Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ilyen nehéz negyven körül új kapcsolatba kezdeni? fórum

Miért ilyen nehéz negyven körül új kapcsolatba kezdeni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
33. b598e4912b (válaszként erre: 32. - Lajos39)
2017. febr. 26. 18:20
de az biztos, hogy a társkereső tele van olyanokkal, akik viszonyt keresnek, nem párkapcsolatot, szerelmet
32. Lajos39 (válaszként erre: 31. - B598e4912b)
2017. febr. 26. 18:18

Mondjuk nálam a 4 városváltás sem segítette ezt a dolgot.

Nem volt nagyon választásom.

31. b598e4912b (válaszként erre: 30. - Lajos39)
2017. febr. 26. 18:16
a férjem 22 éve katona, van 4 nagyon jó barátja, együtt lettek katonák és a barátság nem változott, pedig volt esküvő, gyerek, válás, temetés, misszió ...
30. Lajos39 (válaszként erre: 28. - Gabbbicica)
2017. febr. 26. 18:05

Ez sem így van nálam. Jelenleg hatvan emberből egy a nő, aki foglalt amúgy is.

Előtte 15 évet voltam a seregben, ugye nem kell mondanom mennyire más mint egy könyvelőiroda például?

Sosem úgy alakult hogy komolyabb összetartó társaság legyen az ember körül, aztán meg mindenkinél elkezdtek érkezni a gyerekek, s onnanntól meg teljes zárlat, mindenki a maga útján ment.

29. Lajos39 (válaszként erre: 27. - Gabbbicica)
2017. febr. 26. 18:01

Mint mondtam a helyzetem nem szokványos.

Végeztem tanfolyamot, távoktatással egy Alabamai egyetemen.

8 éve angol nyelven dolgozom folyamatosan, gondoltam már harmadik nyelvre, de ugye az idő...

Az edzésre vonatkoztatva, a hely és a tréner jó, amiért fizetek, azt a célt jól szolgálja. Miért mennék másikba. Kisvárosban amúgy sem hemzsegnek a helyek, semmilyen típusból.

Egyenlőre a munka ideköt, amit nem fogok csak jobbért lecserélni ugyebár, így a költözés kizárva.

Valahogy a szokásos élethelyzetek ellen mintha be lennék oltva.

:D

28. gabbbicica (válaszként erre: 26. - Lajos39)
2017. febr. 26. 17:57
Nekem akármilyen munkahelyem volt, mindig akadt 1-2-3-5 kolléga, akikkel munkán kívül is összejártunk, elmentünk akár vacsorázni, akár csak egy kávéra, italra. Sokszor hozta mindenki a máshonnan ismerőseit is, és itt is alakultak új társaságok, új kapcsolatok.
27. gabbbicica (válaszként erre: 26. - Lajos39)
2017. febr. 26. 17:55

- Pl adhatsz még egy esélyt a társkeresőnek.

- Mehetsz másik edzőterembe.

- Kimozdulhatsz többet a barátaiddal.

- Utazhatsz egyedül. Vagy vannak útitárskereső oldalak is az interneten.

- Elmehetsz valamilyen tanfolyamra, ami érdekel. Olyan ismerősöm is van, aki nyelvtanfolyamon vagy mérlegképes könyvelői tanfolyamon jött össze a párjával.

26. Lajos39 (válaszként erre: 25. - Gabbbicica)
2017. febr. 26. 17:48

Lehetséges, de a hogyan és milyen irányban a probléma.

Repültem én is többször, de párban.

Szórakozóhelyre nagyon ritkán megyek.

Repüléssel kapcsolatos munkám van, nem éppen szokványos a cég.

25. gabbbicica (válaszként erre: 24. - Lajos39)
2017. febr. 26. 17:40

Közbe végigolvastam a fórumot, és igazából az jön le nekem (bocs, ha mégse) hogy annyira nagyon nem akarsz tenni érte.


- társkereső nem jó, mert hanyatlik és sok energia

- heti 5 nap munka-otthon körforgás

- céges bulik, programok nincsenek

- a baráti kör nem olyan

- az edzőterem nem olyan


Ami nem derült ki nekem, hogy hétvégén hova jársz, mit csinálsz.


De saját példákat szeretnél. Én az első barátomat egy kocsmában dartsnál ismertem meg, megkérdezték, csatlakozhatnak-e hozzánk lányokhoz.


Volt, akit a munkahelyen ismertem meg, vagy munkával kapcsolatos eseményen, de nem az én cégemnél dolgozott (konferencia, tréning, ilyenekre gondolok)


Volt olyan, akit baráti társaság által. Volt, akit szórakozóhelyen.


És hogy erősítsem azokat, akik azt mondták, hogy bárhol, bármikor, volt olyan, akit egy Budapest-London repülőjáraton. Vagyis konkrétan a reptéri buszon, beszélgettünk, a gépen egymás mellé ültünk, és a végén majdnem 2 évig együtt voltunk.


A mostani páromat társkeresőn ismertem meg, és 50 szar randi után sem adtam fel, mert több sikertörténetet ismerek ebben a témában is, csak nem szabad az első hülye után feladni.


Neked kell ezek szerint változni, mert helybe tényleg nem megy senki a pizzafutáron és a vízóraleolvasón kívül.

24. Lajos39 (válaszként erre: 23. - Gabbbicica)
2017. febr. 26. 17:32
Azt már kilőttük egy korábbi hsz.-ban. :)
23. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Lajos39)
2017. febr. 26. 17:29

Nemcsak 40 felett nehéz. Számtalan 20-as, 30as ismerősöm van. Rengeteg helyre járnak, nemcsak bulizni, különféle tanfolyamokra is stb. és mégsem.


Társkeresőt próbáltad már?

22. massalhangzo (válaszként erre: 16. - Lajos39)
2017. febr. 26. 17:12

nemigazan ertetted meg. azt irtam, ha peldaul urkutatas temaban tok jol elvagy forumon, jot dumalsz palikkal, haverok lesztek, talalkoztok, megismerkedtek, egyutt soroztok, uj tarsasag alakul. azoknak a paliknak lehet facer baratnoje, huga, asszony testvere, baratnoje stb.


ha egyedul lennek es valasztanom kene, egy tarskeresoben nezelodjek egesz nap vagy nezzem a falat otthon, vagy olyan temaban, tevekenysegben ussem el az idot, amit szeretek, akkor ez utobbit tennem :D

21. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 19. - Lajos39)
2017. febr. 26. 17:11

Kérdezed itt egy főleg nőkkel teli fórumon. :)


Mondjuk ez sem ördögtől való gondolat, hogy itt teszel fel egy kérdést, mert hátha éppen beléd szerelmesedik valaki.


Az űrkutatás sem csupán a férfiak kiváltsága, ne add fel. Kapcsolód be ilyen társaságok beszélgetéseibe, vegyél részt ilyen rendezvényeken, kiállításokon.

Ha, a hazai felhozatal nem megfelelő, próbálkozz külföldi oldalakon is ismerkedni.

20. plavalaguna (válaszként erre: 19. - Lajos39)
2017. febr. 26. 16:56

hát, én munkamániásként épp folyamatosan melóztam annó, otthon ülve, és avval hülyéskedtem ha valaki megkérdezte hogy elsz így családom, hogy hát ha nagyon kényszerem lesz berántom a piizzafutárt, de valószínűbb hogy sehogy.

És online játékban ismerkedtem meg a férjemmel.


Amúgy múltkor pl én voltam űrkutatós topiktalin :) igaz azóta se váltam el, szóval velem annyira nem lehetett ismerkedni... De vannak pl csillagászklubok, rendszeresen vannak megfigyelős programok szervezve egy egy jelenség köré, oda pl járnak úgy sejtem nők is. Szóval hajrá ;) ez se egy lehetetlen téma.

19. Lajos39 (válaszként erre: 17. - Plavalaguna)
2017. febr. 26. 16:52
Ez csak a levegőbe eresztett gondolat. A valós tapasztalatok érdekelnének, kinek mi jött be?
18. b598e4912b (válaszként erre: 1. - Lajos39)
2017. febr. 26. 16:52

a férjem 41 éves volt mikor találkoztunk. dolgozott látástól vakulásig, nem járt sehova. Netes társkeresőn akadtunk egymásra.

remény az van ;)

17. plavalaguna (válaszként erre: 5. - Lajos39)
2017. febr. 26. 16:48
mondom ÚJ dolgokat ;) most leírtad most mit csinálsz. Ha változást akarsz, bármilyen elcsépelt, te magad tudsz első körben legegyszerűbben változtatni.
16. Lajos39 (válaszként erre: 15. - Massalhangzo)
2017. febr. 26. 16:41

Értem a logikádat, de ugye az űrkutatás még puszta laikus érdeklődés szintjén sem nőies téma.

Abban igazad van, s ehhez tartom is magam, hogy csak azzal foglalkozom, ami érdekel.

15. massalhangzo (válaszként erre: 13. - Lajos39)
2017. febr. 26. 16:37

de ha te egy temaban otthon ezed magad, jol erzed magad ott abban a netes tarsasagban, uj ismeretsegek, baratsagok szovodhetnek. es mindegy, hogy peldaul pasikkal ismerkedsz (nem tarskeresesi celzattal :D), ha uj tarsasag alakul. rajtuk keresztul is megismerkedhetsz egy hozzad valo novel


nem jobb egy olyan idotoltes, amit elvezel, szamodra ertelme van, uj emberekkel ismerkedsz meg, es benne van a lehetoseg, hogy bovul a barati kor, bemutatnak neked valakit, mint pusztan csak unatkozni vagy bosszankodni, miert nem akad senki?

14. Lajos39 (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2017. febr. 26. 16:28
Mivel nem tartom lakásba valónak az állatokat. De ezzel nem vagyok egyedül a Föld bolygón, úgy hiszem. :)
13. Lajos39 (válaszként erre: 11. - Massalhangzo)
2017. febr. 26. 16:26
Az a témától is függ hogy milyen a nemek szerinti összetétel. :D
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Lajos39)
2017. febr. 26. 16:26

Oké, nem konkrétan azokra gondoltam, amit leírtam, csak azok is lehetőségek.


Azért 40 évesen ne írd már le Magad! A nagypapák is találnak maguknak fiatal lányokat is. Talán rosszul állsz a dologhoz, túl negatív vagy.

Olyat meg ne mondj, hogy nem is......nem tudhatod mit hoz a jövő. Ha valaki nagyon megfelelne, de éppen van kutyája, akkor inkább nem érdekelne a kapcsolat, mert van egy kutyája.

11. massalhangzo (válaszként erre: 9. - Lajos39)
2017. febr. 26. 16:22

szerintem azert meg lehetne probalnod a tarskeresoket. olyan sok idot vagy energiat nem visznek el, es sosem lehet tudni


de nemcsak tarskeresokben lehet gondolkodni a neten. szinte mindenki fent van, ha olyan temakban, oldalakon vagy jelen, ami erdekel, sanszos, hogy hasonlo erdeklodesu emberekbe botlasz. lehetnek akar baratsagok, uj tarsasag kialakulasa, ami uj emberekkel es lehetosegekkel jar

10. Getti
2017. febr. 26. 16:18

A párom azt javasolja, próbáld ki a 3D böngészős társkeresést. A neve virtualplanet.

Igazából tudom miről beszélsz, kb nekem is sok időmbe telt mire megtaláltam a szerelmem. Történetesen itt ismerkedtem meg vele én is.

Nekem sem volt időm elmenni sehová, és kedvem sem volt egyedül. Itt viszont szembejön az emberrel többszörösen az amire vágyik.

De tudod ez is olyan,hogy ha szkeptikus vagy az ilyen jellegű dolgokkal akkor ba**hatod. :)

Az én tanácsom, hogy legyél nyitott mindenre.

9. Lajos39 (válaszként erre: 8. - Massalhangzo)
2017. febr. 26. 16:17

Sajnos az internetes keresők már pár éve hanyatlanak folyamatosan, felesleges energiát pazarolni rájuk.

Pontosan, egyet értek hogy az ilyen kérdésekre mindig olyan válaszok jönnek, amik egy egyetemistánál még bejöhetnek, de negyven évesen már nem annyira.

Ezért is érdekelt vajon itt miket fognak mondani ez emberek, de a klisék foglyai, mint általában.

8. massalhangzo (válaszként erre: 7. - Lajos39)
2017. febr. 26. 16:12

tenyleg hulyeseg, amiket irkalnak, ez a ne keresd, majd betoppan, meg a veletlenek. semmi koze a veletlenhez. tizen-huszonevesen, fuggetlenkent folyamatosan uj emberek jonnek az ember eletebe. uj suli, uj munkahely, uj buli, uj baratok baratai. kesobb mar ez nincs, max. elvetve, pl. ha munkahelyet valtasz. a hobbik is jok, de ahogy te sem azert uzod, hogy ismerkedj, mas sem azert, szoval ez sem nagy lehetoseg


interneten nem probaltad? dogivel vannak tarskeresok, biztos sok link, vagy erdektelen ember is van fent, de sok hasonlo is lehet, akiknek egyszeruen nincs mas lehetoseguk ismerkedesre, de szeretnenek

7. Lajos39 (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2017. febr. 26. 16:04

Munkahelyi buli: évi egy, karácsonykor, zártkörű.

Kutyasétáltatás: nincs, nem is lesz.

Melléhívás: 10 évben talán 1x esett meg velem.


Lehet hogy kell a véletlen hozzá, s talán 23 évesen még türelmes is lennék. De már nem vagyok annyi... :D

Ugye a baráti kör meg már rég nem olyan mint 15 évvel ezelőtt, vagy régebben.

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Lajos39)
2017. febr. 26. 15:58

Én viszont úgy gondolom, tényleg majdnem minden kapcsolat a véletlen betoppanásnak a következménye.

Megismerkedhetsz, utazás során, munkahelyi bulin, kutyasétáltatás közben, véletlen nekimész valakinek, egy véletlen melléhívás telefonon, sőt még edzőteremben is volt erre példa stb. Ismerkedni lehet barátrévén, összehoz valakivel, ismerős lány stb.


Sok sikert!

5. Lajos39 (válaszként erre: 4. - Plavalaguna)
2017. febr. 26. 15:56

Nos a hét 5 napján a legtöbb ember ezt csinálja ha már nem tanul. Van független életem, de pl. hiába imádok filmet nézni tucatszám, ahhoz nem kell betoppanni sehova.

Ahová járok mozogni, oda meg nem járnak független nők, max. tinik az anyjukkal néha. (Walkenergie)

4. plavalaguna (válaszként erre: 3. - Lajos39)
2017. febr. 26. 15:49

próbálj ki új dolgokat ;) ne te várd, hogy eléd toppanjon valaki, hanem toppanj be te máshová.


És mindenképpen legyen saját független életed. a független erő az mindig vonzó :) (szóval ne annyi legyen az életed, hogy dolgozni jársz, meg alszol eszel..)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook