Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért félek a páromtól? fórum

Miért félek a páromtól? (beszélgetős fórum)

18. Babi11
2021. dec. 14. 16:02
Ennek nincs jövője.
17. dafke
2021. dec. 13. 20:20
Menekülj, az ösztöneid jobban tudják, mi a helyes, mint te magad.
2021. dec. 13. 08:35
Ahogy előttem írtàk,ha nincs kedved megölelni akkor nem szereted.Ha szeretnèd az sem lenne teher,hogy veled akar lenni.
15. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 22:45

Nem tudom elképzelni, hogy valaki úgy siessen, hogy ne legyen ideje megölelni, vagy megcsókolni a másikat.

Te ezt az embert nem is szereted, csak vele vagy. Mi értelme ennek?

2021. dec. 12. 19:34
Ha már valakitől fél az ember, az nagyon nem jó! Főleg egy párkapcsolatban. Több a stressz mint a boldogság. És hosszú távon még rosszabb lesz.
13. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 18:46
Ugyanígy éreztem magam bizonyos emberek társaságában. Így vagy úgy veszélyben vagy.
2021. dec. 12. 18:40
Rossz ember.
2021. dec. 12. 17:44
Felejtsd el sürgősen!
10. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 17:42
Ez az ürge egy ellenséged.
2021. dec. 12. 17:36
Mert nem a párod. Menekülj, lépj nagyot és messzire.
2021. dec. 12. 16:56
Mert pontosan tudod, hogy nem ő az igazid, csak valamiért nem akarod befejezni vele.
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 16:50
Akkor most beszéld meg vele, hogy nem jártok! Ez a pasi már korlátoz és birtokolni akar.
2021. dec. 12. 16:47

"Ha nincs kedvem találkozni vele, fáradt vagyok, vagy bármi, ugyanaz a helyzet. "


Milyen párkapcsolat ez? :)


Ez semmi, pláne nem kapcsolat.


Miben is tudunk segíteni?

5. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 15:56

"Ha sietek, vagy ha nincs kedvem egyszerűen megölelni vagy megcsókolni, akkor hiszti."


Én jártam már egy két lánnyal az életemben, de ezt a mondatodat értelmezni sem tudom...


Akitől fél az ember azzal nem jár...

4. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 15:56

Az érzéseid iránytűk. Már az elején megmondták. Csak te nem hallgattál rájuk.


Ez a tipikus lehúzó, zsaroló, energiáidat felemésztő kapcsolat. Az, aki szándékosan bűntudatot kelt benned,később sem lesz jobb! Most lépj... jó messzire.

3. BeauIieu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 15:49
Nekem inkább az a kérdés miért kezdtél el talalkozgatni vele, ha félelmet kelt benned valaki, és miért "beszéled meg vele", hogy jártok, ha csak stressz forrás számodra.
2. Skylar95 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 15:45
Érzelmi zsarolás..de utálom ezt a viselkedést. Emiatt lehet a folyamatos feszültség/félelem, amit érzel. Félsz, hogy mi van, ha "rosszat csinálsz". Én szakítanék :(
2021. dec. 12. 15:42

Néha még most is, de főleg az elején volt ilyen, hogy találkoztunk (már oda is valamiért gyomorideggel mentem), majd megbeszéltük, hogy együtt vagyunk. Ez nyilvánvalóan azt hozta magával, hogy még több találkozás, viszont valamiért minden alkalommal féltem, izgultam. Nem vagyok már gyerek, nem ő az első férfi az életemben, viszont mással soha nem volt így, soha nem féltem. Nem ütött soha meg, megbántani volt, hogy megbántott, viszont nem tudom mitől ez a félelem. A valóságban teljesen másképp viselkedik velem, szeret, nyúz, ölelget, csókolgat, viszont ha este szólok, hogy inkább haza mennék aludni, enged, viszont úgy, hogy egyúttal bűntudatot kelt bennem. Olyan mód, hogy jó, menj, ha neked csak ennyit számítok…

Ha nincs kedvem találkozni vele, fáradt vagyok, vagy bármi, ugyanaz a helyzet. Volt rá példa, hogy hétvégén egyik nap egész nap az ágyban voltam, mert fáradt voltam, nem találkoztunk, ezért 2 hétig hozzám se szólt. Ha sietek, vagy ha nincs kedvem egyszerűen megölelni vagy megcsókolni, akkor hiszti.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook