Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ilyen egy pasi? fórum

Miért ilyen egy pasi? (beszélgetős fórum)


26. Nancy91 (válaszként erre: 25. - 1c2bf7d42c)
2017. dec. 8. 07:25
Ha egy pasi szeret, akkor miért kell játszani? Ha szeret akkor szeressen őszintén. Ha meg nem akkor csá.
25. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 24. - Nancy91)
2017. dec. 7. 15:31

Nem tudom, mi az, hogy leepiteni egy kapcsolatot.

Nem magyarazkodik, hanem lep.

Nem jatszmazik, nem huzza mint a retest.

Nem lehet mindig megmagyarazni, hogy miert nem.

2017. dec. 7. 13:21
Miért válasszák a "leépítem a kapcsolatot" opciót a pasik? Miért nem megy az hogy egyszerüen csak azt mondják hogy "ég veled"
2017. júl. 18. 12:02
A pasik nem ilyen bonyolultak, nem kombinálnak. Sajnos ő nem akar téged, viszont megbántani sem akart, el kellene felejteni...
2017. júl. 17. 18:54
Ha szerelmes lenne keresne. Ebben biztos lehetsz. Felejtsd el nem lesz már ebből a kapcsolatból énekes halott.
21. massalhangzo (válaszként erre: 1. - 1991L)
2017. júl. 16. 20:24

az utolso mondatodban ott a valasz. a tobbi az mind olyan magyarazom magamnak, gyerekkor, zarkozottsag blabla, pedig ha egy ferfi erez, akkor mozdul is


egyszeruen o nem lett szerelmes, kedves, miert banna veled bunko modon, szamithatsz ra, ha valami gond van. nokent is biztos vonzonak talalt, kulonben semmi sem alakult volna, belefert a csok


ne agyald tul. o nem erezte azt, amit te, nem is fogja, lepj tovabb, talalsz olyat, aki viszonozza majd az erzeseidet, es nem lesz agyalas, mert nem viselkedik majd ugy

2017. júl. 16. 20:17

Most már történt, ami történt, de a következő párodat ne hagyd ott, csak hogy teperni lássad, mert előfordulhat, hogy ő se megy utánad. Nem egy fair tevékenység otthagyni a másikat, ha nem gondolod komolyan.


Végülis te ismered jobban, itt csak te tudhatod, hogy mennyire tudott megnyilni, beszélni az érzelmeiről vagy sem.

19. a.manus (válaszként erre: 1. - 1991L)
2017. júl. 16. 20:07
Úgy látom, hogy a srác nem tudja az érzéseit kezelni, megérteni, nem tud beszélni sem róluk, gondolom a korábbi barátnők szakításai sem véletlenek. Az ilyen srácokból később akár nőgyülölő válhat, kíváncsi lennék, mivel foglalkozik a szabadidejében, mert papírforma szerint a hobbija valami autó, motor témának kell lennie...
18. 1991L
2017. júl. 15. 17:36
Köszönöm, én is! :)
2017. júl. 15. 16:13
Ne keresd magadban a hibát! Elmondtad az érzéseidet őszintén,ahogy kell.A kommunikáció nagyon fontos.Ha Neki nincs feléd mondandója,akkor nem lesz ezután sem.Nem a Te embered.Az igazi szerelmeddel érezni fogod,hogy minden megy könnyedén és minden olyan természetes..Szívből kívánom,hogy megtaláld☺
2017. júl. 15. 14:40
Az ilyeneket jó messzire el kell kerülni!!
15. ina87
2017. júl. 15. 09:31
Elmondtad mit érzel itt már veszett ügy,ezek után persze a pasi nem fog keresni hisz tudja h többet jelent neked így tepersz érte és ahogy le írtad így is lett,ha már az elején egy pasi így viselkedik akk nem kell vele foglalkozni tovább,mert abból nem kapcsolat lesz hanem szívás.
14. 04424e865e (válaszként erre: 12. - 1991L)
2017. júl. 14. 22:55
Nem irigylem egyikőtök jövendőbelijét sem. :))
2017. júl. 14. 22:55
Szerintem hagyd a fenébe,ha akarna úgyis keresne Ö.Akkor is ha akarod,ha nem!!!!
12. 1991L
2017. júl. 14. 22:52

Félreértesz. Én nem hívom többet, egyszer hívtam fel, akkor se válaszolt semmit,csak ennyit mondott.

Nem fogom én már többet keresni!

2017. júl. 14. 22:47

Leszarom maszk nincs a szerelemben Ott aztán főleg nincs. Vagy szerelem nincs, így van mit leszarni, már elnézést.

Nagyon túlizélod. Megmondta, hogy nem, és ezt becsülni kell, és emelt fővel tovább menni. Nem hivogatni, hogy de most mééérígy meg mééérúgy.

10. 1991L
2017. júl. 14. 22:44

Én nyitottam felé, ő elutasított.

Ez már szerintem nem makacsság. Hiszen,ha akarná, akkor tudja mivel bántott meg, tenne ellene azok után,hogy én elé álltam és bevallottam mindent. Amire ő képtelen.

9. 04424e865e (válaszként erre: 7. - 1991L)
2017. júl. 14. 22:40
Nagyon úgy néz ki a makacsság lesz a vesztetek. Addig lehet makacskodni, még a másik fél engedékenyebb, de ha kifogsz egy hasonlót, mint te, abból nem fog kisülni semmi jó.
2017. júl. 14. 22:38

Amúgy meg úgy vagyok vele,hogy elmondtam neki mindent az én részemről,hogy mi bántott,de emellett nagyszerű embernek gondolom.

Nem voltak soha veszekedéseink,mocskolódások,se a kapcsolat alatt,se a végén. Illetve a végén csak odaszólások,de nem konkrét veszekedés,hogy akkor soha többet, stb..

Én kérdeztem, ő nem válaszolt. Tehát innentől én tényleg nem teperek senki után,aki nem akar az életem része lenni.Ennyi büszkeségem nekem is van. Próbálkoztam,nem érdekelte. Válaszolni nem válaszol. De bármivel kereshetem,itt van nekem.. Amúgy nem beszélünk. Fura szitu nekem.

Keresni se fogom..

Csak kíváncsi vagyok tényleg, hogy vajon felvetődhet-e benne,hogy ő is hibázott, hogy hiányozni fogok-e majd neki, hiszen a héten is tökre le tudott sz*rni..

2017. júl. 14. 22:34

Nem, ennek a fiúnak nincs nevelőszülője :)


Igen,nem volt jogos,hogy otthagytam,de nem akarom a sztorit részletezni,volt okom rá. Amivel ő tisztában van,ahogy azzal is,hogy ezzel nem a szakítás volt a célom.. Csak ő sem lépett semmit felém, én meg makacs voltam,vagyok. Tudom,hogy ezt nem így kellett volna,de ezen utólag már nem tudok változtatni.

Próbáltam neki bebizonyítani,hogy tényleg érdekel ő ,nem így akartam,csak vegye észre,hogy így nem működik,ha nem tesz ő se semmit,amiről tudja,hogy bánt, pláne nem is mond.


Tehát a szakításunk konkrét okaival,hogy miért lett vége,a mai napig nem is vagyok tisztában.

Mondhatta volna,hogy mert ezt meg ezt csináltad,ilyen meg olyan voltál, de semmi..

2017. júl. 14. 22:29

A megoldás egyszerű. Biztos szeret szerintem még most is, de nem szeretné, ha egy újabb veszekedés végén megint otthagynád. Feltehetőleg miután csókkal váltatok el egymástól utána gondolta át ezt az egészet.

Én teljesen megértem. Nem szép dolog játszani a másik érzéseivel, egy veszekedés miatt hipp-hopp otthagyni. Úgy gondolhatja ha ez egyszer már megtörtént máskor is előfordulhat, ha éppen olyan a kedved.

Valószínű én is hasonlóan cselekednék.

5. mosolyka1111 (válaszként erre: 1. - 1991L)
2017. júl. 14. 22:25

Nem a nevelt fiam barátnője vagy?

Ő viselkedik így a lánnyal. Az pedig nem akarja észrevenni, hogy nem kell, minél jobban tukmálja magát, annál inkább eltolja magától a srác.

Hagyd a búsba, találsz jobbat is.

2017. júl. 14. 22:21

Én hagytam ott a viselkedése miatt. Ő keresett sokáig utána.. Így azt hittem még érdeklem. Gondoltam,ha nem érdeklem, nem ír.

A mostani héten lett ilyen, ezért felhívtam, hátha megtudom az okát, mivel soha semmit nem mondott. Hogy hirtelen mi ez a váltás, illetve, szerettem volna úgy továbblépni, hogy tudom, mit ronthattam el,hogy a jövőben figyeljek ezekre. Eddig minden szakításom így zajlott, azt hittem normális,ha az emberek megbeszélik.


De mivel róla semmit nem tudok,csak találgatok.

Hogy mindez nála büszkeségi kérdés-e,mivel otthagytam,vagy nem érez semmit abszolút, stb..

2017. júl. 14. 22:20

Nem fogja megmagyarazni, hogy miert nem. Csak.

Nem mukodik semmi benne. Hagyd.

2. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - 1991L)
2017. júl. 14. 22:13

Ha ennyire nyíltan elhajtott, mért nem szakadsz

le róla??


(bár nem vagyok férfi, de büszkeségem azért van!)

2017. júl. 14. 22:02

Sziasztok! Aki járt már hasonló cipőben,de inkább férfiak véleményére lennék kíváncsi.

Adott egy pasi,aki sokat csalódott a nőkben. Saját maga megmondta,hogy úgy vészelte át ezeket,hogy felvette a leszarom maszkot,nem mutatott érzéseket. És ez rajta maradt.

Ez a kapcsolatunkban is jelen volt és nem tudtam elviselni,egy veszekedés folytán otthagytam.

Ezek után folyamatosan beszéltünk egy ideig,eleinte inkább ő keresett,a vége felé én. Mindig számíthatok rá, mondta,ha bármi van,itt van,keressem nyugodtan.

Múlt héten találkoztunk,akkor csókkal váltunk el. Sokáig öleltük egymást. És ezután megváltozott a viselkedése, azóta kerül,ridegebb,mint volt.

A szakítást sem beszéltük meg.. Ő elkönyvelte,hogy nem működik,nem erre vágyik, miután én otthagytam, de bármikor számíthatok rá.

Felhívtam,mert válaszokat akartam. Azt mondta,hogy az ő viselkedése nem változott,pedig már vissza se írt a végén nekem..

Kérdeztem tőle,hogy miért csókkal váltunk el,ha nem akar tőlem semmit. Erre az volt a válasz,hogy csak úgy megtörtént. Nem tudja.

Mondom,akkor ezt úgy képzeljem el,hogy nem érdekellek, nem érzel irántam semmit, de azért köszönéskor nem ellenkezel a csókra? Itt mondta,hogy az túlzás,hogy nem érez semmit.

Kérdeztem,hogy mit rontottam el a kapcsolatunkban,mi váltotta ki belőle ezt a viselkedést,hogy továbbra is zárkózott volt,hogy miért nem akart megnyílni, a válaszok: nem tudom, hagyjuk, semmi, nem működik.. Nem akarok róla beszélni,leteszem a telefont,ha erről kérdezel.. Mire én odavágtam,hogyha ezért leteszed, akkor most beszéltünk utoljára. Nem tette le,csak ő nem tud mit mondani.

A végén kérdeztem tőle,hogy akkor gondolom már beszélgetni se fogunk ? Mert ő kijelentette,hogy munkaidőben nem fog irogatni ( 8-fél6, ebédszünetben sem ), utána a hobbijának él. Ő nem tudja, ne akarjak mindent előre tudni, majd valahogy úgyis lesz..


Röviden a történet ennyi.

Szerintetek ez a pasi fog még keresni? Én úgy érzem,hogy nem,azóta se beszéltünk.

Elmondtam neki őszintén,hogy mit érzek, és mit tartottam rossznak a kapcsolatunkban,ő ennyit se tudott mondani.. Semmire se válaszolt.Se arra,hogy mit rontottam el. Azt mondta mások vagyunk. Kérdeztem miben? Mindenben. Mondom egyet mondj. Nem tudom.. Holott nem voltunk mások..

Az ilyenek magukba szállnak és rájönnek,hogy az ő viselkedésük is hozzájárul a dolgokhoz? Vagy feleslegesen várok erre?


Tudom,hogy érzett irántam, rengeteg családi programra elvitt,bújt is hozzám. És tényleg láttam rajta a csóknál is,hogy szarul érzi magát ő is,mégis mindent letagad,és nem beszél.

Az egész kapcsolat alatt is bármiben segített, nem írogatott más csajjal se..És még most is.. Csak már nem beszélünk.


Én elmondtam neki őszintén,hogy ő tökéletes volt nekem,pont olyan volt,akire vágytam. Okos volt,felnéztem rá,megbízható..stb. Hogy sose bántottam volna meg,csak zavart ez a távolságtartás.. És,hogy én megszerettem őt.De semmit nem reagált rá. Csak azt hajtogatja,hogy nem működik,tovább lépett,nem érdekli..

Amit el is fogadok.. Csak titkon kicsit remélem,hogy ez csak makacsság a részéről, mert otthagytam.. Hiszen odamondta nekem,hogy ő nem fog senki után futni.. Meg hozzám vágta azt is,hogy otthagytam és én szakítottam vele. Én erre vissza,hogy tudod,hogy miért, mégse tettél ellene. Kérdeztem,hogy tettél -e azért,hogy a kapcsolat működjön ? Azt mondta nem. Most se mondta el,h mi volt a probléma,akkor hogy is várta,hogy működjön valami,ha arról se beszélt,hogy mi zavarta?

Mindenről találgatok.Hogy megijedt az érzéseitől és fél,hogy csalódik,ezért inkább behúzta a féket. Vagy alapból nem alakult ki nála semmi,csak nem akart megbántani vele. (De akkor szerintem nem így viselkedett volna,és nem keresett volna jó ideig még a szakítás után..)


Vagy ezek mind kifogások ? Nem akarom elhinni,hogy ilyen zárkózott,makacs férfi létezik..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook