Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért kaptam mégis csekket? fórum

Miért kaptam mégis csekket? (tudásbázis kérdés)


7. krisztina0218 (válaszként erre: 6. - Buci07)
2017. szept. 12. 20:07
Itt viszont a XI.kerület kelenföldi oviban így van...:/
6. buci07 (válaszként erre: 5. - Krisztina0218)
2017. szept. 12. 18:50

:D

Ne hari,de mi se keresünk 2-300 ezret és biza teljes áras az étkezés...

Pl 1 anyuka minimálbér+csp+gyt és hupsz...máris teljes áras..

2017. szept. 12. 14:05
Adtam le nyilatkozatot,de csak a gyermekvédelmi kedvezményről,arról nem,hogy az egy főre eső jövedelem nem éri el a 110 Ft-ot..elvileg az a 4200 màr az októberi étkezés lett volna..de megoldodott szerencsére :) Amugy szerintem akkor teljes àras,ha vki 200-300 ezret keres egy hónapban..de nyilvàn nagyon ritka az ilyen :(
2017. szept. 10. 22:01

milyen óvoda az, ahol 21ezer forint a havi étkezés?


Honnan viszok a kaját a gyerekeknek, a Gundelból?? :O

2017. szept. 10. 19:02
Adtál le erről nyilatkozatot? nekünk minden évben újat kell kitölteni, hogy kedvezményre jogosultak vagyunk-e vagy se. Meg persze olyankor, amikor változás van...
2017. szept. 10. 18:44
menj be és nézesd át velük újra,szerintem csak elszúrták.előtte odaszólhatsz telefonon a helyi önkormányzatnál az étkeztetéses ügyintézőnek,az a tutibiztos
2017. szept. 10. 17:22
Rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülünk,ami 2017.októberében jàr le.Tulajdonképpen még él így az ingyenes ovis étkezés.Amikor jelentkeztünk az oviba màjusban,a júniusi szülői hetében és az agusztus 21.-ei héten is leadtam a papirt a gyermekvédelmi kedvezményről...Agusztusban ràkérdeztem biztos,ami biztos alapon,hogy van-e szàmlafizetési kötelezettségem..azt mondta az ovi vezető nincsen semmi tennivalóm..most pénteken kaptam csekket 4200 Ft-ról,ebéd befizetés jogcimén(a teljes összeg 21.399 ft lenne,így nem tudom hàny szàzalékos a kedvezmény).Megszünt a kedvezményem?Az ovi szúrt el valamit?Nem azzal van bajom hogy fizetnem kell,hanem,hogy nem megfelelően tàjékoztattak agusztus végén...Pénteken màr nem volt senki az irodàban az óvónők meg ilyen ügyekben nem jàrtasak..Jàrt így valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook