Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért görcsöl a lábam a menstruáció előtti napokban? fórum

Miért görcsöl a lábam a menstruáció előtti napokban? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 22. 15:35
Nekem anno kálium hiány miatt görcsölt a lábam. Viszont a kálium szedésekor szívritmuszavarom volt. Próbálj meg sok bubimentes vizet inni, többet, mint egyébként. És ha multivitaminos pezsgőtabit is iszol, abban van pár ásványianyag is :)
2011. febr. 22. 14:06
Nekem is rendszeresen görcsölt a lában éjjel mensi előtt. Mostanában nem. Illetve nekem lesugárzik a jobb combomba a mensi görcs.
2011. febr. 22. 13:30
magnezium hiany ....
2010. febr. 16. 07:10
Szia! magneb6 és kalcium!
3. ea9bff1b44 (válaszként erre: 2. - Zsuzso100)
2008. dec. 27. 12:32
Pezsgőtablettát ittam most hajnalban én is, szerintem napi kettőt beindítok belőle ezekben az időszakokban.
2008. dec. 27. 09:41

Magnéziumhiánytól lehet izomgörcs.

Nekem is szokott lenni, de nekem nem köthető semmihez, csak arra ébredek, hogy iszonyatosan görcsöl a vádlim, de ezzel más is így van. Próbálj Magne-B6-ot szedni vagy pezsgőtablettát már előző napokban.

2008. dec. 27. 09:38
Mielőtt megjön a menstruációm, rendszeresen előfordul, hogy a lábszáram, a vádlim begörcsöl. NAgyon fájdalmas dolog, de csak ezeken a napokon történik meg szerencsére. Mi lehet az oka? VAlamilyen ásványianyag hiány okozhatja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook