Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért fáj aktus után az alhasam? fórum

Miért fáj aktus után az alhasam? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2010. jan. 2. 09:41
De már nem járok vele orvoshoz. Minek ha ugysem tudtak segiteni? Természetgyógyászhoz járok.
41. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 38. - Cae9f2c8c5)
2010. jan. 2. 09:39

Semmiképp ne szégyell magad! Nem nekünk kell, hanem az orvosoknak hogy ennyire nem értenek hozzá és nem segitenek. Én az alternativ megoldások felé fordultam, bár a pontos okát még mindig nem tudom a fájdalomnak.

A ritka szindróma dolog nekem is eszembejutott meg hormonális hatások, szóval ilyen megfoghatatlan dolgok de orvosilag semmit nem tudtak igazolni. Mivel ránézésen kivül szinte semmi más nem történt. De kaptam antiboitikumot és gyulladáscsökkentőt, közben pedig gomba állt a háttérben. És áll a mai napig :((

40. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 39. - PAnncsika)
2010. jan. 2. 05:21

mi mindjáan őszintén elmondtuk az orvosnak, hidd el.


én elmondtam a háziorvosnak, a nőgyógyásznak, az ideggyógyásznak, a sebésznek, a belgyógyásznak, stb...


voltam már vérvételen, ultrahangon, vastagbéltükrözésen, stb...


nekünk nem az a bajunk, hogy hallgatunk, hanem azm, hogy nem kapunk segítséget.

2010. jan. 1. 18:41
A barátnőmnek volt ilyen. Gyulladása volt. A doki adott neki gyógyszert, de nem tudom mi a pontos neve. Kb. 3 hónap után elmúlt. Menj orvoshoz és mond el neki öszÍntén.
38. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 37. - Elfelejtett jelszó)
2009. dec. 31. 19:34

én sem hiszek nekik.


lehet, hogy egy ritka szindróma, ami fel sincs még fedezve :(



tudod, azért örülök, hogy találtam sorstársakat...



anyira szégyelltem már magam, mert nem éreztem magam normálisnak.

37. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 36. - Cae9f2c8c5)
2009. dec. 31. 19:15
kérdezd őket. engem végén már pszichológushoz küldtek mert annyira lövésük se volt mi bajom. MIért bízzak egyikben is?
36. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 35. - Elfelejtett jelszó)
2009. dec. 31. 18:56
ha ennyire egyszerű, akkor az orvosok miért nem tudnakl tenni semmit?
35. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 34. - Cae9f2c8c5)
2009. dec. 31. 16:38
akár... nálam is már sok éve tart
34. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 33. - Elfelejtett jelszó)
2009. dec. 31. 16:12
10 éven keresztül?
2009. dec. 31. 15:58
gyulladás van a kismedencében
2009. dec. 31. 14:05
ja, és ha valaki volt már ezzel orvosnál, ahol a vállvonogatás helyett segítséget is kapott, az írja meg!!!!
31. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 26. - Ritaanyu)
2009. dec. 31. 11:55

ne haragudj, de nincs igazad.


olyan görcsöket képzelj el, mint amikor az embernek már 2 perces fájásai vannak. nálam például hasmenéssel társulva.


havi előtt 2 héttel már pokol az életem.

2009. dec. 31. 11:53

azt hiszem beállok én is a sorba...


utánanéztem neten és nem vagyunk egyedül a gondunkkal, mégsincs segitség.

2009. febr. 11. 21:20

Szia!


Szerintem egy olyan nő dokihoz menj el aki csinál egy ultrahangot. Nekem is voltak hasonló tüneteim de én is felfázásra gondoltam. A dokim viszont talált egy "endometriozis" nevű cystát amit két hete eltávolítottak laparoskopiás műtéttel.

2008. nov. 24. 13:57
értem! de az elején csak annyi volt megadva hogy aktus után...
27. mama_gold (válaszként erre: 26. - Ritaanyu)
2008. okt. 30. 18:16

Nem értek veled egyet:-((

Második gyermekem megszületése óta kínlódom ezzel a problémával, de ez nem egy ici-pici görcsöcske, ez nagy fájdalom, mint szülésnél. Majd Te is valószínűleg megtapasztalod mit is élek át:-((

Orvos erről nem így nyilatkozott nekem.

Egyébként 2 hétig fáj, a mensi előtti időszakban. Utána nincs gondom, aztán, ahogy közeledik a ciklus, ismét előjön a fájdalom, de csak orgazmus után! És nem konkrét aktusra gondolok, hanem akár önkielégítésre. Ott hogy kerülne be levegő a hüvelybe???

2008. máj. 6. 13:13
sziasztok enek a problémának a neve status postcoitan!!!azaz sex utáni állapot! ami anyit tesz hogy szex közben levegő került a hüvelybe ami a felpréselődött ill pumpálódott a méh üregébe és ez okoz fájdalmat ill pici görcsöket de ezzel nincs semmi gon! sokszor és sokaknál előfordul!nem kell rögtön dokihoz menni!(egy szülésznő)
25. 53cc09e608 (válaszként erre: 23. - Csingi-lingi)
2008. ápr. 17. 16:17
Szerintem menj el orvoshoz ! Lehet csak valami kissebb probléma ,okozhatta egy felfázás is ! De hát ha ezért nem vagytok eggyütt ,annak sem lesz jó vége .
24. mama_gold (válaszként erre: 15. - Mongi)
2008. ápr. 17. 14:05

szia!


Most találtam rá erre a fórumra és érdeklődve olvasom ki miket írt. Én kb. 5 éve küszködöm ezzel a problémával. Szintén a ciklusommal függ össze. Menstruáció előtt kb. 2 héttel, "nem akarok szexelni" mert tudom, hogy nagyon fog fájni orgazmus után a hasam. A nőgyógyász azt mondta, hogy mivel a 2. gyerkőcöm császáros volt, elképzelhető, hogy a méhfal és a hashártya a vágás mentén összenőttek. Ezen műtéttel lehet segíteni. De nem garantálja, hogy utána jó lesz. Forró sós vízben fürdést javasolta még. Akinek van hasonló tapasztalata, írjon!

2007. dec. 4. 13:23
Nálam most volt legelőször ilyen, nagyon meg is ilyedtem, mert majdnem olyan erősen fájt, mint a szülésnél. De kb fél óra után elmúlt, és azóta sem fájt. Igaz, nem is voltunk együtt azóta.
22. Panna1 (válaszként erre: 14. - Kerha)
2007. szept. 12. 18:41
Próbálkozz másik orvossal is, hátha az többet mond. Nem normális, hogy csak úgy fáj. Kezdeti tünetei lehetnek különböző nőgyógyászati problémáknak. Sztem mindenképp járj a végére, nehogy a kezeletlenség miatt később nagyobb probléma legyen!
2007. aug. 13. 05:15
Még akkor is előfordulhat, ha a nő nem jut el az orgazmushoz - de akkor az ő hasa fáj....
2007. aug. 12. 23:35
Az enyém csak akkor fáj ha a nejem van felül.
19. algea
2007. máj. 27. 14:17
Én ilyesmit nagyon elnyújtott, intenzív orgazmus után tapasztaltam csak, vagy ritkábban durvább aktus után.
18. beedee (válaszként erre: 12. - Alexcheca)
2007. máj. 26. 23:51
Szerintem végülis de, lehet, mert neked még tartott volna tovább az orgazmus (ezééért jóóó nőnek lenni, mi percekig tudunk élvezni :D ) és abbamaradt. Nekem akkor szokott fájni.
2007. máj. 26. 19:25
Nekem már előfordult, hogy szinte izomlázszerűen fájt!
16. alexcheca (válaszként erre: 15. - Mongi)
2007. máj. 12. 11:10
Kérdeztem orvost,ő is a kielégületlenséget mondta,és másik lehetőségként a kényelmetlen pózt.Lehet benne valami, mert csak két olyan van, ami után előfordul...
15. mongi (válaszként erre: 12. - Alexcheca)
2007. máj. 12. 10:50
Akkor nem tudom.Igazából nekem is szokott néha utána fájni,de ez nekem összefügg a ciklusommal.
14. kerha
2007. máj. 12. 09:33

Ritkán én is szoktam kellemetlen, feszítő érzést érezni, de általában ha pózt váltunk, elmúlik.

Azt viszon nem értem, hogy miért szokott néha a szextől teljesen függenlenül fájni, nyilallani!

Megkérdeztem egy dokit, de nem adott rá kielégítő választ. Van valami tippetek?

2007. máj. 12. 08:52
Nekem csak egyes pózok közben szokott fájni,de váltás után elmúlik egyből!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook