Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért kelek reggel úgy fel, hogy fáj a derekam? Este semmi bajom. fórum

Miért kelek reggel úgy fel, hogy fáj a derekam? Este semmi bajom. (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. jan. 30. 16:38
Érdemes megvizsgáltatni... Én a hőterápiás eszközöket tudnám ajánlani, hátha csillapítják a fájdalmat!
36. ircsi7 (válaszként erre: 35. - Ae294c4916)
2010. ápr. 12. 07:40
Szia. Nőgyógyászati nem hiszem ott voltam novemberben.Volt gyulladásom de akkor éppen nem fájt a derék hát.Ott már azóta voltam vissza rendbe vagyok.Nyomásra nem fáj sehol a hátam ,a körzetis szerint nagyon kötöttek az izmaim(gép előtt vagyok sokat keveset mozgok)és most azért gondoltam,hogy megyek a gyógymaszírozásra.De ma majd még meglátom mit mond a rheumatológus.De leírnád,hogy mi az a tea?
2010. ápr. 10. 18:36

A veséid rendben vannak?

Nem jön a hideg az ágy alól?

Nincs nőgyógyászati bajod, ami kisugározhat oda?

Nekem is sokat fájt a derekam, már régóta szenvedtem vele.

Egy petefészek cisztát találtak, meg a méhemben sokat. De szerencsére egy gyógynövény tea keverékétől elmúltak.

34. ircsi7 (válaszként erre: 33. - Gulyasanitu)
2010. ápr. 10. 09:50
Már nem tudom mi a jó vagy a rossz.Azóta ágyat cseréltünk,most matrac van valami ortopédiai,de most megint ott tartok, hogy hétfőre van időpontom a rheumatológiára.Tehát ezen is fáj.A körzeti orvos azt mondta hogy szerinte nagyon kötöttek az izmaim.Majd kiderül,most egyenlőre jövő héten bejelentkezem egy gyógymasszőrhöz. Oszt majd meglátjuk,hogy az elég e ha évente 1-2-szer elmegyek masszírozásra
2010. ápr. 3. 22:59
tuti rossz az ágyad,matracod!
32. hemo (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2010. ápr. 3. 22:49

[link]


Ilyen matracot vettem azóta 2 hónapja fáj a derekam.. Mintha bal oldalon a csipőm fájna reggel eléggé sántikálok is...

Lehet ez a matractól? Meg fog ez javulni vagy adjam el?

2010. febr. 17. 17:51

rossz a fekvőhelyed!

nekem is fájt sokat..reggel úgy ébredtem mindig.


aztán ágyat és matracot vettünk. gyógymatracot nem gagyit.

mondták az üzletben ne ijedjek meg ezzel is fog fájni egy darabig..és tényleg így volt..


aztán mikor már megszokta a hátam, derekam,h egészségesen fekszem..nem fájt többé.

este vagy délután lefekszem a brillebek ágyra , matracra..kész felüdülés..

30. McKenzi (válaszként erre: 29. - Ircsi7)
2008. nov. 18. 17:46
Nekem négy hónapig fájt, de nagyon puha ágyon aludtam ráadásul sokat emeltem félkézzel (gyereket:))) Végül elmúlt hogy mitől azt nem tudom, mert előtte egy hónappal leköltöztem a földre aludni (3 cm-es szivacson) és két hétig szedtem diclofenacot - ezzel egy időben elkezdtem kímélni a derekam nem emeltem nehezet. Elmúlt, pedig már volt időpontom is gyógytornára. (McKenzie torna a neve akárcsak a nickem, de ez utólag derült ki :)
29. ircsi7
2008. nov. 18. 17:24
Én már mindent kipróbáltam.A földön alvást is,nem javult.Doki lett a vége,kaptam gyógyszert meg kenőcsöt,mert állitólag levoltak tapadva az izmaim.Most vagy 2 hete tök jó.Tehát nálam nem az ágy volt a hibás,mert úgy gondoom akkor azóta is fájna.
28. Icus
2008. nov. 18. 05:52
Nálam a nagyon kemény szivacsos ágy a bűnős:( Éveken át volt egy 5centis laticelünk és minden este a szekrény mögül elővettük és azon aludtunk. Már sírtam reggelente annyira fájt a derekam éjjel megmozdulni sem tudtam:( De, azt hittük direkt ez jó a fájó deréknek, hat nem:( Most egy nagyon kényelmes ágyunk van és soha semmi problémám:) Csak sajnos megy tönkre:(
27. otis
2008. okt. 24. 17:47

kókusz alj, latex tető


ez a matrac!

26. ircsi7 (válaszként erre: 24. - Csera)
2008. okt. 24. 17:36
Köszönöm.Aranyos vagy.Remélem Én is,hogy elmúlik.
25. 79c4a8a7a1 (válaszként erre: 23. - Ircsi7)
2008. okt. 24. 16:27
Hát nem tudom, mielőtt vennék valami normálisat biztos utána néznék, hogy fájós derékra, vagy hátra mit ajánlanak. Gondolom vannak ezek az újfajta - amúgy heroin áron kapható - matracok (nyak alátámasztós meg memória izé-bizés ágybetétek), amik talán jók lehetnek. De szerintem én olyat vennék, ami jó kemény és sokáig megtartja a formáját (mellesleg a pénztárcát is kíméli), különben elgémberednek a tagjaim.
24. csera
2008. okt. 24. 15:59

Örülök, hogy ma jobban keltél:)!

Lehet pár nap alatt rendbe jössz.

23. ircsi7 (válaszként erre: 20. - 79c4a8a7a1)
2008. okt. 24. 12:29
Az enyém is szivacs.De mi a jó a matrac????
22. ircsi7 (válaszként erre: 21. - D0860dee94)
2008. okt. 24. 12:26
Szivacsos az ágy szerintem az a bűnös.De az éjszaka leköltöztünk a földre.Laminált padló van,arra tettünk hungarocelt ,plédet,úgyhogy tök jó volt.A párom jót is aludt rajta csak bennem volt a hiba,mert szokatlan volt a hely.De ma már jobb a derekam mint tegnap volt.Tehát ma is földön alszunk, és meglátjuk mit hoz a holnap reggel!Ha az ágytól van akkor kénytelen leszünk cserélni.Csak attól félek,hogy kicserélem aztán utánna is fáj.Na de majd meglátjuk!!
2008. okt. 24. 11:56
puha a matrac, amin alszol, nem?!
2008. okt. 24. 11:54
Ma reggel is így keltem, persze ehhez közrejátszik, hogy szivacs az alvóalkalmatosság és már eléggé kifeküdhettem, amiért süppedős lett, így aztán nincs ami alámtámasszon. Felülni is nehéz sokszor. Kellene már egy normális kemény fekhely.
19. ircsi7 (válaszként erre: 15. - Csera)
2008. okt. 23. 17:26
Oké!Holnap megírom.Hogy van-e ízületi problémám azt nem tudom.Ha nem javul jövőhéten már elmegyek a dokinőhöz.Kb 2 hete nagyon meg voltam fázva és ez utánna jelentkezett.Nyomásra nem érzem,hogy hol fáj,csak ha hajolok akkor érzem ott lent a derekamnál,hogy nem jó.Majd csak helyrejön.
2008. okt. 23. 16:49

Nekem is voltak ilyen problémáim,és nem vagyok túl súlyos.Évekig vettük adtuk el az ágyakat,mire megtaláltuk azt ami az én hátamnak és derekamnak a megfelelő.És még attol is van derék fájás reggel ha valaki nyugtalanul alszik éjszaka és sokat forgolodik,vagy többet alszik a napi 8 óránál.Ezt viszont tapasztalatból tudom.De az ágy a meghatározoja ki hogyan alszik,és persze hogyan van elhelyezve.Mert miután megtaláltuk a megfelelő ágyat még sokáig volt hogy fájt a derekam reggel.Nekünk az ablak alatt van az ágyunk és a fejünk része is az ablak fele van.És valahol olvastam,hogy a láb nem lehet ajtó fele,igy fogtam magamat és megfordultam egyik este,igy a fejem volt az ajtó fele és a lábam az ablaknál.Azota sem fáj a derekam reggelente.


További szép napot nektek

2008. okt. 23. 16:36

A múltkor a szépségszalonban pont erről beszélt az egyik hölgy... eljár csontkovácshoz, azóta nem fáj neki. Azaz az első 2 alkalom után hetekig csak rosszabb volt (be is gyulladt neki minden, de azóta tökéletesen rendbejött...

Szerintem egy próbát megér! Ráadásul ha a kovács rendbeteszi a "tartásod" akkor onnantól kezdve már azt is érezni fogod, ha nem jó az ágyan, vagy rossz a széked...

2008. okt. 23. 16:27
NEm olvastam vissza, ha valaki írta bocsi, de ha egészségügyi bajod nincs, akkor szerintem a matrac/ágy a gond.
15. csera
2008. okt. 23. 16:24

Ezt indítási fájdalom hívják! Persze, ha van valamilyen ízületi problémád. Egészséges embereknél nincs így.

Tényleg egyszer szánd rá az időt, egy reumatológusra, Ő megmondja van-e valami bajod és hogy kell kezelni!

Azért holnap visszanézek, írd le mi újság veled.

14. ircsi7 (válaszként erre: 13. - 4a1f0a2061)
2008. okt. 23. 16:20
Én is ezen gondolkozom!!!!
2008. okt. 23. 16:15
Én is sokáig így voltam, de kicseréltem az ágyamat jó matracosra és azóta semmi bajom.
2008. okt. 23. 15:31
Sajnos igen 43 éves vagyok, ez már korral jár. Viszont a nap folyamán bejáródik :)
2008. okt. 23. 14:33
többször is elöfordult,rosszul fordultál,én sokszor a nyakamat alszom el.Mutasd meg az orvosnak,vagy menj el aCERAGEM masszázságyra,jot fog tenni.
10. judit0625 (válaszként erre: 8. - Ircsi7)
2008. okt. 23. 13:42
A "földi alvást" meg kell szokni!!! Mi úgy kb 10 éve nyáron leköltöztünk a földre, mert gondoltuk hátha ott hűvösebb van!!!!! Persze nem volt, de olyannyira megszoktuk, hogy az első év telén még visszaköltöztünk ugyan még az ágyra , de azóta sem!!!!!!
2008. okt. 23. 13:21
Köszike mindenkinek a tanácsát.
8. ircsi7 (válaszként erre: 6. - C42a13b98c)
2008. okt. 23. 13:14
Sziasztok!Én is arra gondoltam,hogy rossz az ágy.Túlsúlyom nincs.Ma este leköltözöm a földre majd meglátom mi lessz az eredmény.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook