Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért járok mindig ugyanúgy a kapcsolataimban, miért taszítom a férfiakat egy pont után, amikor addig vonzottam őket, és semmi baj sem törté fórum

Miért járok mindig ugyanúgy a kapcsolataimban, miért taszítom a férfiakat egy pont után, amikor addig vonzottam őket, és semmi baj sem törté (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
866. f36e266467 (válaszként erre: 865. - 29a57c5965)
2010. szept. 5. 01:51
Amikor láttam, hogy nevettél, akkor kezdtem el rajta gondolni, hogy hogyan lehetett másképp érteni és rájöttem :O)))
865. 29a57c5965 (válaszként erre: 864. - F36e266467)
2010. szept. 4. 11:41

gratula:-)))


2 értelmű volt az írás....

864. f36e266467 (válaszként erre: 863. - 29a57c5965)
2010. szept. 4. 11:40

Mi olyan tréfás?


Én a sajátomra gondoltam. Mi boldogságban élünk. Azóta tudom, hogy ez mit jelent. Eddig azt hittem, hogy sosem lehet egy kapcsolat kiegyensúlyozott.


De szerncsére lehet :O)))

863. 29a57c5965 (válaszként erre: 862. - F36e266467)
2010. szept. 3. 21:22
Hehehehe :-)))
862. f36e266467 (válaszként erre: 861. - Ladydior)
2010. szept. 3. 18:46

Egyet láthatsz :O)))


Láthatnál :O)

861. ladydior (válaszként erre: 860. - Dragoon)
2010. szept. 3. 18:45
igen, egyből az ágyba akar cipelni a legtöbb fickó, ez eléggé jellemző most, de remélem változik majd ez az egész :) Sok-sok értékes/boldog párkapcsolatot szeretnék magam körül látni, nem a búval bélelt arckifejezéseket. :D
860. Dragoon (válaszként erre: 849. - Ladydior)
2010. szept. 3. 01:34

Nem is a közös nevezőről van szó! A beszélgetés nem is arról szól, hogy 100%-osan meg kell egymást érteni. Arról, hogy információt cserélsz.


Anyukádnak igaza lehet, azért legyint, mert akkor ő is volt fiatal, és tény, hogy tényleg nem tudjuk, mik mennek a bulikon. De, azért minket sem kellett félteni, nekünk is mondták a szüleink, hogy ez ne, azt ne. Ő csak véd vagy óv téged, mert a gyereke vagy. Hagyd elmenni a füled mellett, hallgasd meg, az ennyi. Azok a "kislányok" akik meg ilyet hagynak, azoknak a szülei oda sem figyelnek rájuk. Ez lehet most a menő, vagy tudom is én, hogy nevezzem.


A korosztályunk abban egyezik, hogy mi is voltunk fiatalok, csak akkor még más volt a menő. Ennyi, ez egy körforgás, és csak extrémebb lesz. Lassan sport lesz a fiatalság...:)))


A barátodról meg annyit, hogy nagyon helyes, hogy követi a régi idők szellemét. Így is kell bánni egy hölggyel. A mai pasik, nem tudják mit is kell csinálni, hogy kell udvarolni, stb. Egyből az ágy jár a fejükbe. Ezt a fiút, nehogy el merd engedni...:))) És nem a kor teszi a tiszteletet, ha te magadnak megköveteled, és a barátaidat is erre buzdítod, előbb-utóbb megtanulják...:))


De azért a TESCO parkolós sztorit sem kell nagyon elhinni a 10 éves "kislányoknak". Lehet benne valami, de azért sokszor megy a felvágás, meg nagy a szám és hazudok össze-vissza. A cigit elhiszem, A mai fiatalok nem tudják mire szoknak rá. Ettől se okosabbak, se felnőttebbek nem lesznek.

859. spinneli (válaszként erre: 857. - Castellina)
2010. szept. 3. 00:17

Mindig van...pont akkor fog eljönni, amikor már nem rágódsz rajta, hanem természetesnek veszed a mostani állapotot.

Tudom, hogy unalmas frázisnak hangzik, de én magamnál, és a hozzám közel állóknál is mindig így tapasztaltam.

Gondold el, hogy nem akárkinek, akárkiért élsz, szülsz hanem nagybetűs valakiért, akire nem erőlködve fogsz rátalálni.

Sok szerencsét, és kitartást kívánok.

858. f36e266467 (válaszként erre: 857. - Castellina)
2010. szept. 3. 00:10

Na látod ezt éreztem, hogy ez van a háttérben.


Ez teljesen természetes reflex, csaképpen ezt nem lehet mesterségesen siettetni.


Olyan, mint amikor az ember meg akarja szorítani a markában a vizet. Ha csak tartod a tenyered, akkor benne marad.


Ez az a "görcs", ami nem használ.


Tudom, hogy kívülről könnyű ezt mondani, de ne siettesd. Nyugodj meg és fogadd el, hogy az lesz, aminek lennie kell.


Élvezd az életet azzal, ami van és ne akarj versenyt futni az idővel.

857. Castellina (válaszként erre: 855. - F36e266467)
2010. szept. 3. 00:01

Csabikám, ez mind rendben van, csakhogy ketyeg a biologiai órám...nem vacakolhatok évekig. Mire megismerkedem egy pasival, mire megkéri a kezem, mire megterveznénk egy babát, addigra kiderül, már nem is lehet..

Na erre nincs idő...

Ha gyereket szeretnék, akkor van kb 2 évem, már az is késő..:(

Két éven belül gyerekem lesz, ha lesz pasim, ha nem.. ez van. Tudom, hogy gáz, de nincs választásom.

2010. szept. 2. 23:46
sziasztok:)
855. f36e266467 (válaszként erre: 854. - Spinneli)
2010. szept. 2. 22:15

Akkor azt hiszem, hogy amit korábban írtam, az lenne itt talán a megoldás.


Nem foglalkozni most egy ideig avval, hogy melyik pasi milyen. Ha tetszik valaki, akkor találkozni, ha kiderül, hogy hülye, akkor lezárni.


Ha tetszik valai és te nem zárnád le, de ő nem hív többet, akkor továbblépni.


Most egy ideig nem kellene ezen agyalni.


3-4 hónap múlva lehet egy kis számvetés, de ne a pasik legyenek most a legfontosabbak. Ők legyenek másodlagosak egyelőre.


Nélkülük tervezni és élni.


Ha másfél év múlva még minden ugyanitt maradna, akkor neki lehet állni egy terápiás időszaknak: családállítás, kineziológia, stb.


Ez sem muszály persze, csak hogy tiszta legyen minden.


De én most adnék magamnak másfél évet és nem kattognék ezen, csak pozitív értelemben sodródnék ebben a témában.


Persze akár 1-2 hónapob belül is történhet bármi, amire vágynál most, de ha adsz magadnak időt, akkor megnyugszol lelkileg és az mindenképpen jó hatással van mindenedre.

854. spinneli (válaszként erre: 853. - F36e266467)
2010. szept. 2. 21:51

Nem szabad görcsölni, ez általános igazság azt hiszem mindenre.

:)

853. f36e266467 (válaszként erre: 852. - Spinneli)
2010. szept. 2. 17:42
Castellinánál nincs valami megérzésed, hogy mi lehet, ami kibillenthetné ebből az érzésből?
852. spinneli (válaszként erre: 851. - F36e266467)
2010. szept. 2. 16:25
Igazad van, erre (is) fiyelni kell...szerintem a szexben is jelentkeznek ezek az energiák, de a mindennapok megoldásaiban és egyes súlyos problémakor esetleg.
851. f36e266467 (válaszként erre: 850. - Spinneli)
2010. szept. 2. 15:56

Hát az összhang a legfontotsabb az tuti.


A gond akkor lehet (nem is nálatok, csak hasonló esetben) ha a férfi és a női energiák nem kapnak magukban hangsúlyt a kapcsolatban, akkor átmehet a dolog inkább barátságban és a felek előbb-utóbb elkezdhetik érezni a nemiség energiájának a hiányát, amit később kívül kezdhetnek megkeresni.


Ezekre az energiákra szükség van, akár akarjuk, akár nem. A természet utat tör.


Szóval valahol itt van ez a bizonyos energia különbség, de még mindig nem tudom megfogni, hogy ez miben is jelentkezik konkrétan, mert nem csak a sexben, az tuti.

850. spinneli (válaszként erre: 847. - F36e266467)
2010. szept. 2. 15:42

Egészen gyakorlatias dolgokra gondoltam csak, a saját kapcsolatomból indultam ki.

Párom például nem nagyon tud szervezni, mert nem gondol részletekre, ezért kb. mindig én szervezek, és osztok ki neki feladatokat stb.

Én viszont nagyon béna vagyok pl. mindenféle szerelési, összrakási és pénzügyi dologban, ezért azokat meg Ő kezeli, felügyeli.


Ezek a fentiek ugyan nem annyira klasszikus ffi-női dolgok, de jól kiegészítik a szerepek egymást.

Szerintem sok múlik azon, hogy ki mit gondol a saját nemi szerepéről illetve a párja mit gondol erről, hiszen összefüggő dolgokról beszélünk. Én például nagyon ritkán igénylem ezt a klasszikus elesett, megmentendő kis aranyos nőként való szereplést, ami a legtöbb nőnek és férfinak is alap egy kapcsolatban. A párom nem is várja el ezt, mert nem eszerint határozza meg a férfi mivoltát, mivel én sem így határozom meg a nőit.

Így ezzel kapcsolatban nincs ütközési pontunk, de nagyon fontos, hogy ebben a tekintetben összhang legyen.

849. ladydior (válaszként erre: 607. - Dragoon)
2010. szept. 2. 15:14
pont most mesélte ismerősöm, 10 ismétlem 10 éves kislány kért tőlük cigit és mesélte, hogy a tesco parkolóban hogy nyúlkáltak a bugyijába a fiúk, na azért ne akard bemesélni, hogy annyira mégse különbözhet a "korosztályunk"! :) Anyukám 43 évesen is ugyanezt mondja, jaj kislányom, nem lehet annyira szélsőségesen más a te és én világom, mert ő is abban az időben nőtt fel és nem vesz már részt bulikon stb, nem látja a dolgokat... tehát hitetlenkedik. Olyan dolgokat mesélek neki amitől égnek áll a haja, de nem hiszi el csak legyint. Ugyanúgy én se érezhetem át a te korosztályod "működési elvét"... A mostani középkorú férfiaknál még él a tisztelet a nő iránt, és ezt pl nekem nehéz elhinni, hiszen velem senki nem tesz ilyet. Barátom is rendes családban nőtt fel, és kinyitja az ajtót és beenged előre 24 éves fejjel, azért elsőre ez nekem olyan döbbenetes volt!!!! Na mind1 is, úgyse jutunk közös pontra, tehát fölösleges is írogatni erről, inkább segítsünk a topic indítónak :):)
848. f36e266467 (válaszként erre: 846. - 29a57c5965)
2010. szept. 2. 14:47

Szerintem teljesen jó, ahogy fejtegettek, mert kijöhet belőle valami. Teljesen jó érveket írtok.


(ne adjátok fel) :O)))


Nehéz ezeket megfogalmazni, de ha sikerül, akkor a helyére kerül fejben, hogy mi az, amit érzünk.

847. f36e266467 (válaszként erre: 840. - Spinneli)
2010. szept. 2. 14:45

Ez jó. Ezt kifejthetnéd jobban, mert az segítene helyretenni azokat a gondolatokat, amiket bizonyos érzések mutatnak, de nehéz megfogalmazni.



Az szerintem tény, hogy a férfi erősebbnek kell, hogy érezze magát bizonyos szempontból, különben a férfi energiái csorbulnak.

Ugyanígy a nőnek az ad a női energiáihoz plusszt, ha nőnek érezheti magát a férfi melett.


Ezeket persze önmagukban is kell érezniük, de egy rossz kapcsolat, ahol ez hosszútávon elnyomás alatt van bármi miatt, ott kibillenhet bárki. Akkor érdemes azt a kapcsolatot megszakítani, mivel nem erősítik egymás energiáit, hanem akárellenkezőleg.

846. 29a57c5965 (válaszként erre: 844. - Castellina)
2010. szept. 2. 13:56

:O)))


Mivel nem is erre a szintre gondoltam,nem válaszolok :-)))

845. spinneli (válaszként erre: 841. - Castellina)
2010. szept. 2. 13:44
Igen, ez a klasszikus női és férfi hozzáállás, manapság.
844. Castellina (válaszként erre: 843. - 29a57c5965)
2010. szept. 2. 13:43

miért? te hogy gondolod, pl a döntéseket tekintve..

Én a nagy volumenű dolgokról beszélek és nem arról, hogy az asszonyka elmehet a e fagyizni a barátnőivel vagy sem

843. 29a57c5965 (válaszként erre: 842. - Castellina)
2010. szept. 2. 13:35

Alapjaiban nem érthetünk egyet :-)


Szerintem ennél jóval szabadabb egy házasság:-)

2010. szept. 2. 13:07

vannak helyzetek, amikor nem tudnak megegyezni, dülőre jutni...nem egyezik a véleményük

akkor van az, hogy a férfi eldönti és a nőnek be kell tartania..

ugyanis a családi szerepkörben a férfié a döntés felelőssége...

ezért fontos, hogy a nő olyan férfit válasszon, hogy el tudja fogadni ezt a helyzetet is


bíznia kell a férfi jó döntésében, különben állandó harcban és veszekedésben fognak élni, vagy pedig a nőben ott lesz a kételkedés, a tüske, az állandó bizonytalanság..

841. Castellina (válaszként erre: 840. - Spinneli)
2010. szept. 2. 13:02

Ha valamiben jobb az egyik, mint a másik, és mindkét fél elismeri azt, akkor egyértelmű, hogy a döntést az ő javaslata alapján hozzák meg


mindig annak az embernek a tudására kell alapozni, aki járatosabb, tapasztaltabb, vagy otthonosabban mozog a témában, ez egyértelmű, de a döntést akkor is a férfi hozza meg, de figyelembe veszi a fentieket

840. spinneli (válaszként erre: 835. - Castellina)
2010. szept. 2. 12:50
Mit gondolsz arról, ha mindkét félnek megvannak az úgymond domináns területei, amiben Ő vezet?
839. 266abbdae5 (válaszként erre: 832. - Castellina)
2010. szept. 2. 12:48
De én nem is arról beszélek,hogy előre tudhatod hogy hűséges lesz -e,hanem arról hogy le lehet vonni a következtetést,hogy milyen típus a másik....de nem azt mondom hogy az első randin....hanem azt hogy hamar.De...van hogy az első randin is levágja az ember,ha egyértelmű jeleket kap....
838. 266abbdae5 (válaszként erre: 832. - Castellina)
2010. szept. 2. 12:46
Hát...tudod ,azt hogy esetleg egyszer csak megcsal....az mindig benne van a pakliban...azt bele kell kalkulálni....de mindig!!!
837. Castellina (válaszként erre: 836. - 29a57c5965)
2010. szept. 2. 11:29

Dehogy, honnan veszed ezt?


És mi van akkor, ha nem egyezik a döntésük?

Nem tudnak közös nevezőre jutni?

Na, akkor?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook