Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért lépnek félre az emberek? Miért van annyi megcsalás? fórum

Miért lépnek félre az emberek? Miért van annyi megcsalás? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
180. 993dda84ef (válaszként erre: 176. - Kriszta773)
2014. okt. 19. 09:35
Az, aki mindenféle fenyegetettség terhe nélkül, vagy akár azzal is, képes hazudni, megtéveszteni, az az élet bármely területén bármikor megteszi ugyanezt, legfeljebb senki nem szerez róla tudomást. Nincs olyan, hogy kicsit egyenes ember, vagy csak helyzet szülte tisztességtelen.
2014. okt. 19. 08:54

Mert gyengék,nem tudnak ellenállni a kisértésnek.

Pedig lehet,csak akarat kérdése.

178. Enixa
2014. okt. 19. 08:50
Kommunikáció hiánya. :-)
177. 993dda84ef (válaszként erre: 176. - Kriszta773)
2014. okt. 19. 08:48
Ezt klasszul megfogalmaztad. Pont tökéletesen így gondolom én is, a témától függetlenül.
2014. okt. 19. 08:41

nem azért lépnek ennyien félre, mert nem kapják meg otthon azt, amire vágynak. aki nem kapja meg egy kapcsolattól, amit szeretne, az egyszerűen szakít, elválik


azért lépnek félre, mert manapság szinte a kisujjukat sem kell megmozdítani egy kis félrekufircolásért, elég pár szép szó. sok nőt és férfit nem tart vissza, nem érdekel, hogy a másiknak párja van, simán belemegy. rengeteg önző és gyenge jellemű ember van, ahogy a magánéletükben is tisztességtelenek, úgy az élet többi területén is. a munkában, családdal, barátokkal is ilyenek bírnak lenni. azt nézik, nekik mi a jó, akárcsak egy alkalomra, egy kínálkozó lehetőségre (minden téren, nemcsak szexben). nem gondolnak a következményekre, úgy gondolják, nekik az jár, mert jó

175. 5bdfbe058d (válaszként erre: 170. - Vancsa1977)
2014. okt. 19. 07:10
Igy van. Annyi szép, hires, gazdag külföldi színésznőt megcsaltak, hogy csak nézek mikor kiderül. Jennifer Lopeztől kezdve, Eva Longoria stb.
2014. okt. 19. 05:52
mert a parjuktol nem kapjak meg amire vagynak.
173. letihill (válaszként erre: 170. - Vancsa1977)
2014. júl. 25. 20:03
Van akivel nem lehet megbeszélni a problémát,mert egyszerűen gyerekként kezel.Ilyenkor mi a legjobb az önbizalomnak?
2014. júl. 25. 19:22
Egyik férfi ismerősöm mesélte, h a megcsalás ott kezdődik, h nem u.azt akarja a szíve mint az esze. Ebben egyetértettem vele. Hajtja őket az önigazolás vágya, a vadászösztön és még sorolhatnám. De mindig kell lennie sztem önkontrollnak és azt az embernek a szíve diktálja.
171. Misis (válaszként erre: 169. - Fb9ab822c9)
2014. júl. 25. 09:05

Pontosan így van, a testi-lelki harmónia, a minőségi idő, amikor csak egymásra figyelnek a felek.

Nagyon fontos: mindig valamivel újíts pl. szexi fehérnemű,skmink, szép ápolt kezek lábak, frizura megjelenés, soha ne lég otthon sem slampos,ez a fériakra sajnos jellemző Azonba van kivétel én néhai férjem még akkor is megborotválkozott, amikor csak füvet nyírt, és ki sem tette a lábát otthonról. Na és nekem ! aki a felesége voltam, mégis mindig "kezét csókolommal köszönt" kedves hangon. Hol vannak ma ilyen egomentes urak. ???

2012. okt. 26. 12:06

Azért van szerintem a megcsalás,mert nem kapják meg otthon amire vágynak....Ez szerintem mind a 2 félre vonatkozik...

Természetesen tisztelet a kivételnek!!!!!

Ahelyett,hogy otthon megbeszélnék a dolgot!!!!

Van olyan férfi akinek gyönyörű,bombázó felesége van,akire szinte minden férfinek feláll a f..ka,és a férje me mégis megcsalta.......

169. fb9ab822c9 (válaszként erre: 166. - Pahi)
2012. okt. 20. 00:58

Nem,nem a szerelem igaz múllik,de sosem alszik el teljesen :) Ez furan hangozhat,de igy van.

Egy aprocska lang pedig eppen eleg,hogy a huseg soha ne meruljon feledesbe.

168. fb9ab822c9 (válaszként erre: 162. - Pahi)
2012. okt. 20. 00:49

Talán te nem csabulnal el egy iszonyatosan jo hapsitol ha eppen... ? Olyan magabiztosan mondod ezt,es azt is,hogy a ferfiak nem tudnak ellenalni...

A nok is ugyan ugy csabithatoak,hiszen mennyi de mennyi jo pasi van azert :) Nő vagy férfi hűtlen?Van kulonbseg ?Nincs.Sokszor a nok mocskosabbak mint a ferfiak.En meg ilyet lattam sokat..

Nagy hiba ha azt gondolod,hogy tudni kell egyszer megbocsatani..Ezt nem normalis megbocsatani,ha valaki felrelep.


Egyszer regen 15-16 eve volt egy musoron,hogy hazugsag vizsgalat ala mentek egy 33 evfordulos par.A gepet nem lehet becsapni.Egyik fel sem lepett felre amiota csak egyutt voltak.

Na errol mit gondolsz?Csoda?Egyaltalan nem.Pedig a nonek tobbszor lett volna kufoldon lehetosege ra,mivel tavkapcsolatban eltek 3 evig.

Ez csak akkor derult ki,mert nem beszelt errol soha ferjenek,hogymegtehette volna a tudta nelkul.


Ne engedd,hogy a rossz sajat tapasztalatod iranyitson.

A kapcsolat elejen mar az apro reszletekre is figyelni kell :) Mert vannak .

167. pahi (válaszként erre: 165. - Spinneli)
2012. okt. 19. 18:34
Örülök hogy te sok ilyen példát ismersz.Kívánom hogy ne keljen csalódnod sem magadban sem a párodban egész életedben.De tudod az én férjemről sem gondoltam volna soha hogy így a hátamba vagy a szívembe döfi a kést,mert nem egy szoknya vadász ember.Egy nagyon rendes ,családszerető ember,nagyon jól megvoltunk egymással,hidd el minden rendben volt 15-éve már,amikor még őt is képes volt egy másik nő elszédíteni.És igen ,elmaradt az őszinteség és az az ember aki mindenben egyenes volt akkor folyamatosan a szemembe hazudozott.Én nem vagyok egy bölcs valaki de azt megtanultam hogy soha sem ismerhetjük a másikat teljesen de még önmagunkat sem.
166. pahi (válaszként erre: 156. - Fb9ab822c9)
2012. okt. 19. 18:27
Ebben igazad van,mindenki kapott észt,és talán felelősség tudatot is.Nem vitatom hogy van olyan férfi aki nem csalja meg a barátnőjét ha alkalma lenne rá akkor sem.De szerintem csak amíg tart a varázsa a barátnőnek,ha már nem olyan lángoló a szerelem akkor már kevésbé tud ellenállni a kisértésnek.Persze a férfiak mentségére szolgál azért az hogy a mai világban amikor a nők szinte mindent megmutathatnak magukból mert a dívat ezt lehetővé teszi akkor aztán tényleg elég nagy a kisértés.Lehet hogy tényleg én tévedek és mégis van olyan férfi aki a világ összes gyönyörű és szexi nője kedvéért sem csalná meg a párját,akkor ha van ilyen most megemelem a nem létező kalapomat előttük.De sajnos én ebben nem hiszek.
165. spinneli (válaszként erre: 163. - Pahi)
2012. okt. 19. 18:23

Körülöttem több olyan példa van, ahol nincs megcsalás, mint ahol van.Több évtizedes kapcsolatok esetében is.


Sem a férjemről, sem magamról nem tudom elképzelni, hogy megcsalnánk egymást, azt igen, hogy történik valami velünk, és elhidegülünk, elválunk-ez mindig és minden esetben benne van a pakliban, de azt soha nem feltételezném róla, hogy gerinctelenül a hátam mögött kavarna. Ha más kell, elém áll, és lelép.

Így ismerem, azért mentem hozzá, mert egyenes és érzelmileg érett ember.

164. spinneli (válaszként erre: 162. - Pahi)
2012. okt. 19. 18:19

Akkor gondolom tolerálnák, ha a feleségük tenné ugyanezt.

:)

163. pahi (válaszként erre: 153. - Spinneli)
2012. okt. 19. 18:16
Nem csak a saját rossz tapasztalatomból indulok ki,ha nem sajnos az ismerőseim tapasztalataiból.Én csak örülni tudnék ha nem így lenne,talán vannak kivételek.Ha te vagy a párod azok közé tartozól akik soha nem esnek a megcsalás csapdájába,de nem csak eddig hanem egész életed során akkor csak gratulálok nektek!De ez majd csak a végére derül majd ki,ha majd leélted az életed.
162. pahi (válaszként erre: 157. - Fb9ab822c9)
2012. okt. 19. 18:11
Én még nem!Soha nem fogom megérteni azokat az embereket akik anélkül is ágyba tudnak bújni valakivel hogy érzelmileg kötődnének hozzá.Lehet hogy csak én vagyok ilyen,de lehet akár milyen jó egy pasi kinézetre ,persze azt mondom milyen jóképű,de nem jut róla az eszembe hogy de lefeküdnék vele.Arról meg nem is beszélve hogy ha szeretek valakit akkor én úgy érzem az ővé vagyok testestül lelkestül,hozzá tartozom.Lehet hogy nem így kéne lennie de én ilyen vagyok.Egyébként én azt gondolom hogy sokan akkor is félre lépnek ha otthon minden rendben van.Sok férfit hajtja az ujdonság utáni vágy.Nagyon sok kollegám beszélt nekem erről,hogy ők szeretik a feleségüket,és minden jól működik köztük és nem is hagynák el őt,de kell nekik az ujdonság,és az a tudat hogy képesek hódítani.Mindig arra hívatkoznak hogy jellemileg ezen a téren ők gyengék,és hogy nem hiába volt régen többnejűség.Tudom sok nő is ilyen.Én azokat a nőket irigylem akik képesek elnézni a férjüknek ezeket a kicsapongásait többször is.Én csak egyszer tudom megbocsátani és azt is nagyon nagyon nehezen,és csak akkor ha tényleg bánja amit tett.De sajnos a bizalom már soha sem lesz a régi.Az lenne jó ha az agyunk szelektálni tudná a rossz és jó emlékeket,és a rosszakat kitörölné örökre.De nem sokkal élesebb a kép,és a fájdalom ,mint a jó emlékeknél.
161. fb9ab822c9 (válaszként erre: 152. - Pahi)
2012. okt. 19. 13:27

Mégis sokan ezt teszik...

Pedig egyszerűbb volna akkor már a válás.

De én tudom mikor lehet tudni,hogy egy férfi hűséges-e ;)

Ha valakitérdekel majd irjon rám.

160. fb9ab822c9 (válaszként erre: 155. - Spinneli)
2012. okt. 19. 13:25

Mindnekinél vannak jobbak,igen ez igaz.

Mondok egy lehet rossz példát.

Van egy telefonom amit imádok és nem vágyok semmilyen másra pedig kaptam is már egy sokkal jobbat,szebbet mert elromlott,de én most is azon vagyok,hogy azt a régi teleómat akarom mert azt szeretem mai napig és valahogy megakarom csinálttani és nem akarom más telefont még ha sokkal jobb is.

159. fb9ab822c9 (válaszként erre: 155. - Spinneli)
2012. okt. 19. 13:24

Akinekek már csak egy pillanatra is eszébe jut a félrelépés,az nem pont azért mert otthon gondok vannak..hanem mert ilyen a nő vagy a férfi.

Nekem akármilyen jó hapsi tapadhatna rám,ha éppen van barátom elküldeném a ...

Én ilyen vagyok,sokan mások meg nem.

158. spinneli (válaszként erre: 156. - Fb9ab822c9)
2012. okt. 19. 13:21
155-ös hsz.
157. fb9ab822c9 (válaszként erre: 147. - Pahi)
2012. okt. 19. 13:21
És te még nem csaltál meg senkit?
156. fb9ab822c9 (válaszként erre: 154. - Spinneli)
2012. okt. 19. 13:20

Nem agy és felelőség nélkül születtek.

Hanem egyszerűen ilyenek...nem akarom a férfiakat védeni,de mindenkinek a hütlenségről a férfi jut eszeébe..ez hülyeség.A nők is ha olyan a nő,akkor olyan könnyne félrelép...sokat láttam én már ilyet.

De olyat is láttam,hogy a férfit ránem tudták venni még egy sztríptíz elvitelre sem,mert barátnője volt éppen..

Na szóval lehet ezen elmélkedni.

2012. okt. 19. 13:20

Azért nem szeretem az ösztön és az ilyennek született érveket, mert nem feltételezi azt ami a legfontosabb abban, hogy hűséges tudjon maradni az ember, mégpedig a felelősség, és az érettség és a tudatos döntés erejét.


Mindenkinél van jobb nő/férfi, mindig lesznek olyan időszakok, mikor a kapcsolat éppen nem megy, vagy jól esne egy idegen-izgalmasabbnak tűnő fél érintése/szép szavai-ilyenkor kell ésszel lenni, és emlékezni arra, hogy mit fogadtam meg a másik felemnek, miért élek vele, mik a céljaink, és, hogy megéri-e borítani az egészet.

154. spinneli (válaszként erre: 151. - Fb9ab822c9)
2012. okt. 19. 13:16
Agy és felelősség nélkül születtek, komolyan?
153. spinneli (válaszként erre: 147. - Pahi)
2012. okt. 19. 13:16
Próbálj, ne csak a saját rossz tapasztalataidból kiindulni.
152. pahi
2012. okt. 19. 13:16
Én azzal teljesmértékben egyet értek hogy a nők között is sok van aki hűtlenkedik.Nem vagyok szentéletű,nem ítélkezem mások felett,de azt elítélem amikor egy nő vagy egy férfi egy másik család életét teszi tönkre nem nézve a gyerekeket sem.
151. fb9ab822c9 (válaszként erre: 148. - Spinneli)
2012. okt. 19. 13:15

Én több nőt ismerek akik hütlenebbek a férjükhöz..

Van olyan férfi és nő,aki egyszerűen ilyennek születnek.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook