Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért fordul el tőlem mindenki? fórum

Miért fordul el tőlem mindenki? (beszélgetős fórum)


13. Szabianyu (válaszként erre: 12. - K.tünde78)
2010. nov. 18. 11:07

köszönöm!

Sokat segítettél!

12. k.tünde78 (válaszként erre: 10. - Szabianyu)
2010. nov. 17. 20:19

Pont ezt értettem azon,hogy kiismertek.

Látod a várandós leányzó is rádismert,hogy téged bármikor előkaphat-készséggel segítesz-viszonzást nem vársz/szemrehányást nem teszel még akkor sem ha épp jogos lenne.

Sőt még azt is eltudom képzelni,hogy olyan beállítottságú ember vagy akinek megvan a véleménye más emberek gondjaival kapcsolatban,viszont ha esetleg annak az illetőnek fájó lenne ha szembesítenéd vele akkor inkább halgatsz róla.Jól gondolom?


Érted mire gondoltam mikor azt írtam,hogy kiismert???Jó persze most belegondoltam ez tényleg kétértelmű kijelentés volt,Én viszont a kihasználhatóságodra gondoltam.


Próbálj meg olyan emberekkel barátkozni akik nem várnak tőled semmi különöset,egyszerűen csak elhívnak egy kávéra vagy hasonló,mert Ők azok akik RÁd kiváncsiak és nem arra amit esetleg szorult helyzetükben nyújthatsz nekik.Az barátokat önmagukért kell szeretni,ez viszont is elvárható.

Ne aggódj,rátalász arra a barátra aki akkor is ott van melleted mikor minden szép,mert neki TE fogsz számítani.:-)

2010. nov. 16. 19:52
Köszönöm mindenkinek!
10. Szabianyu (válaszként erre: 3. - K.tünde78)
2010. nov. 16. 19:47

azt nem hiszem hisz esély se volt rá

addig kellek míg másnak "panaszkodhatnékja van"!

Pl 1 lány babát vár addig amíg megnem születik a bab addig napi szintű jelentkezés!(orvos, kórház ,ezt csinálta a béby neked volt)Meg van a baba !6hós lázas mit csináljak?

eltelik újabb 6 hó beteg mit csináljak?Ez?Kiismert?

2010. nov. 16. 19:22

Sokan az olyan embereket akik önzetlenül segítenek másokon, alapból hülyének nézik.

Figyeld meg akinek segítesz, az utána már nemhogy természetesnek veszi....elvárja, hogy tegyél ezt-azt érte, mert ha nem, még ő sértődik meg.

Tudom aki alapból segítőkész nehéz neki megállni,hogy ne tegye tovább is, de a megoldás az lenne. Hagyd, szeressenek akkor is ha nem teszel szívességet senkinek.

Egyébként tényleg jó ötletnek tartom amit leírtak, hogy kérd ki egy őszinte ember véleményét, hol lehet a hiba.

2010. nov. 16. 19:01

Az emberek többsége alapjában véve önző és csak a saját érdekeik, problémáik a fontosak. ha valaki segít viszont már nem szeretnek segíteni.

Lehet azt szűrik le abból, hogy te nem akarsz mások terhére lenni, hogy neked nincs is problémád, és nincs szükséged mások segítségére.

2010. nov. 16. 19:01

Sok az önző ember,lehet akit te barátodnak tartasz csak kihasználja a jólelkűségedet.

Az ilyenek meg nem barátok...Te se segíts neki(k).


Ha családtag?! Az más tészta..."mindenkinek meg van a maga baja"....

6. 5239d91094 (válaszként erre: 1. - Szabianyu)
2010. nov. 16. 19:01
Lehet, hogy elöször magadban kéne keresni a hibákat. Vagy megkérdezni vkitöl aki jól ismer téged, hogy mit gondol rólad öszintén.
5. 82499f2528 (válaszként erre: 1. - Szabianyu)
2010. nov. 16. 19:00
Sajnállak!:(
4. Venu
2010. nov. 16. 18:59
Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, de az élet folyton változik. Próbálj meg körülnézni hátha akad valaki akire mégis számíthatsz, csak nem is gondoltad volna, vagy mondd el szeretteidnek hogy szükséged van rájuk.
3. k.tünde78 (válaszként erre: 1. - Szabianyu)
2010. nov. 16. 18:59

valószínű kiismertek:-(

Egyébként szoktál valakinek szólni ha gondod van,vagy arra vársz,hogy maguktól jelentkeznek?

2010. nov. 16. 18:58
mert sokan csak magukra gondolnak és csak a saját érdekeiket nézik a másikét nem.nagyon sokan önzőek csak kihasználják mások jóindulatát.
2010. nov. 16. 18:55
Igyekszem úgy élni hogy ne legyek terhére másnak!Ha segítséget kérnek segítek!De visszafelé miért nincs így?Miért kell mindig egyedül lennem a problémáimmal!Miért nincs mellettem senki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook