogy terhes vagyok" cikk.
28 évesen még mindig nem érzem úgy, hogy gyereket szeretnék. Sőt, az idő haladtával egyre inkább elképzelhetetlennek tartom, hogy valaha gyereket vállaljak.

Ugrás a teljes írásra: Miért nem akarok gyereket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook