Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért mondják ezt az exeim? fórum

Miért mondják ezt az exeim? (tudásbázis kérdés)


17. f111b04f6f (válaszként erre: 14. - 1ce47ad5cd)
2010. márc. 17. 08:58

Miközben írtam választ kaptam.

Azt hiszem nincs semmi gond.

Nem szeretném tovább boncolgatni ezt a dolgot, remélem kellőképp tapintatos voltam.

Kilépek!

2010. márc. 17. 08:54

A 28 év még ha művelt is az ember és főleg ha erős érzelemvilággal rendelkezik, azért óvatosságra int. Azt érzem ki a sorokból, hogy valami azért nem teljesen kerek a dologban.

Még mindig túl erős az érzelmi "visszacsatolás" a múltba.

Igaz ugyan a multad egy részletéről beszélünk, de valahogy a jelened nem elég erősen sugárzik soraidból. Ez nem biztos hogy így van, de nem engem hanem magad kell megnyugtatni ez ügyben. Én csak ezt érzem. Remélem tévedek.

15. 1ce47ad5cd (válaszként erre: 13. - Franc22)
2010. márc. 17. 08:49

Hát lehet ezt kéne tennem, de valahogy én nem vagyok ilyen.

Nem adnám semmiért ezt az ééletet ami most körülvesz a férjem csodálatos, csak azért elgondolkodtató, hoyg akkor én amenniyre szerettem, és ha akkor ő azt érezte volna amit mist akkor most vele lennék boldog.

Miért nem értékelt akkor??

14. 1ce47ad5cd (válaszként erre: 10. - F111b04f6f)
2010. márc. 17. 08:47

Ezt száz százalékig tudja, hogy biztos nem mennék ilyenbe bele, sőt! Igazából én nem is gondoltam, hogy igy gondolja a dolgokat, mert szinte elkerül, sosem keresi velem a kapcsolatot. Olyan mintha szégyellné magát vagy esetleg ugy érezné, hogy mst már ő ne elég jó nekem.

Persze ez mindegy is, mert sose jutna eszembe a férjemet bármilyen módon elhagyni.

Csak furcsa volt hallani, hogy ez van a fejében.

Örülök, hogy tudom, mert most zárhaom le az életem azon részét, mert valahogy megnyugodtam.


Csak inkább azt nem értem ebben az egészben, hoyg mit érezhet ő, ha hangot is az ezeknek a dolgoknak.

2010. márc. 17. 08:47

tudod ez nálam is így van. Az első komoly kapcsim 4,5évig tartott, az exemnek fontosabbak voltak a Barátai és nem is igen mutatta ki hogy szeret. Jó voklgt vele, de 2,5múlva én csaltam meg és két évig ez így is ment. Ő nem tudott róla, aztán 2001-ben megmondtam neki, hogy vagy a haverok vagy én. Akkor már volt amúgy egy kiszemeltem. Ő közölte akkor is elmegy a haverokkal Balatonra. Rendben mondtam. Aztán még azon a szombaton találkoztam a sráccal és még vasárnap is. Vasárnap este pedig szakitottam az exel. Soha nem láttam fiút sírni, ekkor volt az első! 4évig együtt volt egy csajjal, de a csaj megmondta a szemembe, hogy azért szakít a sráccal, mert engem keres benne. És azóta is ha netán össze futunk elmondja, hogy bánja, hogy akkor elengedett.

A másik komoly kapcsim úgye a következő srác volt akivel 2001-től 2007ig voltam együtt. 4,5évig totál minden rendben volt. Aztán jöttek a késések, telefonok, megérzéseim, és a furcsaságok. Majd lebukott 2007. április 27.-én kiderült hogy már 3hónapja van egy 43éves nője:(. Na ez volt a szakítás napja is, Ja azt nem említettem, hogy a megérzéseim miatt február 6.-án befejeztem egy estét egy volt osztálytársammal. Majd még vissza térek a másodikra...

Azt jött egy rövidebb kapcsolatom, 4,5hónap. Nem mutatta ki hogy szeret, a szex viszont isteni volt vele, de nekem ez nem volt elég, és megjelent újra az exem. Elösször csak barátként kezeltem, aztán agusztusban szakítottam a 3.exel, aki a mai napig bánja, hogy anno az érzéseit eltakarta.

Aztán úgye augusztusban még egy esélyt kapott úgy a 2.ex, hogy a NŐ vel volt. Adtam neki 1hónapot. Ez alatt a hónap alatt egy szex sem volt. Aztán szeptember elején kérdőre vontam. Ő a NŐ t választotta nem haragudtam rá viszont egy éjszakát kértem tőle. Ez az éjszaka forróbb volt mint a 6év alatt bármikor. Aztán az éjszaka után barátként elváltunk. Addig még nem volt semmi baja, míg el nem költöztem a mostani páromhoz 10hónap után. Azóta lejött hozzám a munkahelyemre és mindenkinek elmondja, hogy mennyire nagyn hülye volt, és hogy ha lehetne e4gy kivánsága ez lenne. Természetesen nekem már nem kéne, hiába szerettem, imádtam.

Szóval nem tam mi van bennem, és benned, de szerintem sokan vagyunk így hogy valami megmondhatatlan miatt, hiányzunk annak aki nem érdemelt volna meg mindket egy percre sem, és mi jó sok időt elpazaroltunk rá. Bár így tanulunk. Szóval ne is foglalkozz az exre, sőt inkább nőjön a begyed, hogy utána epekedik és szenved:D

2010. márc. 17. 08:44

Nagyon kihatottak az életemre azak a rossz élmények, mert én nagyon érzelgős tipus vagyok és teljesen leamortizáltak, főleg a harmadik, az tette be a végső rombolást benne, és egészen eddig szinte heti rendszerességgel álmodtam vele,mindig sirva keltem,ez éveken át ment, mindig visszaálmodtam egyegy megcsalást,egy átveréts, egyegy idegen bugyit a lakásban, szóval voltak iylenek.

Évek után is mág a férjemmel is akit ismerek, hogy sose csinálna ilyet velem, még vele is volt olyan hogy beleképzeltem ezt vagy azt a mondnadójába tettébe, hogy biztos az fog történni mint akkor azzal a pasival.

Nagyon rossz volt.

És érdekes mióta hallottam mit mondott, azóta nem álmodtam vele, sokkal jobbb a kedvem a hétköznapokban, teljesen megváltozott az életem. Egészen eddig tényleg hittem, hogy én voltam a nem megfelelő, mert ugye végig azt hitette el velem, hogy velem vana baj.

Igaz, hoyg évek óta látom, hogy semmi az élete, a kapcsolata nevetséges, mégis midnig ez volt bennem, hogy velem volt a baj.

2010. márc. 17. 08:42
Jól látom, vagy tévedek?
2010. márc. 17. 08:41

De az is látom, -bocs- ostobák is egy kicsit, mert azt érzem, továbbra is az "motiválja" őket milyen jól ki lehetne "aknázni" egy ilyen nőt.

Csak elfelejtik, közben Te még többet tudsz az életről, okosabb lettél és nem mész olyan könnyen bele a tölöttkáposzta felmelegítésébe.

2010. márc. 17. 08:36

Nem egészen értem!

Mit miért mondanak? Azt hogy megbánták...

Ez természetes. Akkor még egyőtök sem volt teljesen kiforrott egyéniség. Ma Te mondhatom megelőzted őket -szerintem-, és igazából ezt sajnálják, önmagukat hogy egy ilyen lehetőséget elszalasztottak. Nem látták benned ezt a lehetőséget, de ez az ő bajuk, hisz ha egy kapcsolat felületes és egyoldalú , ezek a dolgok nem is fognak láthatóvá válni egymás számára.

Én így látom kapásból, abból amit leírtál.

2010. márc. 17. 08:32
Örülj neki hogy így éreznek, legyél büszke magadra. Egyébként szerintem teljesen érthető, hogy miért mondják ezt.
7. Rencike24 (válaszként erre: 4. - FairyJ)
2010. márc. 17. 08:31

Egyet értek!

Rájöttek, hogy Te mennyi mindent megtettél értük és most bánják, mert nem találnak még egy olyan lányt, mint Te vagy!

6. 9242a6388c (válaszként erre: 3. - 1ce47ad5cd)
2010. márc. 17. 08:31

Talán azért mert idősebbek lettek, és most már belátják, tudják mit vesztettek!? Vagy olyan nőkkel akadtak azóta össze akik, kihasználták őket, tehát megérezték amit ők tettek veled?!

Szerintem lehet még egy pár lehetőség...

2010. márc. 17. 08:30

Ezen mit nem lehet érteni?:)

Szerintem inkább örülj, hogy ott van melletted a férjed, akivel minden rendben, sé ne rágódj a múlton:)


Fiatal voltál, a fiúk is, és csak csajozni akartak, és kihasználtak, sajnos nem voltál ezzel egyedül. De szerintem már felesleges ezen rágódni.

2010. márc. 17. 08:28
Mert időközben felnőttek.
2010. márc. 17. 08:26

Miért mondják ezt az exeim?

Fiatalon összesen 3 barátom volt, a 4.hez hozzámentem, gyerekünk van...stb.Az első,16éves voltam,ledumálta rólam a bugyimat,majd dobott a volt barátnőjéért.Ez kb 4 hónapig tartott.A második szinten becsapott, visszajárt ő is a volt barátnőjéhez,hétvégente az én pénzemből szórakozott,lehuzott csunyán, majd dobottt egy másik csajért.A harmadik az 17éves koromtól 21éves koromig tartott,ezt a srácot a világon mindnnél jobban szerettem, pedig bulidrogokat használt, csajozott és állandóan hülyének nézett, megcsalt,de mindig én voltam az állandó neki mert tudta hogy szeretem és bármit csinálhat,én tüzön vizen át szeretem. Otthagytama sulit miatta mert költözni akart,egyfolytában otthon ültem és vártam rá, miközben ő élte életét. Majd megismertem a férjem, aki barátként közeledett először mert látta , miylen szép kis kapcsolatban élek, 42kg voltam,sztem ennél nem kel többet mondanom.

Szóval szépen beleszerettem, és azóta is együtt vagyunk, vannak gyerekek is. Most 28 éves vagyok.

Szóval pár éve a kettes számú lovagom egy nagyon távoli ismerősömnek azt mondta egy buliban, hogy ott az a csaj,mármint én éshogy menniyre elbaszta annak idején mert nagyon csunyán becsapott és nem kellett volna mert azóta is bánja. Nem tudta, hoyg ismerem a csajt és ő visszamondta ezt nekem, na nem mintha érdekelne.

Pár napja pedig a hármasszámú lovagom, a férjemnek mondta egy részeg estén egy szórakozóhelyen, hoyg menniyre bánja hogy annakidején oylan csunyán bánt velem, mert minden ami sérelem volt abban a kapcsolatban az ő hibája volt tudja jól, éshogy milyen csunyán elbánt velem, pedig élete legnagyobb hibáját követte el de erre csak most jött rerá, merthogy én egy okos és értelmes nő avygok, menniyre bánja hogy abbahagyatta velem a sulit akkor , hisz azóta van 3 felsőfokú nyelvvizsgám, egy doktorim, gyönyörű családom, gyerekeim.Éshogy nagyon bánja, éshogy mekkora szerencséje van a férjemnek, hoyg akkor ugy alakult ahogy mert most éna z ő párja vagyok.


Valahogy mindig rosszul jártam a fiukkal, én mindig szerettem de engem midnig csak kihasználtak, biztosan a külső is hozzátartozik, elég csinos és kihivó voltam, de nem az a buta ostoba fajta csak egysezrüen tul érzelmes és tul csinos voltam, épp az ilyen szemét pasik célpontja.

Szóval , hogy nagyon furcsának találom, hogy a 3ból 2 exem is azt mondogatja , hogy menniyre bán engerm, mármint hogy rosszul bántak velem, éshogy most csak sirnak utánam.

És én ezt nem értem.

2010. márc. 17. 08:26
mit?
2010. márc. 17. 08:25
Miért mondják ezt az exeim?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook