Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért kegyetlenek az emberek? fórum

Miért kegyetlenek az emberek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
118. 6692b3d195 (válaszként erre: 117. - FrauJost)
2018. jún. 14. 14:44
Gondoltam, hogy indítok egy fórumot a következő címmel: "Eladtam a tájföldi nyaralómat 100 milláért, mert csak évente 2-3 hónapot vagyok kint, inkább Malajziában szeretek élni. Jól teszem ha a pénzből veszek a többi luxuskocsim mellé egyet vagy szerintetek inkább alapítsak saját egyházat és építsek templomot magamnak?" Elméletileg ez sérti a szabályzatot, mert más emberekből rossz érzést vált ki...:)
117. frauJost (válaszként erre: 116. - Michelle.r)
2018. jún. 14. 14:28
Á dehogy! Ha én kegyetlen lennék akkor nem hsz-t törölnek hanem a regisztrációmat 😂 de most komolyan semmi olyat nem írtam 😨 no de mindegy is, majd hozzászokom.
116. michelle.r (válaszként erre: 113. - FrauJost)
2018. jún. 14. 14:24
Biztos kegyetlen 'vótál :D
115. frauJost (válaszként erre: 114. - Lapbarna)
2018. jún. 14. 13:08
😀
114. lapbarna (válaszként erre: 113. - FrauJost)
2018. jún. 14. 13:02
Már megint? :D
2018. jún. 14. 11:23
Csak tudnám miért törölték a hsz-om 😨
112. PöttyösPanka (válaszként erre: 101. - Sebenemarika1976)
2018. jún. 14. 10:57
Azért az csak jelent valamit, ha >mindenki< azt tanácsolja neked, hogy keress fel egy pszichológust. És nem azért mondják, mert rosszindulatúak veled, hanem mert jelen pillanatban >ez az egyetlen használható jó tanács<, ami segíthet a helyzeteden. Értjük mi, hogy te itt azt várod, hogy valaki leír neked egy varázsigét, amit csak el kell mormolnod, és egycsapásra megváltozik minden anélkül, hogy neked bármin is változtatnod kellene, de sajnos nincs ilyen könnyű megoldás. Nehéz helyzetben vagy, amiből csak kemény munkával lehet kikecmeregni, de önsajnálattal, és mások hibáztatásával nem. Nem gondolod, hogy ha mindenki fordítva hajt az autópályán, akkor te tévesztetted el az irányt?
111. michelle.r (válaszként erre: 101. - Sebenemarika1976)
2018. jún. 14. 10:41

Te vagy az egyetlen, aki a feszültséget itt próbálod levezetni. Tök mindegy ki mit ír, te kikelsz magadból és minősítesz.


Igen, elhagyott. Tudsz rajta változtatni? Nem. Egyedül kell fenntartanod a maradék családodat. Tudsz rajta változtatni? Nem. Változik valami attól, ha állandóan frusztrál és dühös vagy, és utálod a világ azon részét, akinek könnyebb az élete? Nem.


Akarsz ezen változtatni?

2018. jún. 14. 09:31
az egész világ kegyetlen, az emberek nagy része ehhez alkalmazkodott
109. MenoPause (válaszként erre: 103. - Sebenemarika1976)
2018. jún. 14. 08:56

Te a múltban élsz, és ott is ragadtál.


Nem, nem csak bosszankodhatnál, teszed is, sőt dühöngsz. Minden jóindulatú hozzászólásra ordibálva reagálsz. Hogyan várod el, hogy másképp álljanak hozzád az emberek?


A miértre, hogy miért történik mindez Veled, csak Te fogod megtalálni a választ. Ha valóban akarod.

108. deli
2018. jún. 14. 08:55
Vannak emberek akikre nem érdemes egy percet sem pazarolni. Ha jó nekik úgy ahogy vannak, hagyni kell őket...
2018. jún. 13. 19:34
Ezt a cenzúrát kezdem én is unni itt. Amikor semmi sértőt nem írok vagy olyat ami nem illik a fórumra és jelzés nélkül törölve van.
2018. jún. 13. 18:18
Az még kimaradt,hogy saját magadon és életeden te tudsz változtatni.El kell engedni a múltat,a jelenre és a jövőre kell koncentrálni.Gyermekeidnek jó ez a megkeseredett anya szerinted?
2018. jún. 13. 18:14
Nem csak akkor lehet problémás élethelyzet,ha valakit elhagy a férje!!Neked ez a véleményed az anyukákról:"nekik semmit se kelljen csinálniuk"Nem hiszem el,hogy van nálad irigyebb ember,aki még rosszindulatú is.A legszebb hivatást választottad,de kritizálod az anyukákat,ezt nekik is elmondod?Vagy csak itt írod meg a véleményedet róluk?Sok gyermekorvossal dolgoztam az éveim során,voltak elváltak,nehéz helyzetben levők,de senki nem volt ilyen irritáló mint te.
104. lapbarna (válaszként erre: 101. - Sebenemarika1976)
2018. jún. 13. 18:08

Biztos vagyok benne, hogy létezik olyan ember, aki képes lenne segíteni neked.

Nézz a tükörbe, és meg is találtad. TE vagy az, aki segíthet rajtad!

Te élted át azt a szörnyűséget, te tudod, milyen borzalmasan érzed magad, folyamatosan 2 év óta. Senki más nem tudhatja, milyen kilátástalannak látod az életed, és hogy csak a két gyerek tartja benned a lelket.

Senki nem fogja meg a kezed, amikor a mindennapi nyomorod mellett még pluszban valami rossz történik, és a legrosszabb: úgy érzed, soha nem is fogja fogni...

Felesleges minden további szó, tudom.

Marika, itt nem találsz olyat, aki lépésről-lépésre olyan helyzetben volt mint te. Lehet, volt olyan, aki takarítónő, vagy bolti eladó volt, esetleg fodrász. De olyan, mint te, egy gyermekorvos, nem hiszem.

Na, jó, talán mégis. De az nem írta le részletesen, hogy él, hogyan dolgozik.

Kérlek, a gyerekeid érdekében, szedd össze magad! Nem fog senki segíteni, ebben biztos vagyok!

103. Sebenemarika1976 (válaszként erre: 102. - Ági0830)
2018. jún. 13. 17:39

Akkoriban- néhány éve- amikor még én is boldog, GYED-en levő kismama voltam- a férjem is mellettem állt-élt nem költözött el Tőlünk- NEM hagyott Magamra 2 kisgyermekkel, akkor igen... amikor JÓ helyzetben van az ember , könnyen kap JÓ tanácsokat.

Mostanában : Ha komolyan venném- komolyan bosszankodhatnék az olyan fórumokon. pld. testvérek kis korkülönbséggel,és társai---( Nem tudom ,valaki ismeri-e )- Ide kéretlenül is felveszik az embereket- és sok: több kis korkülönbséggel született kisgyermeket FÉRJÉVEL EGYÜTT !!!!! Nevelő- GyED-en levő kismama- jó dolgában unatkozik- nem tud mit csinálni- és egymásnak sajnálkozik hevesen a mondvacsinált problémáikról!! Miért nem alszik már- egyszerre- egyidőben több gyermekük- hogy Ők nyugodtan olvasgashassák - ezeket a felesleges, bosszantó fórumokat- miközben a férjük- édesanyjuk- anyósuk, stb. ÚGY is elvégzi helyettük a házimunkát- elviszi a nagyobb gyermekeket különórára, stb. Hogy nekik SEMMIR Se kelljen csinálniuk !!!

Ha Valóban Problémás élethelyzetben vagy : elhagy a férjed - párod- több gyermekkel- rád szakad a hivatalos , munkahelyi munka- gyermekek nevelése- házimunka, stb- AKKOR EZEKRE a HOXA és Hasonló fórumokra , olyan szempontból- hogy Jó , használható tanácsokat kaphatsz: nE számíts!!!- Ez Valós tapasztalat.

102. Ági0830 (válaszként erre: 101. - Sebenemarika1976)
2018. jún. 13. 16:19
És valóban: sok jó tanácsot kaptál jóindulatú, segítőkész emberektől.
101. Sebenemarika1976 (válaszként erre: 99. - Michelle.r)
2018. jún. 13. 15:56

Először: - Néhány hónapja - amikor elkezdtem ide írogatni- olvasgatni- MÉG abban a hitben voltam,hogy itt jóindulatú emberektől jó tanácsokat kaphatok- akik hasonló élethelyzetben vannak- elmesélik jóindulattal az élethelyzetüket- vagy innen kaphatok jó tanácsokat- vagy ŐK adhatnak nekem jó tanácsot akár anélkül is, hogy Ők maguk ilyen helyzetben lennének. Nagyon NAÍV voltam !!

Illetve: Még néhány éve: még boldog, GYED-es kismamaként

kezdtem csak olvasgatni- akkor még ne regisztráltam, hogy írhassak is- akkor Valóban jóindulatú, kedves történeteket- válaszokat olvastam- igaz, akkoriban Nekem is más volt az élethelyzetem: a férjem is még mellettem volt- azóta NAGYON NAGYOT Fordult a VILÁG!!!Visszasírom azokat az időket !!!

Mostanában már csak , szórakozásból olvasgatom el- és néha írok is- már rájöttem- nem szabad komolyan venni, amiket egyesek írnak- tisztán rosszindulatból, hogy itt vezessék le a feszültséget magukból, másokon....

100. Amaunet
2018. jún. 13. 14:43
100
2018. jún. 13. 13:47
Újra felteszem a kérdést, miért éri meg neked leereszkedni ehhez a sok dilettáns, rosszindulatú vádaskodóhoz? Miért szenvedsz itt, amikor láthatóan senki nem képes felnőni a szellemi (sic!) színvonaladhoz? :DDDDD
98. gizus58 (válaszként erre: 94. - MenoPause)
2018. jún. 13. 11:47
Én, két, egymástól független nyitott fórumomat szerettem volna töröltetni,mert már nem aktuális egyik sem.Nem törlik, mert a többi hozzászóló engedélyével nem rendelkeznek!! Itt meg lehet,neki törölték más hozzászóló írását!!
2018. jún. 12. 14:49

Elmondom en mi lenne a kegyetlenség, ha valaki szepen csokorba fűzve megkuldene Marika "eszmefuttatasait" a munkaadojanak/munkahelyenek, azt gondolom nem vetne ra tul jo fényt.

Aki a valódi nevevel rendezi ezt az ámokfutást, es meg nem szembesitettek vele, az örüljön hogy az emberek jóindulatúak az irányába! Az esküvői foton at több fenykep megtalalhato roluk szerte a neten es meg csak nyomozni sem kell.

Lehet meg kicsik a gyerekek, de nemsokára nem fogjak ezt (sem) megkoszonni az anyjuknak.

Szoval Marika érdeke a teljes rádirpok lenne, mert ez tobb mint kompromittalo...

96. PöttyösPanka (válaszként erre: 94. - MenoPause)
2018. jún. 12. 13:39
Utálom azokat a topikokat, ahol sok jó gondolatot leírnak az emberek a kérdezőnek, aki dolga végeztével törölteti a fórumot, és angolosan távozik :(
95. 6692b3d195 (válaszként erre: 94. - MenoPause)
2018. jún. 12. 13:37

Teljesen egyetértek, csak azért törölni egy komplett fórumot, mert nem tetsző dolgokat hallunk, nekem sok minden mellett, elmenekülni bármilyen felelősség elől, nem felvállalni magunkat.

A hoxa részéről ez semmiképpen nem korrekt, ha valaki létrehoz egy fórumot, akkor törlés előtt kelljen a moderátorok jóváhagyása, legyen indoklás a fórumindító részéről és a törölt fórum legyen parkoltatva, de feltüntetve, hogy törlését kezdeményezték. Ha van valakinek aggálya, akkor abba a fórumba még beírhassa, elvégre is elég aránytalan büntetés minden hozzászólást törölni, hiszen sok embernek, sok ideje-energiája van

benne, velük szemben ez méltánytalan.

94. MenoPause (válaszként erre: 92. - Banános Zselé)
2018. jún. 12. 13:04

Azt hiszem, kevés kevéssé sértő megnyilvánulás volt, amiket Tőlem és több másik kedves fórumozótól kapott itt. Annyit próbáltak a lelkére hatni, ő pedig vagdalkozott, felkiáltó és kérdőjelekkel teletűzdelt, kiabáló válaszokat adott. Engem az zavar, hogy az én és hozzám hasonlóan korrektül válaszolók véleményét IS töröltette. Azaz, a szabad vélemény nyilvánítás elveszett. Eleve fura, hogy törölhető és utólag meggondolható egy meggondolatlanul, nyilvános fórumon tett kijelentés. Ok, ha politikai tartalom, ok, ha reklám. De így mit ér bármilyen beszélgetés? Amíg neki tetszik valami, addig beszélgessünk, amikor már nem, akkor mindenkit töröljenek?

Szóval a hoxát sem értem.

93. PöttyösPanka (válaszként erre: 92. - Banános Zselé)
2018. jún. 12. 11:49
Kinek mi a sértő. Másik fórumon Marika már azt is személyes sértésnek vette, hogy javasoltam neki, keressen másik állást, ahol kevesebb az éjszakázás, és jobban megfizetik, mert panaszkodott, hogy másodállást kell vállalnia, és nincs ideje semmire.
92. Banános Zselé (válaszként erre: 91. - MenoPause)
2018. jún. 12. 10:58
gondolom olyanokat kell törölni ami sértő a személyiségére
2018. jún. 12. 10:55

Ez vicc... bárki hozzászólásának törlését kérheti bárki, akinek nem tetszik?


Valaki valamit leír, amire a kapott válaszok nem tetszenek, mert elmebeteg, agresszív, támadó, és akkor mindent, a korrekt és segítő hozzászólásokat is törölni kell? Nem azért fórum, és nem azért nyilvános fórum, hogy ha valaki valamit leír, akkor azért vállalja a következményeket?

Komolyan nem érdemes hozzászólni semmihez sem...


Törölje magát az ilyen, és tűnjön el a fórumról.


Klassz kezd lenni ez a hoxa is. Lassan pont ennyit is ér.

90. Gretaa (válaszként erre: 88. - Százas Evelin)
2018. jún. 8. 19:18
Fordítva úgy gondolom,hogy nen minden ember olyan segítőkész amikor igazából kellene.De persze ez nem mindenkire vonatkozik.
2018. jún. 8. 16:48

Aki kirakja a nyilvánosság elé a problémáit, magánéletét nem legyen túlérzékeny, mert mindenféle embertől fog kapni jót rosszat.


Ahogy mondani szokás: legyen vér a pucádban és oldd meg a problémáidat, állj ki magadért, építsd újra magad egy válság után! Ne másoknak siránkozz! Mert mások, tök idegen emberek sosem fogják azt az élethelyzetet tapasztalni, amit itt leírva megoszt valaki.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook