Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért kell egy 40 éves nőnek magyarázgatnia, hogy jól van? fórum

Miért kell egy 40 éves nőnek magyarázgatnia, hogy jól van? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
16. dee (válaszként erre: 15. - Cskata)
2006. szept. 30. 00:18
Erre én is kíváncsi lennék,szólj ha tudod a magyar címet!
15. cskata
2006. szept. 30. 00:15
Sziasztok! Vki meg tudná adni annak az oldalnak a címét, ahol a biológiai kort ki lehet számolni? Csak egy angol nyelvűt találtam, és vagy én vagyok a béna, vagy ők - de nem kaptam eredményt.. pedig kíváncsi lennék rá :)
14. Danica
2006. szept. 29. 23:52
Sziasztok! Az egyik honlapon találtam egy szupi kis tesztet, amit ha kitöltök, megtudom a biológiai koromat. Nos, káprázatos: 39 éves vagyok, és a biológiai korom pedig 53 év. Na milyen???? Bár mindenki annyi, amennyinek érzi magát. Én néha 70 is vagyok szerintem!
13. Darien
2006. szept. 15. 07:35
A világban annyi példa van arra, hogy nem csak biológiailag fiatal korban lehet tartalmas életet élni. Szomorúnak tartom, hogy egy negyvenes nőt, aki mondjuk szült két gyermeket, helyt áll a munkahelyen, otthon a gyerekek és a férje mellett, egyszerűen leírnak, mert esetleg van egy-két ránca, egy-két plusz kilója, néhány ősz hajszála, stb. Ez annyira talmi dolog. Az egyik legszebb nő a világon szerintem Mariann, a kolléganőm, elmúlt már 50. De van benne valami ellenállhatatlan báj, ami a nőkre is igen erősen hat. :)
2006. szept. 14. 10:57
A férfiaknak nem azt szokták mondani,hogy 40körül vannak a legszebb férfi korban?A nők meg hervadásnak indulnak.A nagy túróst!Én boldogan lennék olyan csinos és energikus,mint az 50éves Anyukám!Nagyon sok dolgot befolyásolnak a gondolataink!Időek között dolgozva azt tapasztaltam,hogy akinek vannak céljai általában szép kort megél és tevékenyen telnek még az utolsó napjai is.Aki viszont elkeseredett,nemegyszer hónapok alatt átjuttatta magát a túlvilágra minden komolyabb betegség nélkül.Ismertem egy nénit aki 56éves korában kezdett verseket írni.Komolyan mondom mire 92lett,már egészen jól ment neki!
2006. szept. 14. 09:15

38 éves múltam. Tegnap csináltam egy tesztet, ami megmutatja, hogy mennyi valójában a biológiai korod. Eszerint 32 évesnek felelek meg. :)

Egyébként valóban mindig fiatalabbnak érzem magam, mint a valós korom. Az egyik barátnőm (5 évvel idősebb) 5 évvel ezelőtt azt mondogatta mindig: Már nagyon öregnek érzem magam! Kicsit félve vártam, hogy mikor fogom én is ezt érezni, de egyelőre még nem jutottam el idáig. Ő viszont 43 éves korára eljutott oda, hogy belefásult mindenbe. Folyton elégedetlen, rossz kedvű, nem is tudja mit kezdjen magával. Szóval szerintem ez is, mint minden más, a fejben dől el!

10. katmamus (válaszként erre: 9. - 2ab728965c)
2006. szept. 14. 08:42
Én 42 évesen még szültem, nem éreztem magam sem elhasználtnak sem öregnek. És most 50 évesen sem
2006. szept. 14. 06:38
Na akkor itt egy "nyomorult" 41,5 éves vénség. Hál isten én egyáltalán nem érzem magam se öregnek, se roggyantnak. A melóhelyemről ugyan épp nemrég rúgtak ki, de nem a korom miatt, csak túl sokan voltunk, azért. Amúgy meg van egy klassz nagycsaládom, egy kutyám, anyám-apám a szomszédban, Robbie Williams a hifi tornyomban( lehetne kicsit közelebb is hozzám az ipse....grrrr)szóval velem-nálam asszem minden oké.
2006. szept. 4. 11:36

Én kifejezetten szeretem az idősebb, tapasztaltabb emberek társaságát. Anyósom 50 éves, de a mai napig csinosan, ápoltan jár. Még sosem szólták le, hogy öreg és hasznavehetetlen. Ettől amúgyis kinyílik a bicsesz a zsebemben.


Azt nem értem, hogy ha egy nő mondjuk nőiesen telt, van egy-két ránca, és nem a Miss Kihaénnem sorozat legújabb modellje, miért kellene eltemetnie magát? Arról pedig, amit a munkáltatók csinálnak, ne is beszéljünk. Az egyszerűen undorító.


Én benevezek a szigetbe. :) Nézzünk körül valahol a Karib-tengeren. :)

2006. júl. 10. 10:39
Faw!SZERETETTEL!!!
6. 4726e582cf (válaszként erre: 5. - 3b4055e2b2)
2006. júl. 9. 11:54
Ok, menjünk :D... bár még nem vagyok 40, de azért mehetek ugye? :DDDD
2006. júl. 8. 22:09
Talán jó lenne venni egy még lakatlan szigetet közössen mindazokkal akik valóban ugy gondolják , hogy alap a harmónia ,egészség, jólét!Összetudnánk dobni annyi pénzt? Akkor sok jó emberre van szükség!
4. 4726e582cf (válaszként erre: 3. - 3b4055e2b2)
2006. júl. 8. 20:08

Hát igen, sajnos sem a tapasztaltat, sem a becsületest nem értékelik.

Nálunk is úgy van, hogy a régi mag húz, felveszik az újakat, akik max 2 - 2,5 hónapig maradnak vagy elküldik őket, vagy ők mennek el maguktól, mert nem felel meg a munka mennyiségéhez a fizetés. Nos a régi magot sem fizetik meg. Bár én nem vagyok még 40... de az én korom is már "júj ilyen idős vagy?!" hát az agyam hagyom el! Akkor egy 40 éves nő mit kap a fejéhez??? Horror, ami itt folyik, komolyan!


Igen ez is igaz, hogy inkább befogják a szájukat, csak legyen miből fenntartani magukat. Ha nem tennék, repülnének :((((((((, így marad a kizsákmányolás.

2006. júl. 8. 15:44
Szerinted miért mükődik ez az ország ilyen sok kudarccal? Hát nekem is ez a tapasztalatom, hogy sem a becsületes dolgozót sem a tapasztalt dolgozókat nem tudják megbecsülni, hogy miért? Gondolom elegük van a kioktatásból és most a saját bőrükön akarják tapasztalni a pofonokat!Talán egy kicsit nagyobb a szakadék a befolyásos szükebb ember csoportok és a hétköznapi embercsoportok között! Aki ott van a tűz mellett,az pedig lehetőséget kap , hogy szívja a vérét annak akinek meg kell küzdenie a fennmaradásért!Mert ugye jelenidő állása szerint sokan befogják inkább a szájukat, hogy legyen miből fenntartani magukat.Hatalmas összefogásra lenne szükség/ országos szinten/ de egy fecske nem csinál nyarat!- mint mondani szokták.
2006. júl. 8. 08:34

Persze ezt meg lehetne kérdezni a következő emberöltő váltáskor is.

Társadalmunkban newm használjuk ki a szellemileg fizikailag agilis embereket, pedig tapasztalatuk leélt éveik alapján nagyon sok tudást halmosznak fel, s azzal jócskán lehetne pótolni az érzékszervek "megkopásából adódó" kisebb teljesítmény.

Igen tudom, a mi társadalmunkban minden korosztály tele van panasszal. Tisztelet (igen nagy) a kivételnek :)

Muszáj ennek így lennie?

2006. júl. 8. 08:30

és most lépett be a felnőtté válás korszakában.

Társadalmunkban úgy van elkönyvelve, hogy 40 fölött egy nő már csak öreg és kissé "amortzált" lehet. Különösen ha még szúlt 2-3-4 gyermeket. Na te nő, neked aztán már annyi!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook