Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért lehet ilyen vastag az Endometrium menstruáció után? fórum

Miért lehet ilyen vastag az Endometrium menstruáció után? (tudásbázis kérdés)


9. Netty80 (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2015. máj. 11. 15:57
Szia!Koszonom kerdesed.Egyenlore semmi donto nem tortent. A teszt negativ.Ket napja,ahogy kellett volna, pici pecsetelos verzesem van,de nem jon meg,ez a harmadik napja mar.Ilyen meg sosem volt,de lehet beindul ma-holnap. Ha nem, csutortok kornyeken elmegyek orvoshoz. Addig nem,mert En Angliaban elek es itt sajnos nem utalgatnak be olyan konnyen ultrahagra,viszont a maganorvos megfizethetetlen. Kenytelen vagyok varni.Irok mi tortenik :)
8. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Netty80)
2015. máj. 10. 15:51
Na? Mi az eredmény?
2015. máj. 9. 15:46
Egyebkent nem hiszem,hogy terhes lennek.Nem ertem mi lehet ez,hiszen verzes zavarom sincs. Ma vettem egy ujabb tesztet azert,a biztonsag kedveert.Holnap megcsinalom.
2015. máj. 8. 16:02

Hat igen,azt mondta,igazabol terhesseg elejen szokott ilyen vastag lenni,szoval csodalkozott is,hogy 9napja menstrualtam.Mert akkor lenyegesen vekonyabbnak kellene lennie.

Nem tudom mit gondoljak,ossze vagyok zavarodva :)

2015. máj. 8. 15:29
gondolom, az orvos mondta, hogy terhességhez viszont éppen elég jó a méhnyálkahártya vastagsága! :)
2015. máj. 8. 15:27

valószínűleg még nem mutatja ki a terhességi teszt, majd pár nap múlva csak


ha vasárnapra várod/nem várod a menzeszed, akkor elég, ha hétfőn, kedden tesztelsz reggel első vizeletből

2015. máj. 8. 15:26
ok...koszonom valaszod
2015. máj. 8. 15:24
én még tesztelnék pár nap múlva
2015. máj. 8. 14:13

Sziasztok!

Aprilis 24-en voltam ultrahangon ellenorzes celjabol.Utolso menstruacio idopontja aprilis 15. Az endometrium igy,aprilis 24-en,17.4mm volt.Semmi rendellenesseg nem mutatkozik,sem ciszta,petefeszkek rendben,nem latott semmi rendkivulit az orvos.12 heten belul vissza rendeltek. A ciklusom 24 napos es se nem eros,se nem gyenge.Nem fajdalmas.Vasarnapra varom a kovetkezo menstruaciot.Csinaltam ket terhessegi tesztet ket -harom napja,minketto negativ.Menstruaciot jelzo tetsi tunetek vannak,mellfeszules,szurkalasok. Van valakinek hasonlo tapasztalata? Vajon miert lehet ilyen vastag az endometrium menstruacio utan es ugy,hogy hala Istennek egyeb nogyogyaszati rendellenessegek nem lathatok? Koszonom valaszotokat. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook