Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért írja ki a rendszer, hogy "Ezt a hozzászólásodat így nem tudod elküldeni!"? fórum

Miért írja ki a rendszer, hogy "Ezt a hozzászólásodat így nem tudod elküldeni!"? (tudásbázis kérdés)


5. badonyimariaeva (válaszként erre: 3. - A7a90ace89)
2009. dec. 6. 19:52

Van néha nekem is, hogy ezt írja ki, vagy azt is szokta, hogy ezt a hozzászólásodat már elküldted, holott csak szeretettem volna.

De addig kattintgatok, vagy elmegyek másik fórumba, majd később visszamegyek és akkor be tudok írni.

2009. dec. 6. 17:55
Nekem rövidített hivatkozást nem engedett elküldeni ezzel az üzenettel, de végülis nem baj, megoldottam máshogy. Ilyenek azért fordulnak elő, mert van valami szabály, aminek nem felel meg. De valóban lehetne beszédesebb a hibaüzenet.
2009. febr. 21. 09:23
Azért nem adom fel, hogy kikerüljön a vége, de bosszantó a dolog!:(((
2009. febr. 21. 09:21

Például, ez a mai esetem, de már előfordult többször:


Egy viccet szerettem volna kitenni. Jó, viszonylag hosszú, de részeire osztva sem tudtam végig kitenni eddig. 2 részben már sikerült, de a csattanóját még mindig nem engedni. Már kivettem a sok 'r'-t, a ...-t is, s még így sem?


Miért fordul(hat)nak ilyenek elő?

2009. febr. 21. 09:19
Miért írja ki a rendszer, hogy "Ezt a hozzászólásodat így nem tudod elküldeni!"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook