Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért gabalyodnak a párok, párokkal? fórum

Miért gabalyodnak a párok, párokkal? (beszélgetős fórum)


1 2
38. Lili bárónő (válaszként erre: 35. - Annus0625)
2012. szept. 22. 11:23

Bár rég nem szólt senki hozzá, én most találtam rá erre a fórumra.

Azt gondolom - tapasztalom-, hogy a nők 40 környékén teljesednek ki igazén szexuálisan. Addigra karriert építettek, felnevelték a gyerekeket, legalábbis már nem a pelenkázás, etetés teszi ki a napjaik nagy részét. Rájönnek, hogy nem csak feleségek és anyák, hanem NŐK is egyben...

A kapcsolatok zömében, amikor a nagy szerelem kihül, jönnek a kísértések, ábrándozások, és ahhoz a kapcsolatok 99%-a nem elég őszinte, hogy nyíltan merjenek beszélni egymással a legféltettebb vágyaikról.Ilyenkor jönnek a munkahelyi flörtök, félrelépések,stb.

A maradék 1%, amelyik olyan mély kötődés, szövetség, ahol mernek beszélni a titkos vágyakról, ábrándokról, hamar kiderül, hogy a férfi kamasz kora óta álmodozik arról, hogy 2 nővel legyen ( tegye fel a kezét az a ffi, akinek ez nem fordult még meg a fejében;-) és tegyük a szívünkre a kezünket, mi nők, hányan álmodoztunk már két izmos ,kigyúrt pasiról, esetleg arról, hogy vajon milyen lehet egy másik nővel, stb...

Ha a kapcsolat nem őszinte és nyitott, akkor az évek múlásával nő az esély, hogy egyik, vagy mindkét fél beteljesíti valahol máshol a kiváncsiságát...

Azonban ahol kölcsönösen őszinték, ott mindent megbeszélve válaszható a tiszteségesebb opció: menjünk együtt....

Ez nem jelenti azt, hogy nem szeretem a páromat...Fordítva: Szeretem őt annyira, hogy partner leszek az álmai beteljesítésében...ráadásul én sem járok rosszul, mert én is beteljesíthetem az én vágyaimat...

Ahhoz, hogy más párral legyünk, erős kötelékre, szeretetre, őszinteségre és feltétel nélküli bizalomra van szükség...

Két egymást szerető ember esetén kizárt, hogy beleszeressen valamelyik egy harmadikba...

Az csak szex...kettejük szerelmének, szexualitásának egy magasabb szintre emelése, amikor azt is megadom a másiknak, amire én egymagam fizikailag képtelen vagyok...

Sokan nem hiszik majd el:Egy ilyen kaland közelebb hoz, erősíti a köteléket, a szövetséget...És rendkívül jó hatással van az években már kicsit megkopott szexualitásra...utána sokkal izgalmasabb megint kettesben lenni...

Tudom, sokan megköveznek a véleményért, de tudom, hogy vannak, akik pontosan értik azt, amiről írok..

37. annus0625 (válaszként erre: 36. - Dafke)
2011. dec. 14. 12:06
Szerintem nem vagy defektes, a barátnom ugyanígy gondolja ;-)
36. dafke
2011. dec. 11. 23:17

Végigolvastam... És nem értem, mi köze a szerelemnek ehhez? Komolyan van olyan ember, aki azt gondolja, a párja/férje/felesége/élettársa az ő tulajdona? Komolyan jobb, ha titokban történik a dolog? Mivel az a másik nem fogja azt gondolni, hogy ő csak egy "dolog", amit (szándékosan írtam így) birtokolni lehet.

Pfff, megint felhúztam magam.

A szex az csak szex.

A szerelem meg szerelem.

Milyen érzés kell egy ilyesféle dologhoz? A barátság jó, de legalább valamiféle haveri szimpátia kezdetnek.

Jó tudom, biztos én vagyok defektes. Megszoktam.:(

2011. dec. 9. 12:18
Épp tegnap kávéztunk a barátnommel és meséltem neki, hogy egy fórumon ehhez a témához lehet hozzászólni. Megkérdeztem tole, valójában mi hozta elo ezt a dolgot, illetve hogy indult. Azt mondta párszor szex kozben fantáziáltak már errol, mert mindig is olyan volt a kapcsolatuk, hogy megbeszélték kit mi izgat fel és az izgalom kihozta beloluk. Aztán egyre tobbet beszéltek róla és eloszor csak kiváncsiságból kezdtek párt keresni (nem bíztak benne, hogy úgymond normális párt találnak) de szerencséjuk volt és olyan párt találtak, akikkel amugy is nagyon jól megértik egymást. Mondtam neki, hogy nem tudom elképzelni a helyzetet, hogy úgy legyek egy férfival, hogy a férjem kozben egy másik novel, ráadásul egymás elott...A barátnom csak nevetett, azt mondta nagyon izgalmas és izgató, már ha kulon tudja választani valaki a testi dolgokat az érzelmektol. Nem tudom koze van-e ennek a dolognak a házasságukhoz, de kevés olyan harmonikus kapcsolatot látok mint az ovék.
2011. dec. 8. 17:45
szerintem vagy nagyon hamar az elsővel együtt maradtak, így ki "kell" próbálni, vagy rájöttek, hogy mégis jó érzés kalandozni;)
2011. dec. 8. 17:41
becsszó, az előbb nem volt sehol!:)))
2011. dec. 8. 17:40
hová lett az első hozzászólás, azaz a kérdés kifejtése? Így nem lehet érdemben válaszolni:DDDDD
2011. dec. 8. 16:54

wazze..


unatkoznak...

2011. dec. 8. 14:21
Mert nem szeretik, unjak egymast.
29. eb09f8f8ef (válaszként erre: 1. - Bekka2)
2011. dec. 8. 14:17
Milyen érzelem kell a partizáshoz?
2011. dec. 8. 14:13

21 éves fejjel én úgy gondolom, nálunk ez nem fog összejönni. A férjemmel mindketten önzők vagyunk: ami az egyém, ahoz más ne nyúljon.

Meghogy velem úgy szexeljen valaki, hogy a férjem éppen az illető társát... hát nem!

Persze ez mindenki magánügye, mindannyian mások vagyunk, ha egy kicsikét is.

27. Hello Titti (válaszként erre: 5. - 31c1daa9fa)
2011. dec. 8. 14:07
na ezt lájkoltam :DD
26. 9536810fa1 (válaszként erre: 25. - Annus0625)
2011. dec. 8. 14:05
... én már nem vagyok annyira fiatal, de nem tudok beindulni egy pasira (testére), ha nem váltott ki belőlem hozzá megfelelő érzelmeket. ... pedig nem bánnám... :))
2011. dec. 8. 13:54
Én is ugy gondolom, hogy a szerelem és a testi vágy kéz a kézben jár, bár erre egy kedves barátnom csak annyit mondott, hogy még fiatal vagyok. O már 38 éves és 20 éve él ugyanazzal a férfival. Kb egy éve osszejárnak egy másik párral "szórakozni" és azt mondja korábban o se tudta volna elképzelni, hogy egy másik férfival szexeljen a férje elott, most viszont mindketten nagyon élvezik. Emellett nagyon jól megvannak a férjével, eggyikuk sem tekinget másfelé, mert ha "ki akarják ereszteni a fáradt gozt" akkor szórakoznak kicsit. Nekem ez akkor is fura (bár nem ítélem el, mert minden pár azt vállal be amit elbír a kapcsolatuk) de szerintem én bele is pusztulnék, ha mással látnám a férjemet. Ennek ellenére orulok, hogy a barátnom megbízik bennem annyira, hogy ezt megosztja velem, azt állítja, hogy a jó szex-hez meg kell érni, ahogy ahhoz is, hogy az mebre kulon tudja választani a szexet és a szeretkezést.
24. 31c1daa9fa (válaszként erre: 23. - 9536810fa1)
2011. dec. 8. 13:54

Látod, ez a jobbik oldala. :D

Így meg túl nagy a kísértés...:S

23. 9536810fa1 (válaszként erre: 22. - 31c1daa9fa)
2011. dec. 8. 13:52
... ehhh. nem baj áááááám, akkor folyamatosan szexelnék, így több időm van egyéb dolgokra, másra fordítom teremtő energiámat... :)))))
22. 31c1daa9fa (válaszként erre: 21. - 9536810fa1)
2011. dec. 8. 13:49
kár :(
21. 9536810fa1 (válaszként erre: 20. - 31c1daa9fa)
2011. dec. 8. 13:48
... igen, ezért írtam, hogy SAJNOS nekem nem megy, irigylem is ezerrel aki képes rá.... d.gni fűvel-fával csak az élvezet kedvéért. :))
20. 31c1daa9fa (válaszként erre: 19. - 9536810fa1)
2011. dec. 8. 13:42

Gondolod te. :)

A szerelmen kívül, van szimpla testi vonzalom.

Az a nő aki mindkettőre képes, az tud valamit. :)

19. 9536810fa1 (válaszként erre: 12. - Bekka2)
2011. dec. 8. 13:38
... hát az a lángolás párcserénél se lesz meg! ... ha lángolást is akar az ember, akkor szerelmet keres/talál és nem szexet... gondolom én. De sajna nekem együtt jár a kettő... nem örülök neki, de valószínű ez már így marad.
18. bekka2
2011. dec. 8. 13:36

semmiképp nem viszünk érzelmeket ezekbe a bulikba!

éppen ezért jöttem rá, hogy nem is ez az ami hiányzik az életemből! és persze sok más nőnek is és pasinak is!

17. 80ASIQ (válaszként erre: 12. - Bekka2)
2011. dec. 8. 13:31
Nam tartom valószínűnek, hogyha keresztek egy másik párt akkor szerelmes leszel a másik komába. Sajnos a tinédzserkort, netán a huszas éveket már nem lehet visszahozni. Én is, de szivesen visszemennék 30-35 évet!
16. bekka2
2011. dec. 8. 13:31
Voltunk már swinger clubba is! az annyira nem tetszett, de kezdésnek elmegy! párokat meg szinte lehetetlen találni! mert hát tényleg a legtöbb ember állszent!
15. aniko.k (válaszként erre: 12. - Bekka2)
2011. dec. 8. 13:30
En az ilyen bulibol a szerelmet teljesen kihagynam. Ha szerelmes vagyok valakibe akkor az illetot csak magamnak akarom egoisztikus modon, es szoba sem johet a megosztasa masokkal. Ilyen helyre ...-val mennek el talan. Az illeto tudja hogy kire gondolok .:-)
14. 31c1daa9fa (válaszként erre: 9. - Aniko.k)
2011. dec. 8. 13:30
6.hsz :)
13. Jasmine24 (válaszként erre: 12. - Bekka2)
2011. dec. 8. 13:28
Szerintem az izgalomra gondolsz, az ujdonsagra. Hidd el ezzel igy vagyunk altalaban.
12. bekka2 (válaszként erre: 4. - 9536810fa1)
2011. dec. 8. 13:27

Lehet neked van igazad! :))))

erre nem is gondoltam!

én imádom a férjem, az ágyban is tökéletes minden, DE mégis van valami ami hiányzik! nem maga a sex, hanem a lángolás amit egy nő akkor érez mikor szerelmes!

11. 80ASIQ (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2011. dec. 8. 13:26
Pedig nem bonyolult.
10. Jasmine24 (válaszként erre: 7. - 31c1daa9fa)
2011. dec. 8. 13:25
:))
9. aniko.k (válaszként erre: 5. - 31c1daa9fa)
2011. dec. 8. 13:25
Szerintem ettol meg lehetnek tisztes anyak, vagy eppen felesegek( persze ha a ferjevel megy el a buliba)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook