Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért jött meg megint? fórum

Miért jött meg megint? (beszélgetős fórum)


2014. nov. 6. 09:22
Rendben ezt még beszEdem aztán abbahagyom😊
2014. nov. 6. 09:16
Most már szedd be a teljes havit. Ez a vérezgetés anno nálam is előfordult, de amiatt, mert kevés volt a hormon a tablettában. Az orvosom azt mondta nem szabad félbe hagyni a szedést, mert az összezavarja a dolgokat. Szedd be az ehavit és, ha nincs rá szükséged hagyd abba utána. Minél kevesebb hormontartalmú gyógyszert szedsz be annál jobb. Én már évek óta nem szedek, a párom szerencsére elfogadja, hogy óvszert kell használni és külön örül, hogy nem mérgezem magam ilyen gyógyszerekkel.
2014. nov. 6. 08:22
Es most akkor mit tegyek? Szedjem tovabb annak ellenere h megjott v inkabb hagyjam abba? Most igazabol nem is lenne ra szuksegem..
2014. nov. 6. 08:08
Szia! Ezek a szüneteltetések nagyon nem tesznek jót a szervezetnek, szerintem ne nagyon csinálj ilyet. Teljesen összezavarhatja a ciklusodat, amit már most is tapasztalhatsz. Ha nem muszáj, ne állj le a gyógyszerrel pár hónapokra, csak bajt okoz.
2014. nov. 6. 07:48
Nem. Hormonösszezavarodás.
2014. nov. 6. 07:44
Sziasztok.az elozo 2 honapban szuneteltettem a gyogyszer szedeset es most megint elkezdtem..mikor megjött bevettem az elso szemet..normalisan 3-4 napig tartott..utana elmult..most kb ra a 4. Napon megintmegjott es fajnak a melleim is..az elmult napokban fogaszati keElesen vtam es sok fajdalomcsillapitot szedtem be..napi 3-4 sEmet..de volt olyan is h egyszerre 2 fajta fajdalomcsillapitot is bevettem..lehet emiatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook