Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért lehet az, hogy a tálcáról eltűnt a vírusirtóm jele? Baj ez, vagy nem számít? (Tegnap még ott volt...) fórum

Miért lehet az, hogy a tálcáról eltűnt a vírusirtóm jele? Baj ez, vagy nem számít? (Tegnap még ott volt...) (tudásbázis kérdés)


12. Rozália (válaszként erre: 11. - Access)
2010. ápr. 18. 07:32
XP-m van, úgyhogy e szerint megcsinálom. Köszi szépen:))
11. access
2010. ápr. 18. 07:27

Szia Rozália!

Vissza lehet tenni. Bár nem tudom milyen OP rendszert használsz. Ha XP rendszert, akkor a val alsó sarokban van a start ikon. Rá teszed az egeret, majd jobb egérgombra katt. Ekkor megjelenik egy kis ablak. Felsorol néhány dolgot. Azok közül a tulajdonságokra tedd az egeret, majd bal gombra katt. Megjelenik egy másik ablak, melyben látsz 2 választási lehetőséget. Tálca és Start menü felirattal. A Tálca fülre katt. Ezután alul látni fogyz egy olyan feliratot: Tulajdonságok. Erre katt. Ismét váltani fog az ablak. Felsorolja a telepített programokat. Megkeresed amit szeretnél. Rá teszed az egeret. Itt egy lenyitható fül van. Ez a lényege. Ennél lehet kiválasztani azt a részt, hogy mikor látszódjon. Választási lehetőségek: Elrejtés ha nem aktív, Sosem látszik, Mindig látszik. Ezt értelem szerűen kiválassztod. Tehát mindig látszik. Majd Ok gombra katt. Ekkor bezáródik az egyik ablak, a másiknál ami ott maradt, arra először az Alkalmaz feliratra katt, majd az OK gombra. Ezzel az is bezáródik és ezután már ismét láthatod a programod ikonját és nem is fog eltűnni. Más feltelepített programnál is elő fordulhat az, hogy eltűnik az ikonja, de ezzel vissza lehet hozni.

2010. ápr. 18. 06:38

Nah, mindegy. Ha nem fontos, hát nem fontos.

Köszönöm a segítségeteket:)

9. Rozália (válaszként erre: 8. - 3cbd320f88)
2010. ápr. 18. 06:22
Az volt az első ijedtemben:) De végül is csak azért hiányzik onnan a jele, mert megszoktam, hogy ott van...
2010. ápr. 18. 06:19
lehet hogy csak véletlenül rossz helyre kattintottál nekem az egész tálca szokott máshova ugrani pedig elméletileg le van zárolva, nem hiszem hogy gond, de biztonság kedvéért indíts egy vírusírtást
7. Rozália (válaszként erre: 4. - Ekka)
2010. ápr. 18. 06:06

Bocsi,. itt vagyok, akkor még egyszer:


Nnnnah. ez az amit nem tudok, hogyan kell. Egyszerű? elmondod?

6. valentinia (válaszként erre: 5. - Valentinia)
2010. ápr. 18. 06:05
Bocs, közben átléptem a párom dominóját elvenni:)
5. valentinia (válaszként erre: 4. - Ekka)
2010. ápr. 18. 06:04
Nnnnah. ez az amit nem tudok, hogyan kell. Egyszerű? elmondod?
4. Ekka (válaszként erre: 3. - Rozália)
2010. ápr. 18. 05:57

Lehet, hogy véletlenül, velem is előfordult már, hogy valamit eltűntettem.

..ha nagyon hiányzik, akkor tedd vissza:)

3. Rozália (válaszként erre: 2. - Ekka)
2010. ápr. 18. 05:42
Rajta van persze, a programok között meg van. Csak megzavart, hogy amikor bekapcsoltam, nem jelent meg a tálcán.... de én nem oldottam fel....:(
2. Ekka
2010. ápr. 18. 05:37

Gondolom a tálcán való rögzítése fel lett oldva..

Nem baj, ha nincs ott, a gépeden rajta van;)

2010. ápr. 18. 05:17
Miért lehet az, hogy a tálcáról eltűnt a vírusirtóm jele? Baj ez, vagy nem számít? (Tegnap még ott volt...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook