Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért keres meg engem újra és újra? fórum

Miért keres meg engem újra és újra? (beszélgetős fórum)

2020. nov. 3. 09:28
Unatkozik.
2020. nov. 3. 09:13
Ha csak irkáltok, akkor barátként is tekinthet rád. Amikor nincs csaja, több ideje van a barátokra.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - F.frezia)
2020. nov. 3. 07:22
Ez igaz. Nem udvarol vagy ilyesmi. Csak írkálunk. Talán valóban kíváncsi mi van velem..
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Tuskoledi)
2020. nov. 3. 07:20

A volt barátnője rettentően nagy hatással van rá. 10 éve jártak 3 évig. Az elmúlt 7 évben 3X jöttek újra össze. De közben volt nekik más is, de ha egyedül voltak, egymásnál kötöttek ki.


Pár hete a csaj kommentelt a képe alá valami "cukit".

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Vivo44)
2020. nov. 3. 07:16
Ebben van valami. Meg talán az is benne van, hogy mi lett volna ha? Mert tudom, hogy tetszettem neki nem is kicsit + rengeteget és jókat beszélgettünk.
6. f.frezia (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 3. 05:53

Ha te már csak haveri szinten beszéltél vele, akkor miért baj, hogy haveri szinten rád ír?


Kezeld annak a dolgot ami és ne láss bele többet.

5. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 3. 04:58
Jól érzed. Ha ló nincs szamár is jó.
4. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 3. 04:50
Könnyen befolyásolható pasinak tűnik. Na, én szenvednék egy ilyen mellett.
3. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 2. 23:12

Mert a pasik genetikailag úgy vannak berendezkedve, hogy álmodoznak. Már kielégíti (nem szexuális vonatkoztatásban) az egyik receptorukat, ha nővel kommunikálhatnak, ha csak egy szia erejéig is.

Igen, ha nincsen más, jó vagy arra te is, hogy egy-egy mondatot váltson veled, csak mert nő vagy.

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 2. 22:52
Szerintem ezt pontosan így,ezekkel a szavakkal kérdezd meg tőle.
2020. nov. 2. 22:04

Munkatársak vagyunk. Mikor a céghez kerültem, elkezdett udvarolni. Végül randiztunk 3X. De aztán leépített, mert a volt barátnője csettintett, ő meg szaladt. Lenyeltem ezt, bár nem esett jól. Aztán szétmentek, és újra elkezdett közeledni. Én nem akartam már őt, így csak haveri szinten beszéltem vele. Majd hamarosan másik barátnője lett. Pár hónapja szétmentek, erre kb 1 hónapja írt nekem hogy mizu velem. És tegnap újra, hogy képzeljem el ez meg az van vele


Kicsit úgy érzem mikor nincs neki más, eszébe jutok és jó neki egy csajjal írkálnia, de annak mi értelme?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook