Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért ilyen nehéz állást találni 8 általánossal? fórum

Miért ilyen nehéz állást találni 8 általánossal? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
2012. ápr. 27. 18:50
Mással is! :(
2012. ápr. 27. 18:50
Sajnos két diplomával se lehet elhelyezkedni:( De neked jó sok tapasztalatod van, előbb utóbb csak találsz vmit. Régóta keresel már?
2012. ápr. 27. 18:49

Sajna a mai világban nemhogy 8 általánossal,több végzettséggel és diplomával is rohadt nehéz munkát találni,hiába vna akár több év tapasztalatod.Ez van...

Én csak azt tudom tanácsolni,mindenképp képezd még magad,akár wgy tanfolyam,egy szakma bármi...ami érdekel,és amihez kedved van+aminek hasznát is látod...

2012. ápr. 27. 18:48
Tudom, hogy ez nem vigasztal, de a mai világban egyetemmel is nehéz...türelem, remélem majd csak összejön valami neked!
2012. ápr. 27. 18:44

Kismillió helyre elküldtem az önéletrajzomat ,nagy munkatapasztalattal rendelkezem , és sehol semmi...

korábban dolgoztam mint -segédápoló, -kórházi ruha raktáros, -antikváriumi eladó ,adatrögzítő, -kórházi takarító.. most meg SEMMI!!! Megőrülök..

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook