Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért hiszi sok kövér emberre más ember, hogy terhes? fórum

Miért hiszi sok kövér emberre más ember, hogy terhes? (beszélgetős fórum)

2017. jan. 21. 13:32
Ezzel kapcsolatban van egy vicces élményem:D Régen sokat jártunk bulizni. Egy kicsit meghíztam, lett egy kis pocakom. Nyár este volt, piros felsőt vettem fel. Amikor megláttak a többiek, valaki poénosan megkérdezte, hogy "Terhes vagy?" Én meg halál komoly arccal: "Igen.". Egyszerre mindenki rám nézett és olyan kuss lett:"DDD
25. Csipkerózsika (válaszként erre: 24. - Ankamacko)
2017. jan. 21. 13:29
Ez ügyes volt, azóta biztos 3x meggondolja...
2017. jan. 20. 20:05

Nekem egyszer egy banki ügyintéző tette fel a kérdést, hogy miért híztam annyit amíg nem látott. Közöltem vele, hogy terhességi gondok miatt hormonokat kaptam, aztán 6 hónapos terhesen elment a babám és még nem volt kedvem magammal foglalkozni.

A padlón kötött ki az álla és szabadkozott ezerrel, mire közöltem, hogy ez nem igaz, de gondolkozzon már el azon, hogy milyen kérdéseket tesz fel idegen embereknek.

23. spinneli (válaszként erre: 22. - Globus)
2017. jan. 20. 19:51

És abban mi lenne pláne?

Amúgy meg a külső után jön a többi fontos kérdés, persze mindig a másikról, milyen a házassága, hogy viselkedik a gyerekeivel, mennyi pénzük van, hűtlenkedik-e...és valahogy ezek mindig csak másokkal kapsolatban érdekes kérdések, ki érti ezt.

22. globus
2017. jan. 20. 19:22
Vannak, akik örökké mások külsejével foglalkoznak, nem lehetne ezt abbahagyni?
2017. jan. 20. 19:17
Van egy ismerosom facen. Ez elso gyerek szuletese utan, kb. 1 evre tett fel magarol egy egeszalakos kepet. Mindenki gratulalt neki a babahoz, mire kiderult, hogy pont azt akarta megosztani a neppel, hogy mennyit fogyott. Ciki volt
20. 9520b11cc4 (válaszként erre: 19. - Lapbarna)
2017. jan. 20. 19:03
Elôfordul az ilyen, de akik nekem mondogattàk, hogy jól meghíztal.... Olyan kàrörvendôen mondtàk...
2017. jan. 20. 19:00

Én nem akartam bunkó lenni, csak hát az addig sovány csaj tök hasas lett, stb.

Na, azóta vigyázok, nehogy megint így járjak.

2017. jan. 20. 18:54

Sziasztok!

Nekwm van egy 14 hónapos kisfiam! Sokat híztam, 21 kg-ot a terhesség alatt. Megszültem rögtön lement 10 kilo, ez viz, volt. De maradt még 11 kilo.... Akàrhogy akartam nem ment le belôle. Elkezdték kérdezni, hogy csak nem jön a màsodik? Màsok meg hogy jó sokat híztàl. Egy idô utàn elkezdett zavarni, meet én em vagyok olyan bunko, hogy ilyet mondjak valakinek is....

Elkezdtem a 90 napos diétat, és leadtam a, fennmaradt súlyt. Remélem ezek az emberek majd nyàron néznek egy nagyot, minor meglàtjàk, hogy lefogytam.... De AZT bizti nem fogjàk szóvà tenni.... Csak irigykedni fognak 😊

17. ina87
2017. jan. 20. 18:23
az emberek többsége bunkó,nem is értem h miért kell ismeretlenek beszólni nem mindegy h terhes vagy csak hízott sajnos egyre több a duci nő arról ne is beszéljünk h ilyen hidegben jobban felöltöznek a nők tehát még jobban úgy tűnik h kövér vagy terhes.sosem szolok meg senkit az tuti
16. Polihisztor (válaszként erre: 15. - B598e4912b)
2017. jan. 18. 18:03
Lehet hogy arra gondolt hogy hány éves vagy.
2017. jan. 18. 17:57

a minap a kedves szomszéd asszony kérdezte mennyi idős vagyok, mondtam, hogy nem vagyok terhes, miből gondolt ilyet, hát hogy esküvő meg híztam...

igen, nagy hasam van, sokat híztam, és????

14. Csipkerózsika (válaszként erre: 13. - Jstefan)
2017. jan. 16. 21:11
A barátnőmnél is ez van, úgy néz ki, mint 5 hónapos korában (3 gyereke van), de még csak 35. Őt is nagyon zavarja, a hasa is, meg az is, hogy kérdezgetik.
13. jstefan (válaszként erre: 1. - Gab22)
2017. jan. 16. 21:08
Valamilyen betegség okozhatja hogy egyre több, főleg idősebb nőt látni aki nagyon erősen csak hasra hízik.
12. agis (válaszként erre: 9. - Linzerkarika)
2017. jan. 16. 17:37
Ha egyszer ugy alakul, majd egy tablat akasztok a nyakamba negyes hatoson, hogy atadjak a helyet :D
2017. jan. 16. 17:05
Mert a kövérség az embernek nem természetes állapota, a terhesség viszont az.
2017. jan. 16. 14:27
Fene tudja... a zuramtól is kérdezték már párszor... :D
9. Linzerkarika (válaszként erre: 1. - Gab22)
2017. jan. 16. 14:24

Nagyon sok a tapintatlan, buta ember. Ha terhes is, nem tartozik beszámolni róla senkinek. Illik megvárni, amig valaki beszámol a külvilágnak arraól, hogy babát vár. De tolakodóan elébe menni ennek kérdésekkel, neveletlenség. Akkor meg pláne, ha csak szimplán meghízott valaki!

Egyébként ilyen csak azzal a korosztállyal fordul elő, aknél feltételezhető a terhesség is.

8. bjudit55 (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2017. jan. 16. 14:10
Vannak akik meg igénytelenek. :D
7. túrógombócka (válaszként erre: 1. - Gab22)
2017. jan. 16. 13:58
egyszer én is majdnem megkérdeztem valakitől véletlenül, ráadásul fiatal házas volt a lány, tehát feltételezhettem, h gyereket szeretne. de szerencsére nem kérdeztem rá, mert nem volt terhes :)
6. 850bb2a149 (válaszként erre: 1. - Gab22)
2017. jan. 16. 13:58
Én még sosem néztem kövér nőt terhesnek, de egyszer megesett hogy egy 140 kg körüli hölgynél nem vettem észre a kerekedő pocakot.
2017. jan. 16. 13:55

Én a pékségben az eladócsajjal jártam így. Pedig nem akartam bunkó lenni. De így sikerült.

Pár hónapja nem jártam ott. A csaj inkább vékony típus. Erre ott van, szép, kerek pocival, pufi pofival, széles orral. Szuszog, tesz-vesz. Elkezdünk dumálni, kezét a derekára tette.

Én meg, meddig akarsz dolgozni még?

Zavartan nevetgélt, hogy nem terhes, de már más is kérdezte.

Úgy szégyelltem magam, mert a legtávolabb álljon tőlem, hogy bárki alkatára megjegyzéseket tegyek.

Szóval ciki volt.

4. e8da813d29 (válaszként erre: 1. - Gab22)
2017. jan. 16. 13:48

Miért sajnáltad???

És ha együtt akartak vele örülni a hírnek?

Rossz az, aki rosszra gondol.

Nem gondolod?

2017. jan. 16. 13:40
az emberek meg tapintatlanok
2017. jan. 16. 13:40
van, aki hasra hízik
2017. jan. 16. 13:39

Mármint ez oké, hogy miért hiszik azt... De pl:. ismeretlenbe miért kell sok mindenkinek letámadnia a másikat.

Konkrétan ma megyek orvoshoz gyógyszert íratni. Szegény "jányt" kétszer kapták el, hogy -terhes vagy? -nem -biztos? Szegény csajt úgy sajnáltam..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook