Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ilyen ritkán? fórum

Miért ilyen ritkán? (beszélgetős fórum)


26. sun27 (válaszként erre: 25. - Last)
2010. júl. 20. 21:51
igen, nagyon köszönöm, hogy segíteni próbálsz. holnap találkozunk, meglátjuk, viszem-e vmire. bár progink van a barátaival :))))
25. last (válaszként erre: 8. - Sun27)
2010. júl. 20. 20:25

"-pár hónapja több éves kapcsolatban éltem, mindent meg tudtam beszélni a másikkal, most meg annyira zavarban vagyok..."


Pont így volt nekem is,remélem ért valamit a levelem.

24. sun27 (válaszként erre: 23. - Last)
2010. júl. 20. 14:39
részleteznéd? :)
23. last
2010. júl. 20. 13:44

Még friss a kapcsolat,adj neki időt.

Én sem az első hetek alapján döntöttem és naaaagyon jól tettem! :)

22. Szilvamama (válaszként erre: 21. - Sun27)
2010. júl. 20. 10:42
Nem egyszerű, az biztos ...
21. sun27 (válaszként erre: 20. - Szilvamama)
2010. júl. 20. 10:33
én gondolom,s a korábbi kapcsolataimban működött is, de vele vhogy más. mintha azt hinné, hogy ha nem csinálunk vmi programot, akkor már unalom lesz. ha otthon is vagyunk, vagy a gép, vagy egy film, vagy elalszik. ilyet én még nem éltem, olyan jókat lehetett beszélgetni másokkal,hogy azt hittem, ez mindenkivel ilyen egyszerű lesz. buktam.
20. Szilvamama (válaszként erre: 8. - Sun27)
2010. júl. 20. 09:18
Mondd meg neki, hogy ma este ne menjetek sehova, töltsétek kettesben az időt. Ha oldottabb a hangulat, könnyebben lehet beszélni a témáról vele, nem gondolod?
19. Fedo
2010. júl. 20. 04:17

ha igazán szeret a párod, akkor kiván is.

az enyémmal minden ok.

én sose tudnám megunni vele

és ő se velem

mindig kivánjuk egymást

én most is, de nagyon...

18. Fedo (válaszként erre: 16. - 9d1c6d6ed1)
2010. júl. 20. 04:15

de jó is lenne most....:P

én tuti ,hogy birnám..:)

17. sun27
2010. júl. 19. 22:48
ezt hogy érted?
2010. júl. 19. 22:29
probalj egy ejszaka tobb numerat es lehet hogy megkapod a valaszt.
2010. júl. 19. 21:39

mivel nem ismerjük őt, nehéz tanácsot adni.

Én azt mondom, elő a farbával:DD

Minden kiderül:)

14. sun27
2010. júl. 19. 21:31
csak olyan furcsa. hetek óta semmiségekről beszélgetünk, semmi komolyról. magunkról alig, tudok róla 1-2 dolgot, de más kapcsolataimban ilyenkor már annyi infom volt a másikról. teljesen más típus. kicsit távolságtartó, én bújok, simogatom állandóan, neki nagyon ritkán vannak ilyen megnyilvánulásai. ha vannak egyáltalán.
13. 85fc95f0f6 (válaszként erre: 12. - Sun27)
2010. júl. 19. 21:29
Ne parázz, beszélgess. Választ úgy is kapsz, csak el kell fogadnod, vagy ilyet, vagy olyat.
12. sun27
2010. júl. 19. 21:27
lehet, a választól parázom, jájj
11. 85fc95f0f6 (válaszként erre: 8. - Sun27)
2010. júl. 19. 21:25

Ne légy szívbajos. Ha másban tudsz kezdeményezni, akkor a beszélgetésben is.

Hajrá kislány, drukkolok Neked.:)

10. sun27
2010. júl. 19. 21:25
igen, kéne egy kis bátorság. azt hittem, majd javul a helyzet, de nem igazán. remélem, hogy fontos neki ez a dolog, s nem fogtam ki az egyetlen pasit, akinek ez nem hiányzik:))
9. Dudika14 (válaszként erre: 8. - Sun27)
2010. júl. 19. 21:23

ez így nem ok. Egyszerűen közöld vele, hogy beszélnetek kéne. Addig ne menjetek el az adott programra.És hozd fel, hogy mi a gondod. Szóból ért az ember:) Aztán majd meglátod hogy reagál. Ne legyél zavarban! És onnan már te is jobban tudsz kanyarogni a témában:) Felvetődhetnek kérdések...stb.

Nem lesz gond! Ha tényleg komolyra vette a figurát, muszáj beszélgetni mindenről!

2010. júl. 19. 21:20

együtt töltjük az estéket, de nagyon ritkán vagyunk otthon, programokat szervez, hullán érünk haza, lefekszik és elalszik...

hogy lehetne felhozni ezt a témát? olyan furcsa még ez nekem, pár hónapja több éves kapcsolatban éltem, mindent meg tudtam beszélni a másikkal, most meg annyira zavarban vagyok, hogy úristen.

2010. júl. 19. 21:17

vele kéne megbeszélned...így nem jutsz előbbre, ha itt "siránkozol":(

Biztosan rossz érzés lehet, de ha kezdeményeznél? Bár gondolom még nem laktok együtt, így az estéket/éjszakákat nem mindig töltitek kettesben.

2010. júl. 19. 21:15
felturbózni a szexuális életünket? Kb. 6-7 hete vagyunk együtt:)) próbálok kezdeményezni a magam egyelőre béna módján, még nem igazán nyíltam ki neki, de ő is elég viccesen közelít hozzám. kezdek elkeseredni :(
2010. júl. 19. 21:14

már erre is gtam, hogy lehet, azért visz annyi helyre, s találkozunk a barátaival...

de ha nem, s neki tényleg ennyi kell??? sokszor a falat kaparva alszom el, sosem hittem volna, hogy egyszer ilyen helyzetbe kerülök...

2010. júl. 19. 21:14
Mindenkinek más az igénye. Kezdeményezz, ha úgy sem megy, beszéljétek meg. Bár szerintem a heti 1-2 nem vészes.
3. 85fc95f0f6 (válaszként erre: 1. - Sun27)
2010. júl. 19. 21:13

Ahogy mondod, ennél sokkal nagyobb. Én 38 éves vagyok, és nekem is nagyobb az étvágyam.

Próbáld meg kicsit felturbózni a sexuális életeteket. Pl: sexi csipkés fehérnemű, esetleg segédeszköz, társasjáték, stb.

Remélem sikerül. :)

2010. júl. 19. 21:12

Hát ez is mint minden egyénenként változik. Lehet egy átlag pasi nagyobb étvágyú, de ha Neki csak ennyi kell, akkor ennyi kell!

De még változhat ez is. lehet, csak nem akarja, hogy azt hidd, csak arra kellesz neki :)

2010. júl. 19. 21:08

Szeretném a véleményeteket kérni valamiben. Friss, alig pár hetes kapcsolatban vagyok egy 33 éves férfival, én 28 éves vagyok. Évek óta ismertem már, de én akkor párkapcsolatban éltem, s nem is igazán közeledtünk egymáshoz. Azonban nemrég beszélgetni kezdtünk, majd találkoztunk, első este sikerült egymásba gabalyodni, nem terveztem, nem történt még sosem ilyen velem, azt hiszem, kicsit magányos voltam, ő meg nagyon szimpatikus. :) azóta is együtt vagyunk, a barátnőjének hív, sok közös program, stb-stb... De. Az elején amennyire járt a fejem azon, hogy nemcsak arra kellek-e neki, most beütött az ellenkezője. Nem értem, hogy ha majdnem minden egyes nap találkozunk, miért csak heti 1, max. 2 alkalommal vagyunk együtt. Egyszerűen felfoghatatlan, nekem ennél jóval hatalmasabb az étvágyam. Ráadásul még zavarban vagyok előtte, nem tudok vele erről beszélni, próbáltam, de egyszerűen nem megy. egyik programot szervezzük a másik után, pedig én csak vele szeretnék lenni kettesben...

mekkora egy átlag 33 éves pasi szexuális étvágya? gondolom, ennél nagyobb:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook