Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem ajánlott sportolni inszeminációs stimuláció idején? fórum

Miért nem ajánlott sportolni inszeminációs stimuláció idején? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 16. 18:47

zumbázni jártam heti 3szor (1óra). ott ugye elég erős a csípőmozgás és éreztem is, h lötyög és kellemetlen, de fájni nem fájt.

Hát akkor kiváltom valami lájtosabbal. :)

Köszönöm a tanácsot!


Igaz, h kevesebb a dózis, de ugye a cél ugyanaz. :)

5. eruska83 (válaszként erre: 4. - Pethoevi)
2013. jan. 16. 18:26
valami biztos, de szerintem kérdezd meg a dokidat, hogy miért. de hidd el, hogy rossz lesz a mozgás után. igaz egy inszemes stimu nem olyan, mint egy lombikos, de akkor is inkább bírd ki sport nélkül. sétálj.
2013. jan. 16. 18:14

:)

igen, eléggé érzékeny a hasunk ilyenkor, nem is kell hozzá intenzív mozgás, h lötyögjön és érezzük, csak érdekelne, h ennek van-e biológiai magyarázata.

2013. jan. 16. 18:09
Nekem lombikos stimum volt, kimentem a kertbe ásni, kb fél óráig bírtam, és úgy megfájdult a hasam, hogy csak na. utána mondták, hogy nem igazán kéne. nem kérdeztem, hogy miért, elég volt nekem, hogy ne fájjon!
2013. jan. 16. 18:04
Pár ember tanácsolta, h már a stimu ideje alatt sem jó sportolni. Miért?
2013. jan. 16. 18:03
Miért nem ajánlott sportolni inszeminációs stimuláció idején?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook