Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért fontosak számunkra az állatok? Mit adnak nekünk? fórum

Miért fontosak számunkra az állatok? Mit adnak nekünk? (beszélgetős fórum)


10. eunuch
2021. szept. 29. 09:12
Nekem pl. tojást a tyúkjaim.
2021. szept. 29. 07:51

Sokaknak már az is szempont, hogy gondoskodhatnak valakiről, van kihez szólniuk. Anyám pár napra befogadott egy kiéhezett galambot. Szerintem míg ott volt, feldobta a napjait, akkor is, ha a teraszra sz.rt. De nem akar állatot, mert sok velük a gond. Szerintem hiányt pótolnának.

Nekem sok állatom van, vidéken élek és nagyon szeretem mindet. Azokat is, akik nem az enyémek, csak erre tévednek. Ha látok egy madarat az ágon, elmosolyodom. Nekem így még egy távoli kismadár is "ad". Lélekmelengetést.

2021. szept. 29. 00:19
A Föld élővilágának épp olyan részei mint mi. Nekik nincs szükségük ránk, de nekünk rájuk annál inkább. Ők életben tartanak bennünket, ahogyan a növények is.
2021. szept. 28. 21:09

Mert szeretet adnak és szeretet adható nekik.

Ha nem kedvencekről van szó, mert ugye nem csak a kedvencek fontosak, akkor az éhségünket csillapítjuk, vagy pánzzé tesszük őket.

Tény a kedvencek is jó pénzt hoznak a konyhára.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2021. szept. 28. 21:08
Értsd jóra. 😂
2021. szept. 28. 21:06
Olyanok mintha a gyerekeink lennének. Nagyon sok mosolyt, örömet tudnak okozni, iszonyatosan tudnak szeretni.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 28. 21:05

Nem kötekedem, ha ha már kutakodsz, akkor a kérdés: Miért fontos számunkra, (számotokra) az állat?

Másik verzió: Miért fontosak számunkra (számotokra) az állatok?

3. l.luiselotte (válaszként erre: 2. - L.luiselotte)
2021. szept. 28. 20:57
A macskánk, akiről 6,5 éve gondoskodom egyrészt esztétikai élményt ad, mert nagyon szép, gondozott ápolt macska - öröm ránézni, másrészt sok szeretet kedvességet játékosságot , - szóval sok boldog percet ad a család minden tagjának.
2021. szept. 28. 20:54
A macskám, akiről 6,5 éve gondoskodom egrészt esztétikai élményt ad, mert nagyon szép, gondozott ápolt macska -
2021. szept. 28. 20:51
Minden kommentet szívesen fogadok! Közvélemény kutatást tartok arról, hogy miért is fontos számunkra az állatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook