Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért kaptam három villanyszámlát egyszerre? fórum

Miért kaptam három villanyszámlát egyszerre? (tudásbázis kérdés)

25. simple (válaszként erre: 24. - Katus3)
2013. máj. 28. 11:07
Na ezért kell okosnak lenni, és mindenről papírt kérni azonnal. így nem tudnak lehúzni mert kezedben a bizonyíték, szóval akár bíróságra is vihetik az ügyet mert lazán nyersz. Persze odáig úgysem jutna el az ügy, mert ezt ők is tudják. Csak próbálkoznak.
24. katus3
2013. máj. 27. 19:30
Szerintem erre specializálódtak. :-/ Akit lehet,behúznak. Mi Soroksárra mentünk,de egy igazi válogatott b..kó társaság van ott. Mi is így tettünk,megmondtuk egy fillért sem vagyunk hajlandóak fizetni. Ekkor írtunk reklamációt. Az tetszett a legjobban,amikor mondtam hogy január óta nincs szolgáltatásunk,mert minden eszközt feladtunk,erre azt mondja a csaj,hogy dehogynem.Majdnem dobtam egy hátast.
23. simple (válaszként erre: 22. - Katus3)
2013. máj. 27. 17:38
Érdekes, hogy nálam is ugyanez volt... De mondom én bementem a papírokkal és kivertem a balhét, aztán leszálltak rólam. Nekem is tele a hócipőm velük, de mással sincs jobb tapasztalatom sajnos, egyik kutya másik eb.
22. katus3 (válaszként erre: 21. - Simple)
2013. máj. 27. 13:35
Lehet hogy nem írsz butaságot. Számomra az is érthetetlen,hogy ha írásban és telefonon is fel van bontva egy szerződés,akkor hogy létezik hogy mégsem szűnik meg... Simán postázzák a csekkeket,a hülye meg fizesse ki,és még nekik áll feljebb. Soha többet nem akarok hallani sem róluk.
21. simple (válaszként erre: 20. - Katus3)
2013. máj. 26. 20:09
Aha. Akkor jó nyomon jártam sajnos. Gondolom ezzel is sokaknál próbálkoznak, és biztos van is aki kifizeti a 30 ezret. Ha nagyon gonosz akarok lenni, akkor feltételezem hogy ezért nem engedik már bevinni személyesen az eszközöket?! :(
20. katus3 (válaszként erre: 19. - Simple)
2013. máj. 26. 13:00
Úgy,hogy ismerősök tavaly augusztusban még leadták személyesen,azért vittük mi is, de valamikor év végétől változott a dolog, és már csak postán fogadták el. Ajánlottan kell feladni,amihez adnak saját dobozt is,és lemérik,így súly alapján tudni hogy megvan-e minden. ( Sógoromékat pont ezzel akarták behúzni,hogy nem küldték vissza,30 ezret akartak rájuk verni,de tudták igazolni hogy visszaküldték) .
19. simple (válaszként erre: 18. - Katus3)
2013. máj. 25. 21:04

A szolgáltató is stimmel. :DDDD

De hogyhogy csak postán? :O És akkor mi van ha elkavarodik, veled fizettetik ki? Mert manapság a posta is.... :( És akkor hogyan tudod bizonyítani, hogy te visszaadtad a dolgokat? Vagy kérsz az átvételről értesítőt? De akkor még mindig mondhatják, hogy átvették ugyan de hiányos volt... Bocsánat, de én már annyira fel vagyok készülve mindenre, sajnos a tapasztalataim miatt. :(

18. katus3 (válaszként erre: 17. - Simple)
2013. máj. 25. 20:55
Mi is bementünk, lemondtuk a szolgáltatást írásban, az eszközöket is vittük,de már nem fogadták el,mert már csak postán feladva lehet nekik visszaküldeni, személyesen már nem,így hazaküldték velünk. Mi is újra mentünk múlt hóban,és akkor írtunk reklamációt,amit elbíráltak. Elvileg most már jók vagyunk. :-) (T-..me ).
17. simple (válaszként erre: 16. - Katus3)
2013. máj. 25. 14:11
Nekem az volt, hogy bementem és felmondtam a szerződést, azt mondták hogy három napon belül kikapcsolják a szolgáltatást, az eszközöket pedig két héten belül vigyem be, adjam le. Amikor ezeket leadtam, arról is kértem külön papírt hogy visszaadtam mindent hiánytalanul. A csekkek továbbra is jöttek hónapról hónapra... Bementem, mondtam mi a tényállás, mutattam a papírjaimat, elismerték az igazamat, majd nagy nehezen megszűnt a számlázás is részemre. Mindig mindenről kérjetek papírt!!!! Mert akkor már nem a ti saratok. Ha te lemondtad, de ő még szolgáltat, azt már nem hajthatja be rajtad!
16. katus3
2013. máj. 25. 13:41
Elvileg ránk már nem tudnak semmit verni,mert küldték héten a papírt hogy jóváírják a 23 ezret, de azért még 4600-at ki kell fizetni. Utána békén hagyhatnak. Szóban elismerték hogy hibáztak,ők nem szüntették meg a szerződést, de hát ugye ez mit sem ér... Ráadásul azt a flegma, b..kó társaságot ott,még nekik áll feljebb.
15. f8db0709b8 (válaszként erre: 13. - Katus3)
2013. máj. 25. 12:30
Mi is jártunk így....év elején kikapcsolkták a szolgáltatást,és még nyáron jöttek a számlák...ránk is vertek 123ezer forintot....abból lealkudtam 55ezret,de kipostázták behajtó cég által 2 évvel később.....nem volt mese fizetni kellett..
14. simple (válaszként erre: 13. - Katus3)
2013. máj. 25. 11:07
Ez szintén megvolt ugyanígy nálam is. Próbálkoznak....
13. katus3 (válaszként erre: 12. - F8db0709b8)
2013. máj. 25. 11:05
Mi most az egyik internet szolgáltatóval harcolunk, januárban lemondtunk mindent személyesen írásban, szóban a háttércsoportnál,és elpostáztunk hiánytalanul minden eszközt. Azóta küldtek 23 ezres csekkeket,bementünk múlt hónapban,kiderült nem mondták fel a szerződést,és állítják hogy eddig volt szolgáltatásunk. Kérdem én,hogy??? Írtunk reklamációt, és jött a válasz,hogy most szűnt meg a szerződés, és jóváírják az összegeket. Kész vagyok tőlük.
2013. máj. 25. 09:26
Nálunk az volt,hogy 2 havi óraállást sms-ben diktáltunk be...figyelmen kívül hagyták és most kiküldtek 15 ezres számlát...azért nem tudom minek van kitalálva a több diktálási mód,ha carnak rá...
11. katus3 (válaszként erre: 10. - Simple)
2013. máj. 25. 09:21
Köszönöm neked is a választ,szerintem ezt fogom tenni én is, aztán ha valamikor arra járok,bemegyek személyesen megkérdezem mi a franc ez.
10. simple (válaszként erre: 9. - Katus3)
2013. máj. 24. 10:41
Nálam ugyanez volt. Én figyelmen kívül hagytam ezeket, és azóta is ugyanúgy diktálok, és diktálás után kapom a valós fogyasztásomról a csekket. Ezeket az átalányokat nem fizettem be.
9. katus3 (válaszként erre: 8. - Globus)
2013. máj. 23. 19:52
Remélem tud valaki segíteni, mert elérni nem tudom őket, és akkor személyesen kell mennem, mert utána akarok járni a dolognak. :-) Azért köszönöm szépen!
8. globus (válaszként erre: 7. - Katus3)
2013. máj. 23. 19:48
Nem értem :) Talán valaki ír, aki hasonlóan diktálós, de szerintem ebben az esetben is van egy éves elszámolás. Az nem baj, ha diktálsz, ezzel elkerülheted a végső nagy meglepetést.
7. katus3 (válaszként erre: 6. - Globus)
2013. máj. 23. 19:39
Nem, pár száz forint eltérés van köztük.
6. globus (válaszként erre: 4. - Katus3)
2013. máj. 23. 19:33
A számlák egyforma összegűek?
5. katus3 (válaszként erre: 2. - Globus)
2013. máj. 23. 19:26
Amúgy köszönöm a választ.
4. katus3 (válaszként erre: 2. - Globus)
2013. máj. 23. 19:25
Ettől még ugyanúgy kell diktálnom minden hónapban?
2013. máj. 23. 19:25
Sziasztok! Tegnap megkaptam az aktuális számlát,és még ma kettőt, a 6. és 7. havit. Ezt azért nem értem,mert diktálós vagyok. Felhívni lehetetlenség őket. :-(
2013. máj. 23. 19:24
Takarékoskodnak a postaköltséggel. Nézd meg a számlák esedékességi határidejét, mindegyik más.
2013. máj. 23. 19:23
Miért kaptam három villanyszámlát egyszerre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook