Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért foglalkoznak az emberek mindig másokkal? fórum

Miért foglalkoznak az emberek mindig másokkal? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. jan. 27. 09:28

Azt hiszem te ezt azért kérdezed, amiért kérdezted a 40 éves szomszédot is, aki csak 20 évesekkel foglalkozik...


Szerintem te foglalkozol mindig másokkal, nem?

Én a szomszédaim nevét sem tudom, nemhogy azt tudjam jár e templomba vagy sem....

2019. jan. 27. 09:22
Azért, mert a saját gondjuk túlságosan megterhelő ellentétben a tieddel amire pár okos tanács biztos gyógyír. Hagyd rájuk én is ezt csinálom. Ha a boltba is kérdezik,hogy merre jàrtunk a dolgunkon és ennyi. Azóta nem is nagyon foglalkoznak velünk szerencsére. :)
2019. jan. 27. 09:21

A legtriviálisabb válasz: mert addig sem kell magukkal foglalkozni.

Vagy nagyon unatkoznak, nincs semmi egyéb tevékenységük, ami lekötné őket és örömöt szerezne. Ahogy te is vagy ezzel most.

Az, hogy "borzasztóan frusztrál ez a dolog", remélem csak túlzás.

Sokkal súlyosabb problémákra szokták ezt a kifejezést használni.

Amúgy meg... Még az is lehet, hogy valóban erdekled a kérdezőket. Miért ne?!

3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. jan. 27. 09:20
Magadnak kéne feltenni a kérdést. Te miért foglalkozol másokkal?
2. Bless the child (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. jan. 27. 09:16
Nálatok mindenki templomba jár?
2019. jan. 27. 09:11
Borzasztóan frusztrál ez a dolog már. Jelenleg egy olyan periódusban vagyok, hogy munkát keresgélek, de nem tanulok már. Ez azt jelenti, hogy egyrészt az idő miatt, másrészt kedvem sincs igazán kimozdulni. Az olyan barátaim, akikkel szívesen eljárok távol vannak tőlem, az itteni embereket meg szörnyűnek találom. Templomba járnak, de más öltözetével foglalkoznak, vagy azzal, hogy ki kivel volt a templomba. Ennek a dolognak én is áldozatául estem, lépten-nyomon azt kérdezik tőlem az emberek, hogy merre vagyok, mert alig látnak, miért nem járok el, miért nincs barátom. Én pedig értetlenül állok, mert tudom, hogy a legkevésbé sem érdekli őket valójában az életem, akkor mégis miért foglalkoznak azzal, hogy mit csinálok.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook