Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért menekül el tőlünk a gyerekünk? fórum

Miért menekül el tőlünk a gyerekünk? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2018. dec. 16. 15:07

Akkor most szépen lecsüccs gyereket es megmondani neki menjek nyúgodtan szeretünk, várúnk Haza, gyere ahogy tudsz


Lneha video beszelgetest beszepjünk meg stb.

16. IceWolf (válaszként erre: 13. - 828e8e8999)
2018. dec. 16. 15:06
Na, én pont ezért nem vau-vau bele a felnőtt gyerekeim életébe.
15. Guruljka (válaszként erre: 13. - 828e8e8999)
2018. dec. 16. 15:04

Én nagyon büszke lennék rá! És nap mint nap éreztetném is vele. Nem ajnározással, hanem azzal. hogy felelős felnőttként kezelem.


Biztos vagyok benne, hogy a lakhatását is meg fogja tudni oldani.

14. Piroska52 (válaszként erre: 13. - 828e8e8999)
2018. dec. 16. 15:00
akkor meg min csodálkoztok?
2018. dec. 16. 14:58
Közkapcsolatokat végzett el német nyelven. Nem az a helyzet, hogy abszolút nem talál munkát, hanem az, hogy a környéken nem igazán vannak lehetőségei, ezért mindenképp el kellene költöznie, viszont nem igazán maradna a fizetéséből, ha ő külön lakást tartana fenn. Állítása szerint nem is nagyon akarna itthon maradni, se a környéken, mert mióta itthon van, csak kiborítjuk őt, nem tud saját maga lenni, plusz nagyon bántja az, hogy míg más vele egykorú lányokra büszkék a szülők, neki az apja csak folyton azt rója fel, hogy hogy kellene öltözzön, illetve bármit csinál, nem kap pozitív visszajelzést. Nem mondom, hogy nem vagyunk rá büszkék, de értelmetlennek látjuk, hogy megdicsérjük és büszkélkedjünk vele.
12. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - 828e8e8999)
2018. dec. 16. 14:47

Lehet hogy nm is miattatok megy ki, csak egy kis kalandvágyból, változatosságból, a fél ország fiatalja külföldön próbál szsrencsét. És ha csak 3 hónap, annyi idő alatt ott úgysem tud beilleszekdni, rohan vissza, meglátjátok.

Ha nem vagyok indiszkrét, milyen szakot végzett, amivel fél év alatt nem talál magának munkát ?

2018. dec. 16. 14:44

a gyerekek felnőnek,el kell engedni őket,

nekünk se nagyon tetszett,ha megmondták mit ,hogy,miért,

hagy élje az életét,ha kell segitsünk nekik,ha nem akkor meg hagyni kell őket nem pedig szekálni,

2018. dec. 16. 14:15
Szerintem a legrosszabb amit egy szülő tehet a gyerekével, hogy irányítja. Segíteni kell, megkérdezni Ő mit akar. Most csak annyi történt, hogy a felnőtt gyereketek ráébredt arra, hogy jobb neki az irányításmániás családjától távol.
9. Cymbelyne (válaszként erre: 1. - 828e8e8999)
2018. dec. 16. 14:04
Kérdésedben a válasz.
8. 45ba38a594 (válaszként erre: 1. - 828e8e8999)
2018. dec. 16. 14:01

Először is bocs, hogy "tetsziket" jelöltem az írásodhoz véletlen volt!!!

Én a helyetekben mélyen magunkba néznék, hol rontottuk el.

Ha nem akart egyetemre menni nem kellett volna erőltetni, azt kellett volna megbeszélni, mit szeretne!

Egy 25 éves FELNŐTT-ről beszélünk, akinek tényleg most már nem kellene irányítani az életét!

Én sem érezném jól magam a helyében, ha még abba is beleszóltok, hogy mit vegyen magának!

A helyében én is ugyanezt tenném!!

2018. dec. 16. 13:55
Lányomnak volt egy kapcsolata, 1 évig tartott. Mintha csak erről a fiúról lenne szó. Ott is a kedves szülők ugyanúgy viselkedtek, ahogy le van írva. Addig piszkálták, hogy sikerült elérni, hogy szakítson a lanyommal. Akkor nagyon boldog voltam, pokol lett volna az életük a kedves nászék miatt
2018. dec. 16. 13:51
Én is menekülnék, ennyi
2018. dec. 16. 13:51

Jajjj ez megint ilyen friss regisztrált fórum...

A választ meg magad is tudod,erőltettétek az egyetemet...és bevált?

Évvel csak jobban távolodtok egymástól.

2018. dec. 16. 13:36
Hogy hogy miért? Azért amit elmondott nektek. De sajnos most is süket fülekre talált ezek szerint, most sem kapott semmi megértést, támogatást.Azaz most sem lehet megint igaza, megint azt akarjátok, hogy az legyen amit ti akartok. Ideje,hogy a saját szabad életét élje.
2018. dec. 16. 13:35
Szegény gyerek. Azért eddig biztos jó volt otthon lakni.
2. viva70 (válaszként erre: 1. - 828e8e8999)
2018. dec. 16. 13:33
Szerintem elég felnőtt már ahhoz, hogy a saját életét élje. Ha meg valóban beleszóltatok az életében sokmindenbe, akkor ne csodálkozz...
2018. dec. 16. 13:26

25 éves múlt, elvégzett egy szakot az egyetemen, majd tegnap hazaállított, hogy januárban kimegy külföldre 3 hónapja, mert elege van belőlünk s abból, hogy mindent meg akarunk neki szabni. Hetek óta folytak már viták, mivel állítása szerint neki azt az életet kell élnie, amit mi akartunk, nem akart soha egyetemre menni, de muszáj volt, mert mi folyton ezt szajkóztuk neki, most meg fél éve végzett s nem talál magának munkahelyet azóta se. A másik problémája az velünk, hogy nem érzi jól magát a bőrében, ez pedig azért van, mert akármit akar venni magának, mi nem hagyjuk szó nélkül.

Miért kell ezért rögtön elmenekülni itthonról?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook