Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért irkál neten más nőkkel egy házas férfi? Mi viszi rá ilyenekre? Sok kapcsolat megy így tönkre. fórum

Miért irkál neten más nőkkel egy házas férfi? Mi viszi rá ilyenekre? Sok kapcsolat megy így tönkre. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2017. ápr. 25. 16:34

Én megmondom őszintén, hogy mit éreznék, ha ilyesmi történne velünk.

(persze mindent más elképzelni, mint benne lenni, de én most így képzelem)

Szerintem én nem lennék féltékeny egy netes nőre, nem érezném magam kevesebbnek, megcsaltnak, és nem dobnék sutba 20 szép évet, ha az addig szép volt.

Sőt, még a bizalmam sem inogna meg, mert tényleg elhinném, hogy megbánta, és többet nem fordul elő - már ha valóban szép volt az a 20 év, ami alatt azért meg lehet szépen ismerni a másikat, lehet tudni, hogy most sunnyog, hogy elaltasson a következő "megcsaláshoz", vagy őszintén bántja, hogy engem megbántott a tettével.

amit éreznék, az a szánalom, és lenézés.

Szerintem.

Szánnám, hogy ilyen suttyó módon viselkedett, ilyen szánalmas módon próbált visszaigazolást, hogy ő még más szemében is nő.

Így a tisztelet ugrana, sokkal kevésbé tudnám onnantól tisztelni. És fájna az is, de azt még nem tartanám válóoknak.

434. e8da813d29 (válaszként erre: 433. - Gribedli***)
2017. ápr. 25. 16:22

De csak nem gondolod, hogy egy netes irkálás-szerelem mérhető egy valódi szerelemhez?

Én is megadom a súlyát a szónak, pont ezért nem látok egyenlőséget a kettő között.

433. gribedli*** (válaszként erre: 430. - 31bc25d879)
2017. ápr. 25. 16:19

Én is kívánom Ancsának, hogy így legyen. Szimplán leírtam, hogy ha meglátnám, hogy valaki másnak szerelmet vallott a másik, onnantól nem tudnék bízni benne, azt sem hinném el, hogy megbánta. Talán azért sem, mert én a szerelem, szerelmem szót tényleg csak akkor használom, ha így is érzem, szóval cseppet sem oké, hogy valakinek ezt írja, utána meg megbánta. Mi az, hogy megbánta? Gombnyomásra kikapcsolta a szerelem feliratú gombot? 5 perccel előtte szerelmes volt, 5 perccel utána lebukott és akkor meg már nem?


Ezt így nem tudnám elfogadni de én én vagyok, más meg más. Azt el tudom hinni, hogy valaki anyagiak, megszokás, kényelem miatt hirtelen visszavonulót fúj meg mindent megbán, de csak az ijedtség, beszariság beszél belőle, nem az, hogy tényleg szerelmes az otthoniba. Ha ez a másiknak így megfelel, és spongyát rá, az az ő dolguk, mindenki máshogy van összerakva.

432. csikil4ny (válaszként erre: 431. - Gribedli***)
2017. ápr. 25. 16:19
Nem vagyunk egyformák. Én egy ilyenfajta levelezést meg tudnék bocsájtani, míg a csókot már nem.
431. gribedli*** (válaszként erre: 429. - E8da813d29)
2017. ápr. 25. 16:08

Mert addigra megöregedtek, ezek a sógornőm férjének a szülei voltak, sosem értettem, hogy 30 évig miért nem vette észre, de igazat adok neki, hogy ha későn, de végülis döntött és kész.


Egyébként én nem mondom, hogy mindenki szar meg minden, meg mindenki félrekacsint. De akiről már egyszer bebizonyosodott, hogy megtette, az már nem csak gyanú. Vannak monogám emberek és vannak, akik ezt nem bírják. Ez nem tragédia, nem vagyunk egyformák, csak aki nem monogám, az minek erőlteti? Nem kötelező. Mindenkinek jobb, ha önmaga.

430. 31bc25d879 (válaszként erre: 427. - Gribedli***)
2017. ápr. 25. 15:35

Na igen. Felfoghatja úgy is, hogy nem volt elég körültekintő és legközelebb óvatosabb lesz és meghozza a szükséges óvintézkedéseket.


Én azért őszintén remélem, hogy megbánta és helyre áll a családi béke és bizalom örökre.

429. e8da813d29 (válaszként erre: 423. - Gribedli***)
2017. ápr. 25. 15:35

Gondolom ebben az esetben az égvilágon más semmi nem volt az asszony részéről sem, csakis a főzés és a mosás, lehet, hogy már a horkolásra is bicska nyílt a zsebében, és örült, hogy megszabadulhat.

Házvezetőnő én sem lennék, az biztos.

428. e8da813d29 (válaszként erre: 421. - 77Ancsi)
2017. ápr. 25. 15:32

Nem engem kérdeztél, de én el tudom képzelni.

Itt olvasva a hozzászólásokat, majdhogynem úgy jön ki, hogy mindenki szar, mindenki félrekacsintgat és félrekefél, ha nem előbb, akkor utóbb, és azonnal ki kell dobni olyankor, nincs mese.

Én továbbra is el tudom képzelni, hogy kapuzárási mizéria volt, próbálgatta magát, jól esett neki, és ennyi. És rohadtul megbánta.

(nem, nincs ilyen tapasztalatom, még mielőtt valaki kitalálná, de attól még elképzelésem lehet)

427. gribedli*** (válaszként erre: 426. - 31bc25d879)
2017. ápr. 25. 15:30
Hát persze. Valaki vagy akar a társához hűséges lenni önként, vagy nagyjából minden hiába, mert az érzelmeket nem lehet irányítani. Nem biztos, hogy azt tanulta meg a lebukásból, hogy ilyet ne tegyen, hanem esetleg azt, hogy legközelebb jobban ügyeljen a részletekre és profibb legyen.
426. 31bc25d879 (válaszként erre: 424. - Gribedli***)
2017. ápr. 25. 15:18
Erre írtam, hogy a mód, az eszköz, az idő, a kreativitás, a találékonyság, a ragaszkodás a másik nőhöz. Vesz egy feltöltő kártyás telót, tablettet és nosza. Amikor meg otthon van, nemes egyszerűséggel kikapcsolja, eldugja. Aki nagyon akarja megtalálja rá a lehetőséget, a módot és az alkalmat. Ilyen sport ez.
425. gribedli*** (válaszként erre: 421. - 77Ancsi)
2017. ápr. 25. 15:13
Megtehetné, hogy lelépjen? Ez biztos? Lehet, hogy nem teheti meg és jobb egy ideig fülét farkât behúzni és csak ezért mondja.
424. gribedli*** (válaszként erre: 418. - 77Ancsi)
2017. ápr. 25. 15:09
Azt azért nem hiszem, hogy ennyi érzelmet kiváltott nála,hanem vagy az van, hogy találkoztak, vagy az van, hogy a férjed hirtelen, impulzív típus, rögtön mindenbe beleképzel többet, de aztán ugyanilyen hamar le is lankad, vagy az otthon ki nem élt érzelmeit valaki másra zúdította, honnan tudhatnánk, hogy melyik? Mégis azt gondolom, hogy ez meg fog ismétlődni. Telót kidobta? Vesz màsikat, legfeljebb nem otthon tartja, így az otthonit bármikor megnèzheted, nem lesz rajta semmi.
423. gribedli*** (válaszként erre: 418. - 77Ancsi)
2017. ápr. 25. 15:03
Csak a magam nevében beszélek, hogy mit tennék, ez a te döntésed. Volt a családban, aki több mint 30 év után 60 év felett vált el, mert akkor tudta meg, hogy a férje csalta végig és akkor döntött úgy, hogy hát nehogymár még főzzön,mosson rá. Érted, nincs erre kor, csak én úgy érezném, hogy nem tudnék bízni te meg úgy, hogy nagy szoknya mindent eltakar. A te döntésed. Valamiért ő elkezdett más után járni, azt a valamit(igazi okot) nem tudod megszüntetni azzal, hogy a dolog kimenetele miatt őt bünteted,hanem idő kérdése és majd egyszer megint megteszi. Mert az ok nem lett megszüntetve.
422. 31bc25d879 (válaszként erre: 421. - 77Ancsi)
2017. ápr. 25. 14:50

Lehet, hogy tanult, a fene sem tudja. Eltudom képzelni azt is, hogy úgy összerettyentette magát, hogy többet nem néz még csak más nő árnyékára sem, de azt is, hogy ha megnyugodtak a kedélyek, látja, hogy megbékéltél és fátylat borítottál az egészre újból kezdi a csajozást. Ezt majd az idő fogja eldönteni. Valamint azt is, hogy te mit akarsz, szemet tudsz-e a történtek felett hunyni vagy annyira beléd égett csalódásként, hogy nem tudsz ezzel együtt élni.

Idő...idő...idő.

421. 77Ancsi (válaszként erre: 420. - Massalhangzo)
2017. ápr. 25. 14:29
Köszönöm és igazad van az számít hogy megtette , de most azt látom hogy nagyon szenved ő is és megtehetné hogy lelép jen de elmondása szerint nem akar, hallani sem akar többet értők a nőről és naponta több alkalommal elmondja hogy bocsánatot kér, nem érti a saját viselkedését sem. Én nem tartoztatnám és igyekszem semleges maradni nyilván néha az indulattól nehéz de tűri mert tudja hogy jogos a haragos.Te azt el tudod képzelni hogy tanult ebből?
420. massalhangzo (válaszként erre: 418. - 77Ancsi)
2017. ápr. 25. 12:56

biztos nem ilyen hozzaszolasokat akarnal olvasni, de az szamit leginkabb, hogy vajon megteszi-e meg egyszer? nem az szamit, hogy megtette? nyilvan nincs mogotte valos erzelem egy idegen, nem latott szemellyel szemben, de vagy ott van az elvagyodas, hogy erezni valamit valaki irant vegre, amit azt jelenti, hogy kettotok kozott, legalabbis nala mar nincsenek, vagy fuzogetese a nonek, mert ugy gondolja, ezt akarja hallani


nem allhatsz mellette minden pillanatban, hogy ellenorizgesd, mit csinal, nincs is ertelme olyan kapcsolatnak. az ember vagy elfogadja, hogy a masik hajlamos ilyesmire, es bedobja a szigort, hogy meg egy ilyen, es vege, a masik pedig vagy fosik egy darabig vagy ovatosan folytatja, vagy nem fogadja el, mert nem fer bele neki


azt neked kell tudnod, erezned, hogy nalad hol a hatar, amit meg toleralsz vagy sem

419. 77Ancsi (válaszként erre: 418. - 77Ancsi)
2017. ápr. 25. 12:00
Szereti akartam írni
418. 77Ancsi (válaszként erre: 417. - Gribedli***)
2017. ápr. 25. 11:59
Nem egészen ilyen a történet,de igen pont ezt nem tudom , nem láthatom előre: lesz e még ilyen, igazat mond-e most valóban lelhet írni valakinek érzelmek nélkül is hogy szerzi stb ....Amit pedig most tesz az őszinte hát ezt senki meg nem mondhatja mert nem látok a fejébe
2017. ápr. 25. 09:38

Ancsi, olvasva a sztoridat, hát én sem bírnék már bízni. De azon nincs mit csodálkozni, hogy a nők 99%a (és a férfiak is) azt szokta ilyenkor mondani, hogy "pedig minden nagyon rendben volt".


Erről azt gondolom, hogy ott vannak, akiknél TÉNYLEG minden rendben van, és ott vannak, akiknél csak azért van minden rendben mert a csaló fél nem akar lebukni ezért a szokásosnál figyelmesebb, stb. otthon, mindezt azért teszi, mert egyrészt lelkifurka, másrészt hogy ne adjon okot gyanúra.


Miután lebuktattad,na, ezért nem tudnék bízni az ilyenben mert ha egyszer eljátszotta, ki tudja, legközelebb is el fogja játszani, hogy pedálozik, te meg megnyugszol és már meg is tette még egyszer.


Főleg azért lehetett az utóbbi időben tökéletes pár mert végig a jutifalatra gondolt, vagyis, hogy nemsokára meglesz neki a nő, vagy hogy már megvolt.


Akkor szokott átváltani bunkózásba ez az egész, amikor vagy elhagyni készül valaki a társát (mert immár nem kell megjátszani semmit), vagy amikor otthagyták egymást a szeretők vagy veszekedtek (mert ebben az esetben meg az illetőnek otthon minden mindegy, nem tud jó arcot vágni).


Azt én is túlzásnak tartom, hogy a szerelmének nevezte a nőt, ha tulajdonképpem csak levelezés volt és így vagy úgy, hamarosan meg fogja unni a büntit is, amit most kap és ùjra fogja kezdeni, esetleg mással. Ezért a helyedben én sem bírnék bízni, de nem is akarnék, 20 év után sem. Fájó vagy sem, keletkezett ott egy repedés és még elszenvedhetsz ezzel másik 20 évet, aztán felébredsz és azt gondolod, hogy de jó lett volna 20 évvel ezelőtt véget vetni (vagyis most) és akkor legalább lett volna egy további nyugodt életed, nem pedig folyamatos gyanakvás még évekig. Gyakorlatilag egy ilyen élmény után neked sose lesz egy nyugodt álmod. Akàrhányszor csipog a telója, arra fogsz gondolni, hogy vajon az a nő írt neki vagy más? Kell ez neked?

416. e8da813d29 (válaszként erre: 401. - Massalhangzo)
2017. ápr. 25. 00:40

Nem azt gondolom, hogy a nő csabitgatta :D

Hanem azt, hogy a nő is ugyan úgy, kolcsonosen.

Különben mi értelme lett volna két honapig, nem? : D

415. 77Ancsi (válaszként erre: 389. - Sanyinak)
2017. ápr. 24. 23:04
Az most már az én aberráciom ha ez most egy kicsit jól esett ? 😔Most már majdnem vissza adtam😳
414. 77Ancsi (válaszként erre: 384. - A03dd05915)
2017. ápr. 24. 23:00
Most is beszélünk és én kérdezek ő pedig válaszol, csak hát a bizalom elhiszem vagy sem.....az a nem mindegy
413. 77Ancsi (válaszként erre: 389. - Sanyinak)
2017. ápr. 24. 22:56
👌
412. 77Ancsi (válaszként erre: 394. - Massalhangzo)
2017. ápr. 24. 22:54
Akkor ez most idejekorán volt,várhatóan volna még 😉
411. 77Ancsi (válaszként erre: 409. - Massalhangzo)
2017. ápr. 24. 22:50
Igen erről is beszéltünk,ahhoz hogy újra tudják hitelt adni annak amit mond ahhoz idő kell és nem tudom hogy a bizalmat teljes egészében vissza lehet-e nyerni egy ilyen után
410. 77Ancsi (válaszként erre: 398. - Massalhangzo)
2017. ápr. 24. 22:47
Ebben igazad van
409. massalhangzo (válaszként erre: 406. - 77Ancsi)
2017. ápr. 24. 22:30

ahogy te nem tudhatod, a parod csinal-e meg ilyesmit, o sem tudhatja, hogy te nem hagyod-e el egyszercsak


biztos beszeltetek arrol, hogy ez miert es hogyan tortent. megkerdezheted azt is, miert biznal benne a jovoben, es megis mit tudna tenni o, hogy te biztosnak hihesd a kapcsolatot. legyen inkabb az o terhe ez, ne te borulj ki meg ezen is

408. massalhangzo (válaszként erre: 404. - Csikil4ny)
2017. ápr. 24. 22:28

szerintem az ilyesmit mindenki mashogy dolgozza fel, a termeszetetol fuggoen. oszinten szolva en egy de facto megcsalast jobban dolgoznek fel, ha megertenem a miertet


ugy gondolom, barmit meg lehet bocsatani es tul lehet lepni rajta, ha elfogadjak es megertik. mert senki nem tokeletes, mindenki hibazik, akar nagyot is. csak en ilyen esetben tudom magamrol, hogy ha akarnek, akkor sem tudnek megbocsatani, sem tullepni. idovel en mergeznem meg sajat magamnak a kapcsolatot azzal, hogy nem tudnek megbizni mar. rosszul ereznem magam a boromben. ilyesmi utan akkor tudnek egy kapcsolatot folytatni, ha athelyeznem egeszen masfelebe, de akkor mar kerdes lenne, olyat akarnek-e. ugy ertem, egy lazabb vagy nyitottabb kapcsolatot tudnek kezelni, de ha valakivel nem olyannak indult, nem olyannak akarnek, akkor atlenyegiteni nem akarnam, inkabb tovabb lepnek. hamar vagynek arra, hogy valaki massal, tiszta lappal kezdhessek, meg ha faj is


mas meg ragodik ilyesmin, egy darabig feltekeny, gyanakvo, aztan hamar visszazokken a kapcsolat a regi kerekvagasba. mindenki maskent kezeli, es maskent jo neki

407. a03dd05915 (válaszként erre: 387. - Sanyinak)
2017. ápr. 24. 22:13

Elárulom: az agy egyben a legingerelhetőbb nemi szervünk is.:)

Nem azt írtam, hogy nem akarnak találkozni, hanem azt, hogy ezt a levelezgetős, ismerkedős szakaszt elnyújtják, mert elég izgalom az, ha írnak, chatelnek. Nekik csak egy másik, fantáziadús agyra van szükségük.

406. 77Ancsi (válaszként erre: 398. - Massalhangzo)
2017. ápr. 24. 21:54
Ez így van honnan tudhatnád , nem látok a jövöbe
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook