Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért fáj enyhén az alhasam a fogamzásgátló után? fórum

Miért fáj enyhén az alhasam a fogamzásgátló után? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 18. 19:33
Azt viszont lehagytam, hogy makk egészséges vagyok kopp-kopp. :))))
2012. jún. 18. 19:32
Azt mondjuk hozzá teszem, hogy nem vagyok egy vékony alkat, meglehetősen duci vagyok, van rajtam vagy 20-25kg felesleg, (ez mind a gyógyszer és a cigi letétele). Fogyni kéne, de a gyógyszer alatt nem ment. Max 5kg és kifújt. :/
10. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 9. - Ágio8405)
2012. jún. 18. 19:30
Nem, hétfő,kedd,szerda,csüt, múlthéten. Azóta nem, ma volt egy 1-2 órás enyhe mindjárt megjön érzés, de lehet a kevés táplálék miatt, mert napközben nem nagyon van étvágyam.
2012. jún. 18. 16:24
peteérés tényleg bármikor lehet. még azota is érzed?
8. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 7. - Ágio8405)
2012. jún. 18. 14:59
Létezik, hogy menzesz utáni héten már peteérés van? Mondjuk olyanról is hallottam, hogy valakinek menzesz alatt volt... Köszi, a válaszod. Remélem valami "normális" volt, biztosat sajna úgyis csak 6-án tudok meg. :)
2012. jún. 16. 18:28
Ja étem, bocsi akkor félre értettem:) Peteérés bármikor lehet mint tudjuk.... Olyan nincs hogy lehetetlen. Lehet hogy az volt, föleg igy hogy a hormonok után éledezik a szervezeted
2012. jún. 16. 17:15
Most hagytam abba, mert babát szeretnénk, 4 évig szedtem az alatt semmi bajom nem volt vele, tri-regolt szedtem amúgy. Most hagytam abba, 1 hete és azóta éreztem ezt, most hétfő (11), kedd, szerda, csütörtök, pénteken már nem. Arra gondoltam, hogy írgy tisztulok vagy, hogy peteérés (ami lehetetlen). Júli 6-ra kaptam csak időpontot, uh addig várnom kell. :/ Nálunk lehetetlen nőgyógyászhoz jutni, ha meg máshova megyek lecsesznek, hogy miért oda mentem mikor nálunk is van rendelés. (Volt rá példa)
2012. jún. 16. 14:34
Ha megmarad menj vissza a dokihoz, mert lehet nem jo neked az a gyogyszer. Vannak akik nem birják akármelyiket. A legtöbb fogigátló mellett nincs peteérés. De ez a fájalom és folyás inkább valami fertözés lehet szerintem. A fogi gátló mellett gyakoribb a gombás fertözés. Ismerek olyat akinek mindtöl volt, nem is tudta szedni. Kicsit olyan mint ahogy az antibiotikumtol is elö jön annak aki hajlamos rá.
4. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2012. jún. 16. 09:41
Igen júni 4-én jött meg, 5-én vettem be az utolsó tabit, és most hét elején 11-től enyhe alhasi fájdalmam volt, és fehér folyásom van/volt. Arra gondoltam peteérés, de ilyen korán lehetetlen nem? Épp, hogy elmúlt.
2012. jún. 14. 20:47
Ez volt az elsö honap?
2012. jún. 14. 20:35
Múlthét kedden szedtem be az utolsó tabit, meg is jött rendszerint, szombaton elmúlt és hétfő óta enyhe fájdalmat érzek és kis szúrásokat az alhasamban. Ez jelentheti, hogy így tisztul belőlem a gyógyszer?
2012. jún. 14. 20:33
Miért fáj enyhén az alhasam a fogamzásgátló után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook