Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért ilyen a gáz és miért fizettetik ki velünk? fórum

Miért ilyen a gáz és miért fizettetik ki velünk? (beszélgetős fórum)


13. mh07
2011. febr. 11. 12:32

Ami viszont kiverte a biztosítékot:

Azért kell 60 nap után kikapcsolni a fogyasztókat a szolgáltatásból, mert KÉNYELMI okok miatt nem fizetik a számláikat!

12. mh07 (válaszként erre: 9. - F303be5590)
2011. febr. 11. 12:31
A probléma fő oka az, hogy ha bejelentés érkezik a Felügyelet előtte telefonál, hogy megy ellenőrizni! Akkor a tisztelt KÜLFÖLDI tulajdonú szolgáltató visszaállítja a kívánt értékeket és el is van intézve, mi meg fizetünk ameddig tudunk!
11. mh07 (válaszként erre: 7. - A14deb9047)
2011. febr. 11. 12:29
Sajnos sokan bedőlnek a csalóknak, csak aztán ha kiderül - mert mindig kiderül - akkor jön a több százezres bírság!
2011. febr. 10. 14:17
az óra meg csak pörög (máááá naggyon szédül)
9. f303be5590 (válaszként erre: 5. - 1e11c1e25c)
2011. febr. 10. 14:16

ezt sajnos nem tudjuk mérni mi sem hogy mennyi a gáz fűtőértéke. annyit írnak a számlára amennyit akarnak

nem tudjuk bizonyítani az ellenkezőjét

nálunk is gyakran csak valami híg f*s, mert gyakran megy a kazán, a kávé sokkal tovább fő ki stb.

2011. febr. 9. 19:17
Nem csodálom ,hogy megbugerálják mikor semmiért fizetünk.
2011. febr. 9. 18:48
Ma reggel beszéltek a rádióban az egyik csatornán: mit gondolsz, ki az, aki 80-100 ezer forintot fizet azért, hogy megbuherálják a gázóráját???????????????
2011. febr. 9. 18:40
Én visszaemlékszem pl arra ,hogy ezelőtt pár éve 3 percig főztem a tojást 2 dl vizben pont jó volt de a közepe lágy. Most 11 perc
2011. febr. 9. 18:37

De figyelj a kék fényben volt a riport,hogy visszatekerik stb De az csak pár csaló itt a gázművek mindenkit átver aki gázt fogyaszt. Szakemberek mondták nekem ,hogy hozzáadnak valamit és ez miatt nem ég de ugyanaz a menyiség ezért pörög az óra (nem gáz hanem gőz) ha megnézed nem julban mér a gázóra szerinted nem az lenne az igazságos?

A tvben is leadják a műsort ,hogy jaj szegényeket meglopják de miért nem azt adják le hogy nem gáz hanem gőz

2011. febr. 9. 18:32
abból élnek, hogy visszatekercselik az órákat. tegnap volt egy riport valamelyik csatornán tv-ben. vagy lehet tegnap előtt
2011. febr. 9. 18:31
azért mert mások lopják :)
2011. febr. 9. 18:30
Nemrégiben nálam nem forrt fel az egy liter teavíz!!!!
2011. febr. 9. 18:24
A minap begyújtottam a konyhában a gázkészüléket ,hogy a párom ne fázzon, egész nap égett nem melegedett át. Majd felhívtam a gázszerelőt mert gondoltam ki kell pucolni vagy valami baja van mert nem fűt eléggé. Közöltem vele a hibát , majd a válasza az volt ,hogy nem a készülék a szar hanem a gáz. Nem igazán értettem . Részletezte ,hogy nincs az az égés ami kéne legyen ez nem gáz hanem gőz ,hogy a laikus is megértse. A gázóra pörög a gáz nem ég. Na mondom nagyon jó és ezt nem lehet megmérni valahogyan? Kérdeztem. De azt mondja az egyetlen műszer amivel meg lehetne mérni a gázművek tulajdonában van . Ez nagyon jó hír és mit tesznek az emberek kérdezem beletörődnek és fizetnek .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook