Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ilyen nehéz negyven körül új kapcsolatba kezdeni? fórum

Miért ilyen nehéz negyven körül új kapcsolatba kezdeni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
63. sanyinak (válaszként erre: 60. - Csikil4ny)
2017. febr. 28. 20:07

A rozsdamentes acél később sem rozsdásodik be ;)


Ideális nő? Az meg minek? Nem elég ha kedves és tud csábítani? ;)

62. zsanci79 (válaszként erre: 60. - Csikil4ny)
2017. febr. 28. 19:40
Meg a kutyasok is!
61. e8da813d29 (válaszként erre: 59. - Sanyinak)
2017. febr. 28. 19:26
Baj az?
60. csikil4ny (válaszként erre: 59. - Sanyinak)
2017. febr. 28. 19:25

Nem rozsdásodik be az ember olyan gyorsan. (Ha azelőtt rozsdamentes volt.)


Nem egy párocska talált itt egymásra, úgyhogy nem esélytelen a dolog. Mondjuk jó lenne tudni, hogy milyen az ideális nő. Eddig csak azt tudjuk, hogy az anyukák kiestek a szűrőből.

59. sanyinak (válaszként erre: 55. - E8da813d29)
2017. febr. 28. 19:17
Lehet, ezt az oldalt is társkeresőként használja... :)
58. sanyinak (válaszként erre: 54. - Csikil4ny)
2017. febr. 28. 19:16
Már találkoztam olyan pasassal, akit miután elhagyott a felesége 15 év után, azt mondta, újra kell tanulnia az udvarlást.
2017. febr. 28. 18:32
Nem tudom.
2017. febr. 28. 18:22
Nem a koroddal, hanem a hozzáállásoddal van a baj. Keress egy szexpartner keresőn, aztán ha ott találtál egy tolható macát, lenyugszol, és a kutya nem fog zavarni a kocka kis világodban. Ja, hát mondjuk ahhoz is keresgetni kellene :P
55. e8da813d29 (válaszként erre: 51. - Lajos39)
2017. febr. 28. 18:13

Lényegében az itt töltött időd semmiben sem másabb, mint egy társkeresőn.

Beszélgetsz, kapcsolatokat létesítesz előbb virtuálisan, majd a valóságban is, jól van ez így :)

Sok sikert!

54. csikil4ny (válaszként erre: 53. - Sanyinak)
2017. febr. 28. 18:10

:)


Én ezen a fórumon inkább a vitaindítót érzem, mint a valós párkeresést. Szerintem ey 40 éves pasinak, akinek volt már néhány kapcsolata ez nem kellene probléma legyen.

Ha csak nem a nők udvaroltak eddig neki, vagy nem volt kapcsolata, vagy... mindenképp valami nem stimmel a történetben.

53. sanyinak (válaszként erre: 52. - Csikil4ny)
2017. febr. 28. 18:00
Bizony, csak nyitott szívvel és nyitott szemmel lehet új kapcsolatra lelni.
52. csikil4ny (válaszként erre: 51. - Lajos39)
2017. febr. 28. 17:09

Eddig hol ismerkedtél?


:) Én is ilyen vagyok, oly annyira, hogy 16 éve ugyanoda járok vásárolni, s csak azoknak a termékeknek tudom a helyét, amelyeket venni szoktam. De ha ismerkedni akarnék felemelném a fejem és szétnéznék.


Ha felesleges köröket nem akarsz futni, akkor mégis a társkereső a jó választás, ott mindenki ugyanazért van fent. Csak válogatni kell.

2017. febr. 28. 16:47

Sajnálom hogy negatív az itteni képem, ez csak a net torzításának eredménye. Az életben nem ilyen vagyok.

Arról szólva hogy mi kell, és mi nem, nem fogok "kegyes hazugságokat" előcitálni. Volt részem több éves kapcsolatban, együttéléssel, két gyerekkel, így tapasztalatból mondom hogy mit nem szeretnék ismét. Ez nem annyira ördögtől való.

A "közértben is tudok ismerkedni" dolog erősen személyiségfüggő. Ki hogyan megy be, és hogyan cselekszik. Én céltudatosan bemegyek egy boltba, már előre tudom mit szeretnék, megveszem, kifizetem, és megyek. Nincs interakció a képletben, nem is látom hol jönne be az egyenletbe. A mondvacsinált kérdésekkel való kapcsolatteremtés nem a műfajom, igazából igyekszem a minimálisra csökkenteni egy boltban eltöltött időt.

S igaz, ennyi idősen már megvannak a kialakult szokások, kinek mi. Nem iszom, nem dohányzom, nem szerencsejátékozom.

Tény hogy nem igazán bízom az emberekben, de elhihető hogy nem így születtem. :)

50. túrógombócka (válaszként erre: 49. - Jojócska)
2017. febr. 28. 15:37

ezt írtam én is, h szerintem jól elvan egyedül. ez nem baj, csak akkor minek a dráma, hogy neki pár kell.

ahogy idősödik az ember, egyre rigolyásabb lesz, ezért is egyre nehezebb párt találni.

49. jojócska (válaszként erre: 47. - Gabbbicica)
2017. febr. 28. 15:05
Igazat adok mindenben. Ő szerintem teljesen jól elvan egyedül és nem tudja mit akar. Párkapcsolatot biztos nem,mert akkor nyilván nem így állna a dolgokhoz. De valószínű megfelelni is nagyon nehéz volna Neki,mert mindenben csak a rosszat és negatívumot látja....
48. zsanci79 (válaszként erre: 44. - Lajos39)
2017. febr. 28. 15:03

A határozottság már lejött abban, hogy határozottan tudod, mi nem kell, a humor már nem.

És határozottan mi kellene? Ja igen, valaki kopogjon be hozzád, aki mindenben tökéletes. Akkor jó várakozást :D

47. gabbbicica (válaszként erre: 46. - Csikil4ny)
2017. febr. 28. 14:58

Teljesen egyetértek.


És még mindig nem tudtuk meg, milyen lenne az elképzelt társ.


Azért 40 körül a legtöbb nő már elvált, 1-2 gyerekkel. A legtöbb férfi is.


Kérdés, hogy saját gyereket szeretne-e a toikindító, mert ha az sem, akkor viszont a gyerektelen 30asok is kiestek, mert ők valószínűleg szeretnének.


De összességében se ideje, se kedve nincs ismerkedni, energiát pedig pláne nem szeretne belefektetni, semennyit.

2017. febr. 28. 14:20

Válogatósnak vadalma, annak is az apraja...


Ha te nem csak beszélgetni akarsz a témáról és ezért írsz minden ötletre két ellenérvet, akkor nehezen találsz párt.


Én ha bemegyek egy közértbe, már tudnék ismerkedni, néha akaratomon kívül is összejön. Csak ahhoz elég ha valakinek a szemébe nézek. S egy jó ideje elmúltam 18, topmodell meg soha nem voltam.


(Ja, van gyermekem és nem ismerkedem.)

45. zolo
2017. febr. 28. 13:38
Szerintem is a hozzá állással van a baj. Aki valamihez úgy viszonyul úgysem fog sikerülni az tényleg nem sikerül. Sok nő oda van az olyan pasikért akire valamiért fel lehet nézni. A repülés, ejtőernyőzés volt katona mind bátorságot erőt jelképeznek. A netes társkeresés azért nem annyira rossz mind sokan mondják. Volt már nekem is innen több kapcsolatom is. Igaz találkoztam hülyékkel is de azok mindenhol vannak. Az viszont nem igazán kedvező hogy nem szereted a gyerekeket. Egy 40 körüli nőnek vagy van gyereke ill. szeretne gyereket. Még ebben a korban ált. velük élnek. 50 felé már vannak egyedül élő nők. Szerintem akkor működhet jól egy kapcsolat, ha mind a kettő ember tesz érte és nem csak az egyik alkalmazkodik.
44. Lajos39 (válaszként erre: 43. - Zsanci79)
2017. febr. 27. 22:33
A határozott humoros hozzáállással nincs gond. Gyerek viszont nem kell.
43. zsanci79 (válaszként erre: 24. - Lajos39)
2017. febr. 27. 10:46

A társkereső nem érdekel, viszont valós tapasztalatot szeretnél hallani. Hát ez az. Neked semmi se jó? Lehet itt a probléma.

Én is társkeresőn ismerkedtem meg a párommal (sokáig kerestem, ez tény) 4 éve. Ő 36 volt, én 34 éves egy 4 éves gyerekkel, Ő budapesti, én 160 km-re vidéken.

Asszem' ezzel mindent elmondtam, kifogások terén, hogy ezt ne, azt ne, amazt ne.....


Egyébként mindig a nőkre mondják, hogy a kisugárzás a lényeg, ha van önbizalmad, pozitív hozzáállásod, stb.

Na, sztem ez egy férfira is igaz. A nők (szerintem) a határozott, humoros férfiakat kedvelik.

42. jojócska (válaszként erre: 40. - Lajos39)
2017. febr. 27. 10:13

Van egyébként elképzelésed a leendő párodról?

Írd le,számodra milyen tulajdonságokkal bír az ideális társ! :-)

41. plavalaguna (válaszként erre: 40. - Lajos39)
2017. febr. 27. 08:38
nem értem, írtad az űrkutatást, simán becsatlakozhatnál csillagász klubokba, ha szakmádba vág, akár alapíthatnál egyet a környékeden. járhatsz kütyüshowkra, stb... sokkal több nővel lehet ismerkedni, mint gondolnád. hja, és az elvált gyerekes nőket se szabad lehúzni a listáról
40. Lajos39 (válaszként erre: 39. - Gabbbicica)
2017. febr. 27. 07:40
Mégis mit mondhattam volna? Hiába mondaná pl valaki a Salsa-klubbot. Nem érdekel (sok más embert sem), így miért mennék oda? Ebből a csak menjünk valahova csajozni korból már kinőttem. :)
39. gabbbicica (válaszként erre: 38. - Lajos39)
2017. febr. 27. 07:37

Ja, nekünk az se baj, ha egyedül maradsz.


Te kérdezted, ki-hol ismerkedett, és mi csak leírtuk, hogy mit lehet kipróbálni. Te pedig úgy döntöttél, hogy ezekhez túl különleges az életed :) És nem szeretnéd kipróbálni.


Nem igazán értem, hogy akkor milyen tanácsokra vágytál volna...

38. Lajos39 (válaszként erre: 37. - Gabbbicica)
2017. febr. 26. 21:00

A véletlenben az a jó hogy mindig 50-50.


Amúgy meg itt is, mint sok más téren az életben, egyből az adott egyént szeretnék a legtöbben megváltoztatni. Nem merik bevallani, hogy nincs mindenkinek személyre szabott megoldás, mert olyan végletesen kilóg a sorból.

Beindul a "próbáld ki ezt vagy azt" lemez. Ha az ember ki akarja próbálni teszem azt az ejtőernyőzést, akkor ki fogja. Viszont nem mindenkinek szerepel a bakancslistáján, sőt, egyesek belehalnának a félelembe ha megpróbálnák.

Kicsit olyan érzés itt olvasgatni mintha a mogyoróvajat tukmálnám valakire akinek allergiája van a mogyoróra...

37. gabbbicica (válaszként erre: 34. - Lajos39)
2017. febr. 26. 19:12

Hát akkor igazából úgy látom, hogy tenni nem nagyon szeretnél a dolgokért, mindenben ragaszkodsz a megszokott dolgaidhoz és időd sincs.


Nem akarlak elkeseríteni, de így tényleg 0 az esély és marad a véletlen várása.

36. túrógombócka (válaszként erre: 34. - Lajos39)
2017. febr. 26. 19:11
ha ennyire nem akarsz érte tenni, akkor miért nem jó egyedül? 40 éve megvagy feleség nélkül, arra a kis időre már minek?
35. b598e4912b (válaszként erre: 34. - Lajos39)
2017. febr. 26. 18:39
a skótok meg ukrán csajokat rendelnek a neten feleségnek ...
34. Lajos39 (válaszként erre: 33. - B598e4912b)
2017. febr. 26. 18:31

Azokat így 2017-es állapotukban nyugodtan kizárhatjuk.

Továbbra is a bízz a szerencsében szlogennél vagyunk. :)

Egy biztos, nagyot fordult a világ ilyen szempontból, s nem biztos hogy előnyére.

A "húspiaci" trendeknek meg úgysem fogok megfelelni soha sem.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook